Kawasaki Versys 1000

MnoCro said:
Pozdrav.Novi sam u ovoj grupi,jer sam postao vlasnik Versysa,2018god.
Vidim da je chat umro,pa da ga malo ozivim.
e80538df5310a5f569b503c15ae9b172.jpg


Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Pozdrav slavonac!  :bananapivo:
 
MnoCro said:
Pozdrav.Novi sam u ovoj grupi,jer sam postao vlasnik Versysa,2018god.
Vidim da je chat umro,pa da ga malo ozivim.
e80538df5310a5f569b503c15ae9b172.jpg


Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Čestitam i sretno MnoCro sa  ovim fantastičnim strojem  (y) (y)
Neznam dali imaš bočne kofere , ako trebaš imam ti povoljno bočne nosače za ravne kofere !
:piva:
 
toma said:
Čestitam i sretno MnoCro sa  ovim fantastičnim strojem  (y) (y)
Neznam dali imaš bočne kofere , ako trebaš imam ti povoljno bočne nosače za ravne kofere !
:piva:
Hvala.Imam original kofere[emoji1631]

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

 
Vidjeh nanjnoviji model. Pri povratku s mora. Nije čest motocikl kod nas.... full kofere je imao.

Izgleda moderno. Odostraga lijepa lampa. Djeluje full road adventure.... Upotrebljivo za put jako.
 
Bećari da li je tko mjenjao sirenu na motoru? Moja polako rikava, izgleda da ne voli puno kiše :)
Netko stavljao duplu? Original ima zvuk kao da je sa fičeka
 
Na Versysa 1000 se nitko ne zali previse koliko vidim? Nisam neki fan bilo cega osim 4 redna, a na moje gabarite od skoro 2m i 120kg, on mi je nekako jedino razumno rjesenje, zar ne?
 
Meni ergonomski odgovara. Prijatelj ga ima pa sam ga probao. Zanima me sto se tice ostalog ima li nekih boljki i zamjerki. Model 2016 je u pitanju.
 
Na Versysa 1000 se nitko ne zali previse koliko vidim? Nisam neki fan bilo cega osim 4 redna, a na moje gabarite od skoro 2m i 120kg, on mi je nekako jedino razumno rjesenje, zar ne?
Ne
Africa Majka
Mada versys 1000 je veri gud
Zapravo nemos falit ni sa jednim osim ako ne uzmes Tracera 900😎🤪😂
Najbolje ti je pretpotopni Strom 1000 ka u Pafa…..pa laganini sila puka krak ti i on….😂😂😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: WraGG
2016 godište. Kupljen 2018 te. Nemogu ga se nasitit , u šestom mjesecu se popeli (ja ,žena ,3 kofera tank torba i brdo opreme) teškim izrovanim makadamom na prokoško jezero u BIH, išao ko beba po asvaltu da ne govorim. Prošli do sad 22 000 km od kvarova jedino prošle godine žaruljica kratkog svjetla.
 
Sletio u garazu veceras. 2019to godiste, ali model 2018, 7500km presao. Dobio i originalne bocne kofere sa njim. Napravio sam nekih 50ak km sa njim i jedino sto sam za sada lose zapazio je da na vecim brzinama (160 pa do 200 koliko sam ga max vozio) na autoputu djeluje dosta nestabilno.
Ovaj je spusten nekih 25cm, pa cu ga vratiti na tvornicku visinu i opet probati. Nadam se da je to problem.
Sto se tice voznje po zavojima i lokalnim cestama, stvarno je fantastican.
 
  • Like
Reactions: črnomerec
dosta nestabilno? udari vjetra, malo trese volan?
znaju dosta jebat kuferi... ja sam stavio utege na volan i ne trese više...doduše meni je sa kuferima tresao volan na 120-140, ali i slabiji je to motor....
a 160 sam uhvatio nakratko 1-2 puta na AC...nije TA motor za te brzine...
 
Udari vjetra, da. Isto kao da me premjesta lijevo desno od tih udara. Volan ne trese i nisam vozio sa koferima.
Iskreno, motor odlican ali bez emocije. Bilo kako bilo, dobiti ce svoju priliku da se dokaze kao i svi prije njega :)
Evo par brzinskih:
 

Attachments

  • 20220914_075810.jpg
    20220914_075810.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • 20220914_075837.jpg
    20220914_075837.jpg
    1.4 MB · Views: 0
i meni auto malo primišta na toj brzini...vozim vitaru...ne vozim neki bmw ili audi...jebiga. pa vozim 140-150 i sve ok.

Al lip motor i lipo opremljen(y)
 
  • Like
Reactions: WraGG
Čestitam na kupnji mali je stvarno ljep.
prije svega kupio si crossover motor , turing motor za duge vožnje i guštanje ... ne jurilicu .. ja na 180 nevidim ništa pokraj ceste i to nije motor za to.
Napuni kofere , uzmi bolju polovicu odi napravi za početak 2000 km razgledavaj lokalne znamenitosti i prirodne ljepote ..... , to su manje brzine i veći gušt ,razgledavanja....
Po autoputevima koje maximalno izbjegavam nema se šta vozit iznad 140 ( jasno osim preticanja ili nekih probavanja ) lokalne ceste 50, 80 ,100 maximalno a tu su i kazne i ograničenja Po meni manje brzine i razgledavanja, to je zadovoljstvo vožnje. Za preticanja ima sasvim dovoljno snage.
Dok je inače motor "friški " sve mu primjećuješ i svašta te može žderat , generalno svaki ima nešto što nevalja , na sitnice se brzo privikneš, i kasnije to ni ne primjećuješ,
Meni se inače svidilo što na kraju dana ne smrdiš po dimu ,pogotovo ženina kosa . o udobnosti da ne govorim.
Samo guštaj i želim da se čim prije dobro sprijateljite (y)
 
  • Like
Reactions: Nino777 and WraGG