Kawasaki Versys 1000

Plinko1 said:
Nije majke mi 😁😁😁
nadam se da si shvatio poruku i da ti više nece pasti napamet da sjednes na kantu od kawasakija,honda bi te sama iscupala iz neprilike :mrgreen:
 
črnomerec said:
nadam se da si shvatio poruku i da ti više nece pasti napamet da sjednes na kantu od kawasakija,honda bi te sama iscupala iz neprilike :mrgreen:
Kaj Honda sama spusta nogicu 😁😁😁
 
kokolo_f said:
I šta sad, tako razbijen ide za 60 tisuća kn?

Pa ako daš ...

To je zajebancija . Nemam pojma za koliko će ići . Vjerovatno u djelovima, samo moram izači iz bolnice da vidim u živo kako izgleda.
 
manje trese i drnda od od aprilije tek izvedene iz salona u to sam siguran  :mrgreen:
 
Znaš onaj vic kad pitaju žensku kaj je pala s neba čega se posljednjeg sjeća ? E tako se ja zadnje sjećam LIDLA u Gospiću q sat ranije .

Nemam pojma .
 
Dobro si ga uredio, zadnji kotac se pomaknuo  :shock: nece tebi niko govorit koliko brzo ces vozit. Dobro da si citav
 
Skoro sam jucer salto radio, kad vidim kako si svog skrsio...
Lagan zavoj i hocu obici auto, on odjednom daje zmigu i krene lijevo. Ja odustajem i krenem obilazit sa desne a on stane, obidem ga sa sa oko 30-40 cm razmaka. Da sam popio pivu ili se preplasio ili bilo sta... Kaj bu bu  :mrgreen:
 
Tom80 said:
Skoro sam jucer salto radio, kad vidim kako si svog skrsio...
Lagan zavoj i hocu obici auto, on odjednom daje zmigu i krene lijevo. Ja odustajem i krenem obilazit sa desne a on stane, obidem ga sa sa oko 30-40 cm razmaka. Da sam popio pivu ili se preplasio ili bilo sta... Kaj bu bu  :mrgreen:
da si popio pivu?a u p.m  :LOL: :LOL: :LOL:
 
isto kao da mi citaju misli ..sve sto bi stavio na motor stavili su..sad samo na arbajt da se zaradi za ovo :mrgreen:

https://www.morebikes.co.uk/53987/eicma-2018-kawasaki-re-invents-the-versys-1000-with-loads-of-tech-better-kit-and-more-cleverness-yeah/
 
Uf, dobro je... Za 2019. su stavili ride-by-wire, otkrili mape rada motora, radijalni prihvat kočnica i poluaktivni ovjes. Kawasaki, dobro došli u 2008...  :mrgreen:
 
DiAbLeRo said:
Uf, dobro je... Za 2019. su stavili ride-by-wire, otkrili mape rada motora, radijalni prihvat kočnica i poluaktivni ovjes. Kawasaki, dobro došli u 2008...  :mrgreen:

prvi versus 1000 je tek izaso 2012, znaci nije nikako mogo sve ti imat 2008 :jesus:, imo je dvije mape motora i KTRC,a de nam reci koji je to motor u klasi bio sa ride by wire i radijalnim kocnicama 2008 :misli:
 
u klasi putnih endura..triumph je imo radijalne kocnice ,mozda mape al nije ride by wire , bmw je tek sa vodenjakom preso na radijalu, multistrade neznam jel i bilo 2008..versus malo ide ispod radara nije da se gura medju velke igrace al od prvog dana fin motoric solidan, kad je tek izaso jaooo kao gdje ces sa 4cil na enduro a za bmw niko nista kad je xr izaso