kawasaki KLR 650 - upit oko količine posla za vozno stanje

Dragosh

New member
Zanima me KLR650 nabavit jednom, pa me zanima informativno mišljenje/iskustvo ljudi.

Koliko bi bilo posla i love za dovest ovakav s oglasa u ok neko stanje ?


Hvala na odgovorima. :)
 
Puno...Dok ne skupiš novce za bolji motor, pametnije ti je za te novce kupiti neki skuter i voziti se par sezona, nego bacati novce i živce na tako nešto...Tako zapušteni motori i s takvim kvarom su rupa bez dna..
I da mu nije puknuo lanac i blok, ne vrijedi te nofce..
 
  • Like
Reactions: prpa and Branko-ST
Bok'te, koliko lik traži ?!
Ovakvi motori su dobri ako želiš diplomirati strojarstvo i šerafenje, ili imaš love i sponzorirati nekog majstora .
 
Rastaviti sastaviti i ubaciti jedno minimalno 10000kn ako odradiš većinu sam,Napraviti đir i onda skužiti da su ti stari motori sa mono cilindrom lijepi samo za gledati.I ja sam nedavno razmišljao o nekom motoru tipa klr ,suzuki dr ,starija xt.Jedmostavno to su stari motori sa puno i godina i kilometara i traže ulaganja ,dijelovi i nisu baš brzo dobavljivi.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Zanima me KLR650 nabavit jednom, pa me zanima informativno mišljenje/iskustvo ljudi.

Koliko bi bilo posla i love za dovest ovakav s oglasa u ok neko stanje ?


Hvala na odgovorima. :)

Za taj drlog da dovedeš u normalno stanje treba više novca nego što košta solidan ispravan primjerak.
 
  • Like
Reactions: enduro
Hvala dečki na komentarima,

Pronašao sam neki drugi koji se u puno boljem stanju čini, pa me vaše mišljenje za cijenu zanima.