Kawasaki Versys 650

Jel nudi netko na prodaju svog Versysa..
Gledam da su cca 2010+ (redizajn) sa ABS-om..
planiram se pridruzit klubu vlasnika uskoro :)
 
Danas registrirao svojega i atestirao auspuh...eto mu jedanaeste godine i 66k km...idemo veselo dalje 😎
 

Attachments

  • IMG_20210414_194422.jpg
    IMG_20210414_194422.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: SpoRRi
Hvala. Našao na Aliexpress neke plastikanere...10 komada 5 kuna.
kad vec narucujes,naruci duplo,par vrsta...trebace ti...a doce za nekih misec ipo...
 
Evo nakon godinu ipo i 1500 km druzenja s Versysom nazalost ide u prodaju. Zao mi ga gledat da stoji parkiran kao nekretnina u dvoru al jednostavno nema smisla da ga drzim zbog 3 djira godisnje.
Ako je netko zainteresiran nek se javi na PM, 650ka sa ABS-om, 2007.god, 38k km, sve tip top.
 
Evo nakon godinu ipo i 1500 km druzenja s Versysom nazalost ide u prodaju. Zao mi ga gledat da stoji parkiran kao nekretnina u dvoru al jednostavno nema smisla da ga drzim zbog 3 djira godisnje.
Ako je netko zainteresiran nek se javi na PM, 650ka sa ABS-om, 2007.god, 38k km, sve tip top.
Otice on brzo ...
 
Frisko sletio u garazu. Nisam mu jednostavno mogao odoliti kad sam vidio u kako je dobrom stanju. Doslovno niti eura ulaganja u njega nema. Cisto preventivno cu mu promijeniti ulje i filtere, iako po servisnoj knjigi (svi servisi radjeni u ovlastenom) bih trebao tek za 3000km i eventualno uzeti nosac i topcase.
Malo sam ga provozao danas i fascinirao me kako se lako vozi, doslovno kao kakav BMX. Fantastican motor!
20210418_173047.jpg
 
Evo nakon godinu ipo i 1500 km druzenja s Versysom nazalost ide u prodaju. Zao mi ga gledat da stoji parkiran kao nekretnina u dvoru al jednostavno nema smisla da ga drzim zbog 3 djira godisnje.
Ako je netko zainteresiran nek se javi na PM, 650ka sa ABS-om, 2007.god, 38k km, sve tip top.
Koliko ja znam kolega je unajmio kombi za danas i sutra u gluho doba noći putuje iz Siska za Split pogledati i 99% kupiti.
Pa molim poštenu cijenu s maximalnim popustom. :)
 
Provjeri dal ti paše od prve generacije, imam ti original od Kawe koji mi stoji na tavanu. 👍

View attachment 730589

Mislim da ne pase jer vidim da je su po webshopovima uvijek razliciti za 2007-2009 i 2010-2014, ali valjda ce netko od kolega forumasa bolje znati.

Cek, ovo sto si mi poslao i jeste za 2010-2014 generaciju, jel tako?
 
Last edited:
Pozdrav,da li netko ima za prodat ili zna gdje kupit za model 07-09 zadnji blatobran.hvala

Bilo što od original dijelova da trebaš (odnosi se i na kolegu gore koji traži tiple za instr.ploču) potraži na kawasaki.eu part number i naruči u Moto Jakopec..iako prvenstveno rade sa enduro programom Kawasakija može se sve naručiti. Ja sam prije dva mjeseca naručio dio oklopa ispod sica od Versysa koji skriva pogled na akumulator a koji mi je misteriozno otpao, original polakiran u crno zajedno sa pripadajućim vijkom i tiplom, dobio 10% popusta na gotovinu, stiglo za tjedan dana...
 
Jučer sam malo išao istraživati odakle mi se čuju vibracije plastike koje počnu na nekih 2000 okretaja, i gle čuda...najviše se čuje iz fara, točnije onaj unutarnji reflektor se toliko počne tresti da se čuje ko blesav. Sumnjao sam na to od samog starta jer sam primjetio da kada krećem iza auta da snop svjetla "skače" gore-dolje. E sad...nisam nigdje na drugim forumima našao kako to riješiti. Versys je 2011 godište. Zna li itko može li se i ovo ikako srediti?
 
Jučer sam malo išao istraživati odakle mi se čuju vibracije plastike koje počnu na nekih 2000 okretaja, i gle čuda...najviše se čuje iz fara, točnije onaj unutarnji reflektor se toliko počne tresti da se čuje ko blesav. Sumnjao sam na to od samog starta jer sam primjetio da kada krećem iza auta da snop svjetla "skače" gore-dolje. E sad...nisam nigdje na drugim forumima našao kako to riješiti. Versys je 2011 godište. Zna li itko može li se i ovo ikako srediti?

Vrlo vjerojatno je ovo

A možda i ovo
https://www.kawasakiversys.com/threads/cowling-buzz-resolved-unexpected-culprit.120842/

A možda samo moraš podbacit gumene podloške/hrpu dihtunga kao vlasnici prve generacije.

Ili nazoveš KMS i pitaš dal su oni to već rješavali i na koji način (što bih ja prvo napravio prije nego išta raskopam po vlastitom nahođenju). A vjerujem da jesu (y)