Kawasaki Versys 650

svetiduje

New member
Evo otvorija san ovu temu za sadašnje te buduće vlasnike Versysa, sve simpatizere te vlasnike er6 n/f. Ako ko ima koji korisni savjet ili pitanje neka to bude ovdje na jednom mjestu. (y)
 
neka neka, treba jedna tema za Versysa .

Imam jos 100 km do 6000km pa me zanima koliko ce me okvirno kostat servis  :misli:? Najvjerovatnije kod Blaža (y)
 
Drugi servis je, barem meni bija na 7000 km a košta je oko 700 kn, mislim da bi sad moga bit  50-ak kn više jer je ulje poskupilo.
Blaž je  (y) za servis.
 
Fakat vam nije skupo.

Meni je prvi za Z došao 590,s tim da mi nisu naplatili ruke jer sam uzeo motor kod njih(Mali moto).
Stoga  (y) za njih

Drugi će me doći bar jedno 900 mislim

Inače sjedio sam na Versys-u i jako je fin.
Inače ne volim endure ali Versys je nekako više naked,i stvarno je udoban.
Inače,to mi je bio izbor među motorima.
 
servis obavezno pravi u Blaževića.Čovjek je ljudina i radi za  (y) (y) (y) (y) (y)
 
e da i mi imamo svoju temu (y)


tek ga idem regat u utorak pa imam jos malo do prve hhiljadarke i servisa

bajk je odlican :peace: :naklon:
 
Vidim da niko nema problema sa versysom pa da samo ne zagubimo temu

evo par slikica od derana iz petrinje stavio je leo vinci na bajk
 
U procesu sam kupovine Versisa pa imam par pitanja.

Postoje li za njega klasične nogare?
Ima li di za nać nacrt ili shema bočnih nosača kofera ili bar spojnih mista ?
Koliko kg. mogu podnit tvornički bočni nosači ?

Triba mi jer mislim koji put pribacit nešto netipicnog tereta vezano za moj posal, pa bi napravija sam nosače.
Tako da mi budu spremni kad motor dođe. Gleda sam po netu ali nisam uspija ništa korisno nać.

 
Iz povjerljivih izvora sazna


biče i centralna nogara za njega i to uskoro(ne orginal znači nego od proizvođaća dodatne opreme)

Ispitat ču kad se može naručit i kako pa javim (y)
 
kkav je za putovanja,jeli puse vjetar na 150 ,jeli udoban za suvozaca ,kakv mu je moment ajde ljudi pisite nesto nemojte samo ,ovo je moj ono je tvoj.
 
vjeko46 said:
Iz povjerljivih izvora sazna


biče i centralna nogara za njega i to uskoro(ne orginal znači nego od proizvođaća dodatne opreme)

Ispitat ču kad se može naručit i kako pa javim (y)



Ajde to bi i mene veselilo za er6n. Samo ja mislim da se ne može nikako upasat ako je na motoru original auspuh :misli:.
 
Bob Rock said:
Ajde to bi i mene veselilo za er6n. Samo ja mislim da se ne može nikako upasat ako je na motoru original auspuh :misli:.

I ja to mislija ali KAWASAKI men kaže more,a ja mu virujen pa kad stignu eto slika i di se mogu nabavit.

Pošto mi je prika upravo uplatija novoga tako sam i doša do informacije,
živi bili pa dočekali (y)
 
svetiduje said:
Evo par slika kako izgleda "goli versys". Inače san ga rastavija za servis na 19 000 km.



Pa kuda se ti vožiš kada imaš već toliko kilometara??    (y) (y)
 
Bruno_rv said:
kkav je za putovanja,jeli puse vjetar na 150 ,jeli udoban za suvozaca ,kakv mu je moment ajde ljudi pisite nesto nemojte samo ,ovo je moj ono je tvoj.

Evo da recen I ja dvi tri rici…..Sta se tice zastite od vjetra na Versysu ja san je djelomicno poboljsa sa vecim Givi vizirom, nije potpuno rjesenje ali kad je potriba na duzem putu malo se sagnem na rezervar I nema vise vjetra. Za suvozacicu je dobar uz kufer I naslon nece grintat do 200 km a posli vec pomalo, stafne nisu puno visoko postavljene tako das u koljena zahvalna.
Pri jednoj normalnoj voznji I na dalje I krace moze se nosit sa jacim motorima , maximalna mu je brzina nesto vise od 200km/h, mjenjac mu je malo tvrd prve tri brzine kratke I uzivancija ga je vozit…..eto sta mi je palo na pamet…  (y)
 
svetiduje said:
Evo da recen I ja dvi tri rici…..Sta se tice zastite od vjetra na Versysu ja san je djelomicno poboljsa sa vecim Givi vizirom, nije potpuno rjesenje ali kad je potriba na duzem putu malo se sagnem na rezervar I nema vise vjetra. Za suvozacicu je dobar uz kufer I naslon nece grintat do 200 km a posli vec pomalo, stafne nisu puno visoko postavljene tako das u koljena zahvalna.
Pri jednoj normalnoj voznji I na dalje I krace moze se nosit sa jacim motorima , maximalna mu je brzina nesto vise od 200km/h, mjenjac mu je malo tvrd prve tri brzine kratke I uzivancija ga je vozit…..eto sta mi je palo na pamet…  (y)

nego pusti ti to, nego kad ćemo mi na kafu, iman jednog priku koji bi uzea versulju, nahvalia san tvoga pa da ga vidi malo u živo?  (y)