Kawasaki Versys 650

svetiduje said:
Evo san dobija informaciju da je VERSYS pobijedija na usporednom testu izmedu endura srednje klase.
Ako je tko cita MOtopuls neka mi potvrdi jer ne mogu doc do istog. :cbanana: :jiggie: :bananapivo: :peace:
je, procito jucer clanak, honda je prosla najlosije, strom drugi, bemve treci

(y) za kawu
 
Versys braćo!!! Obratite pozornost na http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,103716.msg1827587.html#msg1827587

Pozdrav i nadam se da se vidimo!  (y)
 
svetiduje said:
Evo san dobija informaciju da je VERSYS pobijedija na usporednom testu izmedu endura srednje klase.
Ako je tko cita MOtopuls neka mi potvrdi jer ne mogu doc do istog. :cbanana: :jiggie: :bananapivo: :peace:

istina pobjedi VASO na testu nema šta (y) (y)

a što sad guštam zajebavat kolegu vozi stroma :jiggie: :jiggie:
 
Ala sta mi je drago sta je VERSYS pobijedija....hvala svima na potvrdi (y)
 
čestitam na pobjedi.-)))

Sad zamislite koliko dobar motor imate kad je pobjedio kralja alpa (y)

Mada sve je to bilo logično...okvir, prednja vilica, novi motor, dobar moment, fora gume.....
Po meni je to trenutno najbolji putni enduro u klasi trenutno na tržištu. Šteta što nije bilo pegasa trail mislim da bi se on ugurao između honde i bmw-a
 
...stalno neka kišica kaki ovdije, nikako daga odem probat...

Ima li tko iskustva sa Đinom (Đino motori), jel bi bilo moguće isprobati motor kojih 500m ??

 
svetiduje said:
Ala sta mi je drago sta je VERSYS pobijedija....hvala svima na potvrdi (y)

Samo se vi tiješite i uživajte sa svojim klepetavim kawaskijem,ipak je to samo kawasaki  :mrgreen:
 
MravZ said:
Samo se vi tiješite i uživajte sa svojim klepetavim kawaskijem,ipak je to samo kawasaki  :mrgreen:
jel to neki jal ovdje u pitanju?!?
 
bas sam i ja cito ranije test i presiso ih je u svim segmentima osim mjenjacu.. jbg kad je meni to visoki sic.. a motor pravi  8)
 
giantMC said:
bas sam i ja cito ranije test i presiso ih je u svim segmentima osim mjenjacu.. jbg kad je meni to visoki sic.. a motor pravi  8)

može se naručit i orginalni sic niži za 5 cm i viši za 3 cm
to je pod dodatnom opremom cjenu neznam
 
zemosk said:
može se naručit i orginalni sic niži za 5 cm i viši za 3 cm
to je pod dodatnom opremom cjenu neznam


e vis to je vec zanimljivo onda.. raspitat cu se malo  (y)