Kawasaki Versys 650

Naravno sve zavisi i koji je motor, recimo Z 650 koji je 30kg lakši i ima drugacije raspoređenu masu bi sigurno osjetio da mu je volan dosta laksi,ali posto versys ima onu naljepnicu za pumpanje guma sa prtljagom i suputnikom onda nema brige 😁
Mozda zavisi i o kilazi vozaca,a i suputnice ako se ukrca ... :)
 
Da, ona 60kg ja 70, puni tank moze nju izbalansirat 😅 ici cu najvjerojatnije na kombinaciju straznji oko 47l da stanu dvije integralke i bocne torbe 2x22l, simpaticne su mi za nositi ih a tako da nema potrebe da ih mjenjam za druge, to su ove torbe i ovaj nosac
6302522_00_01_c-bow_shop.jpg
s-l640.jpg
 
Uzmi centralni što veći, givi56 ili nešto takve zapremine jer shvatiti ćeš nakon kratkog vremena da su manji tak tak a razlika u lovi minimalna,
Na motoru nećeš ništa osjetiti moj je gore cijelo vrijeme....
Stanu ti dvije integralke, rukavice i sitnice....
Tank torba da potrpaš usputne gluposti koje nisu za po đepovima i uvijek ju možeš ponesti sa sobom kad staneš eventualno razgledavati koješta
 
Last edited:
Jesi imao aftermarket auspuh?
Nazalost auspuh je bio originalni a podesavanje je na 42000km trebalo bit i eto nije ga docekao... Da li je ventil imao vece odstupanje ili je jednostavno taj problem sa pregrijavanjem tj pucanjem ventila zbog temperatura ko ce ga znat.
 
Nazalost auspuh je bio originalni a podesavanje je na 42000km trebalo bit i eto nije ga docekao... Da li je ventil imao vece odstupanje ili je jednostavno taj problem sa pregrijavanjem tj pucanjem ventila zbog temperatura ko ce ga znat.
Bas cudno , to su masine koje dugo traju . Jbg na krivoj strani statistike si
 
Ovo nije prvi takav slučaj, čak se godišta razlikuju, izgleda da tu i tamo uleti loš ventil u tu mašinu i napravi dar-mar.
 
Malo crne statistike- ER6 2013godina 35000km
Pronadi ventil :mrgreen:

Ciji je to ER-6? Zao mi je sto je naletio na takav kvar.

Kako neki vec peru ruke (koje su do nedavno bile u vatri za Kawasaki iz Taiwana), nevjerojatno.
Cekam i ostala 4 bisera da se jave sa izjavama:
'Nije Kawasaki kriv', 'Tvornica je kvalitetna', 'Nema razlike izmedu zemlje proizvodnje' i 'Motor je prestar' (2012./2013!?). = Deja vu

Vidjeli su sto pisem i linkam ali su se neki pravili gluhi, slijepi i bez odgovora.
Ne vidim, ne cujem, ne govorim. To je najbolja taktika za obranu korporacije, trebali bi raditi PR za njih. ;)
 
Ciji je to ER-6? Zao mi je sto je naletio na takav kvar.

Od jednog decka s kojim sam se upoznao i to pazi u njemackoj, motor uredan, servisiran,pravi kilometri i kaze da je slao kawasakiju pritužbu da su oni odgovorni za to jer ocito nesto nije u redu sa ventilima posto su otisli prije servisnog intervala ali su ga naravno odbili... Steta ali eto, desilo se, imam i sam otvoreni auspuh ali sa katalizatorom i prigusivacem, pa ako će s njim roknut bude i sa serijskim j* mi se
 
manje ce ti se grijati ventili,kada imas cijeli otvoren ispusni sistem,zato sto brze i lakse izlaze ispusni plinovi.