Kawasaki Ninja 650

VINC

New member
Pozdrav,

Ima sad već skoro pa preko 3 tjedna ... kupio sam sinu i sebi motor
2017 Kawasaki Ninja 650 KRT

Motor ima 35kW … A2 kategorija








 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Oprostite mi na neukosti, je li ovo pandan cbr 600f ?!

BTW, čestitam !
 
Pa tako nešto, ne pratim nešto modele motora, pa čak ni honde, ali me začudilo ovo ninja, pa izgleda touring, pa 35 kW-a ... :misli:
 
hondimir said:
Pa tako nešto, ne pratim nešto modele motora, pa čak ni honde, ali me začudilo ovo ninja, pa izgleda touring, pa 35 kW-a ... :misli:
to je bivši er6f, u originalu 2 cilindra i 68 ks. ovj primjerak je sa blokadom na 35kw zbog a2 kategorije
 
Tako je.  Kriteriji su bili 35kW za A2 i da ima kasnije prostora za otvoriti.

Kupljen sa 810km kao nov bez ogrebotine ili ....

Na 1191km sam napravio 1 servis ( 3 litre ulja Motul 7100 10W-40, filter ulja Hiflo 303 i sprej za lanac Motul C2 ... 390kn )

Za sada laganini do 4-5-6.000 o/min do nekih 3-4.000km ... potrošnja je od 26-28 km/lit.

Pozdrav i vidimo se negdje na  :piva:  :piva: :piva:


 
VINC said:
Za sada laganini do 4-5-6.000 o/min do nekih 3-4.000km ...

Ako je do stila voznje i da se ne jurca - OK, ali sto se motora tice, nema potrebe, razradjeno je to, a i ima frisko sintetsko ulje.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
3alfa3 said:
Ako je do stila voznje i da se ne jurca - OK, ali sto se motora tice, nema potrebe, razradjeno je to, a i ima frisko sintetsko ulje.


i jedno i drugo i treće ... nisam se dosta dugo vozio na motoru cca 25+ godina



Sad gledam s čime da ga okitim ?!  slideri, tank torbice, neka manja torba za otraga, tank pad, kraći nosač tablice, navigacija i neki stalni nosač za nju i  itd ......  kad pribavim nekaj od toga onda slikam





 
Odličan motor, čak mi se i ova boja sviđa, ako se ne varam ktr znači kawasaki racing team u vidu boje? Crni mi ipak ima primat što se boke tiče. Jel vas dobro služi?

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk

 
Lijep motor , samo lagano , i sretno (y)
 
Kupljen sa 807km, tako da za sada ne bi smjelo biti problema.  Još godinu i pol pa ću ga otvoriti na 50kW.

8)
 
Pozdrav,
Gume su došle kraju pa trebam nove
prednja 120/70 ZR17 zadnja 160/60 ZR17


...da li

DUNLOP Roadsport 2I ili Roadsmart 2

ili

METZELER Sportec M7 ili M9

Kaj Vi vozite ?
 
Pozdrav,
Gume su došle kraju pa trebam nove
prednja 120/70 ZR17 zadnja 160/60 ZR17


...da li

DUNLOP Roadsport 2I ili Roadsmart 2

ili

METZELER Sportec M7 ili M9

Kaj Vi vozite ?
Ja ti se još uvijek vozim na Angel GT, dot 17, imaju nekih 10 hiljada na sebi, i do proljeća će izdržat tih 1000-1500 kilometara... Kum ima M7RR na Shiveru, po preporuci jednog frenda i jako je zadovoljan... Tako da bilo koju od te dvije gume da odabereš, mislim da nećeš fulat... Roadsmart ima par frendova iz kluba, ali koliko sam skužio, treba im cajta da se zagriju, ali zato se sredina jako dobro(slabo) troši...
 
Pozdrav

Trebam za 2017 Kawasaki Ninja 650 trebam zadnji rep / nosač tablica ... sa ili bez žmigavca.


(mislim) da paše i od modela Z650.