Kawasaki Versys 1000

U pravu si definitivno. Nemam pojma zasto sam uopce isao sa ovakvim motorom tako brzo voziti, ali eto morao sam probati. Autoputem sam isao sinoc kuci kad sam ga kupio i to mi je bila najbrza ruta a vec je bilo poprilicno kasno.
Dati cu mu priliku definitivno i to tako kako si i rekao: zenu posjednem iza sebe i laganini. Sad za vikend ce padati kisa, ali vec slijedeci bi se mogla neka Schwarzwald tura ili do na Bodensee lokalnim cestama. :)
 
Ovjes vracen na tvornicku visinu, isto tako i podesavanja tvrdoce i rebounda naprijed i nazad, gume napuhane na 2,6/2,9 pa sam otisao i to probati onda, jer red je:mrgreen:

Vani 13 stupnjeva, a ja u farmerkama i koznoj jakni ispod koje sam imao samo majicu kratkih rukava, pa mi je prvi dojam na Versysu da je dosta hladno kad ga se vozi :mrgreen:
Osim toga, motor je savrsen i samim time savrseno dosadan. Ni saltati ga ne treba ako ne zelis. Iz pocetka sam mu malo i zavrtao gas, ali kad sam skuzio da niti jednom nije pokusao da me ubije ili da mi iscupa ruke iz ramena, prestao sam ga maltretirati i vozio normalno i turisticki, bas kako je i zamisljeno da se ovaj motor vozi.
Super motor tko to voli. Ako me do proljeca ne pridobije, ode on u prodaju
:cool:
 

Attachments

  • 20220916_151802.jpg
    20220916_151802.jpg
    4 MB · Views: 0
  • 20220916_151813.jpg
    20220916_151813.jpg
    4.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Boogie
Sad se vidi sa Pafon pa u dir😂😂😂😂
Ali Ok…..on ima prastarog Stroma….
 
Bees GSa, bar... ja... Sidia sam na njemu i provoza, svaka cast toj grdosiji, ali nebi ja dao Stroma za tu kantu, nikako...
 
  • Haha
Reactions: Feis123
vidim GS u proljeće u avliji :)


A prodat ce ga nakon par dana ako mu versys kako kaze ne cupa ruke, bmw je remek djelo od motora ali linearno i dosadno prima snagu. Bar meni


Vrag zavrti ga prema crvenom i dobro se drzi :)
 
A prodat ce ga nakon par dana ako mu versys kako kaze ne cupa ruke, bmw je remek djelo od motora ali linearno i dosadno prima snagu. Bar meni


Vrag zavrti ga prema crvenom i dobro se drzi :)
A probao sam i to, ali sam nekako vise ocekivao od 1000ccm i 120ps. Nije da on ne ide, nego mi je mlak nekako. Bas ono GS-ovski ga mozes voziti bez previse naprezanja i kontroliranja. Jednostavno takav tip motora. Udoban i predvidiv.
Sad mi jos vise zao sto Bandita prodah
 
Radije cu opet velikog Bandita kupiti. Barem ABS ima :cool:
Nego, jel se moze nekako posebna tema za Pafa i Sekija otvoriti, a da se ostatku foruma blokira pristup istoj? Spreman sam i platiti premium clanstvo za tu opciju :mrgreen:
samo ti mene blokiraj,nisi mi fallia 50 god.,pa nes ni jos 50... :coffee:
 
  • Haha
Reactions: Dene and SpoRRi
Dva Versysa po imenu ista, a u stvarnosti kao nebo i zemlja. ;)
Bijeli 2015. 650ccm
Narančasti 2019. 1000ccm
 

Attachments

  • IMG_7937.jpg
    IMG_7937.jpg
    150.8 KB · Views: 0
Last edited:
Odoh majko u poštare :mrgreen:
 

Attachments

  • 20221123_173441.jpg
    20221123_173441.jpg
    3 MB · Views: 0
  • 20221123_173459.jpg
    20221123_173459.jpg
    3 MB · Views: 0
A probao sam i to, ali sam nekako vise ocekivao od 1000ccm i 120ps. Nije da on ne ide, nego mi je mlak nekako. Bas ono GS-ovski ga mozes voziti bez previse naprezanja i kontroliranja. Jednostavno takav tip motora. Udoban i predvidiv.
Sad mi jos vise zao sto Bandita prodah
Zar ti je stvarno žao Bandita? Mene isto to muči, imam bandita, odnosno gsx 1250 i planiram versysya 1000 ali se bojim da mi ne bude ko tebi, odnosno da nebi bilo sa konja na magarca plus 5-6000 dodatnih eurića?
 
Zar ti je stvarno žao Bandita? Mene isto to muči, imam bandita, odnosno gsx 1250 i planiram versysya 1000 ali se bojim da mi ne bude ko tebi, odnosno da nebi bilo sa konja na magarca plus 5-6000 dodatnih eurića?
Pa vidi, ni u kom slucaju nije sa konja na magarca. Versys je stvarno odlican motor i mozes ga doslovno cijeli dan voziti bez da se umoris. Ima snage, ima momenta, sam pada u okuke... ma stvarno motor za pozeljeti. Jedino eto sto je toliko dobar da je dosadan.
Zato sam sada uz njega kupio i M1800R da mi ne bude dosadno, a vec vidim da ce i Bandit ili nesto njemu slicno opet u garazu. Imam fetis na old skul nakede sa okruglom lampom :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: geronimo43