kawasaki ili honda

ZX10 said:
Sasa, nije mi jasno zbog cega bjezite od zelenog kawasakija.

pa iskreno nemam poima. Inace mi je full dobro vidjeti zeleni kawasaki i trkaca sa zelenim kombinezonom. Vuhec je recimo pravi maneken, samo da je malo "tanji". Dario-Dac je zato za naslovnicu.

ALI nekako mi za zene ne pase to, kaj ja znam, to stvar u ukusu, moj se fala bogu mnogima ne svidja pa to moje misljenje nije bas bitno. Vidis kako recimo decki iz MotoPulsa mogu imati R1 u zlatnoj boji sa cvjeticima .... to mi je prvo bilo tesko za gledat a kamoli komentirati ali sad kada sam se naviknuo, bas mi je guba :)
 
Kako bi rekla Milka Babović: "U prekrasnoj opravi zlatne boje popunjenoj cvjetnim uzorkom" :cheer:
 
da ali xx1100 je ipak prevelik za mene......

njega imam priliku cesto vozit (od starog) motor je prva liga jedan od najboljih koje sam do sada vozila ali nezelim ga jer ga uzmem cesto od starog...nije to za mene[/quote] Nama bi bilo ljepše viđati te na kawi ali mislim da bi se ti bolje osječala na hondici a i neuništiva je!! A tati ču te odrukat da mu voziš motor-aha!?
 
Cinkaroše ne primamo u društvo ovdje!

Uostalom ona to radi u najboljoj namjeri da osjeti kakav je užitak vozit HONDU!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Jednom Honda uvjek :mrgreen: Honda
 
zvonko situm said:
da ali xx1100 je ipak prevelik za mene......

njega imam priliku cesto vozit (od starog) motor je prva liga jedan od najboljih koje sam do sada vozila ali nezelim ga jer ga uzmem cesto od starog...nije to za mene
Nama bi bilo ljepše viđati te na kawi ali mislim da bi se ti bolje osječala na hondici a i neuništiva je!! A tati ču te odrukat da mu voziš motor-aha!?[/quote]

haha ali stari nema nista protiv kada uzmem njegov motor....naprotiv on ima povjerenja u mene i od malih nogu sam na motoru a i dosta godina vozim motore....
 
cherokee said:
Bez obzira što se ne slažem s tobom,Saša MK Motori, mislim da bi cura trebala navesti točno koji motor,koje godište ili barem znati točno napisati što želi. Jer oko ovog se možemo dopisivati godinama i neće nitko dobit jasniju sliku ni jednog ni drugog motora. Po meni (nisam baš neki sveznalica ali ni neznalica) razdijelio bih:
1.) Honda- CBR600RR- supersport - staza ili nekom mladiću za
preseravanje po gradu
- CBR600F - cesta - prvenstveno ali i na stazi za nekog kome
rezultat nije sve u životu
2.)Kawasaki- ZX6R - supersport - isto kao CBR600RR

- ZZR600 - cesta - isto kao CBR600F

Jedino što je kod CBR-ke 600F postoji neka verzija Sport gdje nema spojenog sjedišta vozača i suvozača nego je odvojeno.



sorry sto ti nisam navela ranije koji je to motor.....
honda cbr600fsport starija tipa tocnije 2001.

koliko znam da niti u jednom slucaju nisam napisala da je to cbr600rr ili cbr600f :nono:
 
imho s obzirom da je to motor samo za neko krace vrijeme kako kazes cak ni nije bitno jako koji kad vec ne preferiras sama jedan odredeni...

uzmi onoga kojeg nades u boljem stanju za cijenu koja ti odgovara...

znam da nisam nesto pametno napisao, ali koji tebi vise odgovara i vise ti se dopada mozes znati samo ti, a oba motora su sigurno dobri tako da univerzalnog odgovora nema.. (ja glasam za hondu, ne pitaj zasto jer nemam pojma :mrgreen: )
 
i1 said:
uzmi onoga kojeg nades u boljem stanju za cijenu koja ti odgovara...

znam da nisam nesto pametno napisao

dapače, ovo je najpametniji post u temi :cool:
 
tatto_ica said:
da ali xx1100 je ipak prevelik za mene......

njega imam priliku cesto vozit (od starog) motor je prva liga jedan od najboljih koje sam do sada vozila ali nezelim ga jer ga uzmem cesto od starog...nije to za mene

ti si abazova mala???
 
Sasa MK Motori said:
Ja ne mogu vjerovati koliko vi mozete svoga konja hvaliti :mrgreen: :mrgreen:

Ovako, vozio sam i testirao oba motora. CBR600RR je fenomenalan motor i u biti uopce ne kuzis kako brzo ides dok ne vidis kilometar sat ili jos bolje dok ne vidis kako se drugima udaljavas ili ih brzo hvatas kroz zavoje, ALI, moram priznati da me novi Kawasaki 636 opasno odusevio. Motor je stvarno fenomenalan. U svakom slucaju, sa oba motora ces pogoditi, Kawasaki je dosta jeftiniji pa ti mozda to prevagne.

Konacno jedan realan, iako sam ja za Kawu!
 
tatto_ica said:
cherokee said:
Bez obzira što se ne slažem s tobom,Saša MK Motori, mislim da bi cura trebala navesti točno koji motor,koje godište ili barem znati točno napisati što želi. Jer oko ovog se možemo dopisivati godinama i neće nitko dobit jasniju sliku ni jednog ni drugog motora. Po meni (nisam baš neki sveznalica ali ni neznalica) razdijelio bih:
1.) Honda- CBR600RR- supersport - staza ili nekom mladiću za
preseravanje po gradu
- CBR600F - cesta - prvenstveno ali i na stazi za nekog kome
rezultat nije sve u životu
2.)Kawasaki- ZX6R - supersport - isto kao CBR600RR

- ZZR600 - cesta - isto kao CBR600F

Jedino što je kod CBR-ke 600F postoji neka verzija Sport gdje nema spojenog sjedišta vozača i suvozača nego je odvojeno.



sorry sto ti nisam navela ranije koji je to motor.....
honda cbr600fsport starija tipa tocnije 2001.

koliko znam da niti u jednom slucaju nisam napisala da je to cbr600rr ili cbr600f :nono:


Kao i uvjek, opet sam bio u pravu :roll:
 
demza said:
tatto_ica said:
da ali xx1100 je ipak prevelik za mene......

njega imam priliku cesto vozit (od starog) motor je prva liga jedan od najboljih koje sam do sada vozila ali nezelim ga jer ga uzmem cesto od starog...nije to za mene

ti si abazova mala???



ne ja nisam nicija mala :D