Kawasaki Versys 650

igi_st said:
nego pusti ti to, nego kad ćemo mi na kafu, iman jednog priku koji bi uzea versulju, nahvalia san tvoga pa da ga vidi malo u živo?  (y)
E igore zivija!! Nazalost prije 15.07 nevirujen jer san upravo po Baltiku i jos 2 miseca....a onda mozemo i u Svicarsku na kavu. 8)
 
veliki pozdrav svim versystima (y) (y) (y)
imam jedan dosadni problemčić na određenim okretajima  ccccc3-4000  dosta mi zuje plastike oko satova

dotego sam sve vijke i pregledao sve al i dalje malo čuje

jeste imali takvih zajebancija


i da evo upravo došao s posla i na satu mi je točno 2222km,živim u sisku a to vam u današnje vrijeme dođe kao i u engleskoj kiša pada svako malo
bajk je odličan,za voziti super vuče iz mali okretaja ma milina
kakav gušt tek vozit po zavojima,motor je tak miran
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:







 
zemosk said:
veliki pozdrav svim versystima (y) (y) (y)
imam jedan dosadni problemčić na određenim okretajima  ccccc3-4000  dosta mi zuje plastike oko satova

dotego sam sve vijke i pregledao sve al i dalje malo čuje

jeste imali takvih zajebancija


i da evo upravo došao s posla i na satu mi je točno 2222km,živim u sisku a to vam u današnje vrijeme dođe kao i u engleskoj kiša pada svako malo
bajk je odličan,za voziti super vuče iz mali okretaja ma milina
kakav gušt tek vozit po zavojima,motor je tak miran
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:


Pozdrav i tebi. Nisam primjetio na svom da plastika škripi il zuji kako ti kazes. Za sad sve 5. Ja imam isto 2000km.
 
zemosk said:
veliki pozdrav svim versystima (y) (y) (y)
imam jedan dosadni problemčić na određenim okretajima  ccccc3-4000  dosta mi zuje plastike oko satova

dotego sam sve vijke i pregledao sve al i dalje malo čuje

jeste imali takvih zajebancija


i da evo upravo došao s posla i na satu mi je točno 2222km,živim u sisku a to vam u današnje vrijeme dođe kao i u engleskoj kiša pada svako malo
bajk je odličan,za voziti super vuče iz mali okretaja ma milina
kakav gušt tek vozit po zavojima,motor je tak miran
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:

Brat mi na versysu ima isti problem,citao sam,taj problem ima 99% versysa 2007 godine...
 
H@k said:
Brat mi na versysu ima isti problem,citao sam,taj problem ima 99% versysa 2007 godine...

moj je 2008.g.  kupio sam samoljepljive trakice tanke cccc  1-3mm pa sam podbacio između niš se ne vidi ali i ne zuji :cbanana: :cbanana: :cbanana: :cbanana:

evo opet kiša pa jebem ti sisak,jedan oblak na nebu i iz njega lije sranje :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

ide ko od versysta u novi marof sutra ?
 
može duje, nema priše!  :mrgreen: :mrgreen:

2 tibertov: nisam, kao što rekoh ne planiram ništa prije kraja ljeta...  (y)
 
BeLa-Vg said:
jel znas mozda gdje ga je uzo i za kolko suske?
lik je uzeo prošle godine na sajmu u minhenu nekih 1600 kn

našo sam u oglasniku prije dva dana jedan leo za 800 ali je lik u kninu,ja sam sa lovom trenutno na vi pa nisam ni zvao

odi na portal motori hr i odeš na oglasnik
 
Suskanje na  prednjoj masci je "normalno" za model 2007 i to je kawasaki priznao kao gresku i u Britaniji je izdan service kit koji su ovlasteni prodavaci ugradivali kao dio garancije dok kod nas "naravno" nitko to nije ni spomenija.
Problem se vrlo lako moze rijesiti sa komad gume ili slicno...cak ne treba nista rastavljat nego samo umetnit....
Leo Vince kosta kod nasih uvoznika oko 2300 kn
 
svetiduje said:
Suskanje na  prednjoj masci je "normalno" za model 2007 i to je kawasaki priznao kao gresku i u Britaniji je izdan service kit koji su ovlasteni prodavaci ugradivali kao dio garancije dok kod nas "naravno" nitko to nije ni spomenija.
Problem se vrlo lako moze rijesiti sa komad gume ili slicno...cak ne treba nista rastavljat nego samo umetnit....
Leo Vince kosta kod nasih uvoznika oko 2300 kn

uoglasniku sam našao(pise u postu iznad)lik je skinuo sa er6n  to paše i na versisa jel tak
 
Isti je auspuh za er6 i versysa i svakako bi preporucija leo vince bilo kome. (y)
 
svetiduje said:
Isti je auspuh za er6 i versysa i svakako bi preporucija leo vince bilo kome. (y)

Daleko najbolji zvuk po mome misljenju ima IXIL auspuh...
samo ih nema ode nabavit :palacdolje:
 
H@k said:
Daleko najbolji zvuk po mome misljenju ima IXIL auspuh...
samo ih nema ode nabavit :palacdolje:

Slazen se da Ixil ima najbolji zvuk a i najzanimljiviji izgled i prova san doc do njega kontaktira san sve moguce cak i proizvodace i nisan ima vise zivaca a i preskup bi bija pa san se odlucija za Leo i nije mi uopce zao :jesus:
 
svetiduje said:
Slazen se da Ixil ima najbolji zvuk a i najzanimljiviji izgled i prova san doc do njega kontaktira san sve moguce cak i proizvodace i nisan ima vise zivaca a i preskup bi bija pa san se odlucija za Leo i nije mi uopce zao :jesus:

nikakav problem. ixil.com, izaberes dealera i GB. postarina u Hr je 25GBP, placanje paypal ili kreditna kartica, ostalo ovosi kakav si sa carinom u St posti.
;)
 
poštovani versisti, meni bi zanimalo ono pomicanje maske gore dole??  Kako to funkcionira i ima li kakve koristi od toga?

E da, da li je to primjeren motor za nekoga visine 194 cm ??? tj. gdje bi mi se nalazila koljena u vožnji?

Ulazi u moj izbor, pa pomozite malo...    (y)
 
legajuana said:
poštovani versisti, meni bi zanimalo ono pomicanje maske gore dole??  Kako to funkcionira i ima li kakve koristi od toga?

E da, da li je to primjeren motor za nekoga visine 194 cm ??? tj. gdje bi mi se nalazila koljena u vožnji?

Ulazi u moj izbor, pa pomozite malo...    (y)

Taman za tvoju visinu,brat mi ima 197 i prezadovoljan...
 
legajuana said:
poštovani versisti, meni bi zanimalo ono pomicanje maske gore dole??  Kako to funkcionira i ima li kakve koristi od toga?

E da, da li je to primjeren motor za nekoga visine 194 cm ??? tj. gdje bi mi se nalazila koljena u vožnji?

Ulazi u moj izbor, pa pomozite malo...    (y)
Ja san 189 cm i po visini mi je ok, sic mu je 840 mm sto bi bilo opce gledano medu visocijim motorima.
Ja san prominija vizir stavija san veci, daje malo bolju zastitu ali moramo razumit da je to motor a ne auto.
 
Evo san dobija informaciju da je VERSYS pobijedija na usporednom testu izmedu endura srednje klase.
Ako je tko cita MOtopuls neka mi potvrdi jer ne mogu doc do istog. :cbanana: :jiggie: :bananapivo: :peace: