Kawasaki Versys 650

Pozdrav ekipa, trebam savjet.
Kupujem Versys (2008-2011) i našao sam jedan blizu Zagreba, motor je 2008. ima hrpu opreme i kod drugog je vlasnika(prvi vlasnik ga je vozio 72tkm) motor sad ima 75tkm. Je li pametno kupovati motor sa toliko kilometara?
Jos su po riječima prodavaca promjenjeni zubčanici i lanac, reparirane vilice, nove gume i regan je skoro godinu dana.
Cijena mu je oko 24000 kn, a moj buđet 30000.
Dal da trazim mlađe sa manje kilometara ili se ne moram s tim zamarati?
Hvala
 
Ako je odrzavan,za te novce uzimaj...,sve mladje i manje KM...ti je min.dva - ipo puta skuplje...
 
  • Like
Reactions: Darfreek
Po meni ja te novce ne bi dao. Ponudio bi mu manje novaca, odrzavanom motoru ne predstavljaju kilometri neki problem ali ima 75tisuca km plus 2008 godiste.. stvarno su prenapuhane cijene motora(nebitno marka)


Ja mu ne bi dao ni lipe preko 20.000 kuna
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Po meni ja te novce ne bi dao. Ponudio bi mu manje novaca, odrzavanom motoru ne predstavljaju kilometri neki problem ali ima 75tisuca km plus 2008 godiste.. stvarno su prenapuhane cijene motora(nebitno marka)


Ja mu ne bi dao ni lipe preko 20.000 kuna
Slazem se s tobom oko cijena, ali cijenu dirigira ponuda i potraznja.
Za 20.000 jedva je jedan Versys u oglasniku, a s druge strane bojim se da bi na proljece cijene opet malo skočile sa početkom nove sezone.
 
Slazem se s tobom oko cijena, ali cijenu dirigira ponuda i potraznja.
Za 20.000 jedva je jedan Versys u oglasniku, a s druge strane bojim se da bi na proljece cijene opet malo skočile sa početkom nove sezone.

A u pravu si... kad sam uzeo motor sa 50 tisuca km platio sam ga slicno a drugi sa duplo manje sam bome i platio...provjeri motor ako je okej uzmi si jbg..
 
Motor je doma, 2008. godina, 79 tkm.
Stanje po meni 9.5/10.
Jos s njim hrpa dodatne opreme, 3 vizira, straznji kofer, bocne torbe, maglenke...
Poslje 100 km voznje i prvog susreta sa Versysom prezadovoljan.
 

Attachments

  • IMG_20210828_132222_1.jpg
    IMG_20210828_132222_1.jpg
    148 KB · Views: 0
  • IMG_20210828_132236_1.jpg
    IMG_20210828_132236_1.jpg
    263.9 KB · Views: 0
  • IMG_20210828_132245_1.jpg
    IMG_20210828_132245_1.jpg
    147.5 KB · Views: 0
Motor izgleda odlično. Sretno i puno kilometara nek služi.
Btw napisao si 3 vizira. Ako ti je MRA vizir viška iz nekog razloga, rado ga otkupim pošto je moj pukao.
 
  • Like
Reactions: Darfreek
Versys je odlican motor, mene svaki dan iznova odusevi. Samo da mogu rjesiti ovaj nervozni on-off gas i ovo kocenje motorom, tacno ga ne bih ni mijenjao.
 
  • Like
Reactions: Darfreek
Motor izgleda odlično. Sretno i puno kilometara nek služi.
Btw napisao si 3 vizira. Ako ti je MRA vizir viška iz nekog razloga, rado ga otkupim pošto je moj pukao.
Za sad sve ostavljam, pogotovo ovaj na motoru.
A ostala dva moram tek isprobati.
Jedan je orginal a drugi touring(bas je velik) .
 
Odlićan motor, znam mu prvog vlasnika, stariji gospodin koji si je konačno priuštio BMW pa je zato prodao svoju veliku plavu ljubav, motor je redovito servisiran, mažen i pažen.
Bilo je tri smiješne anegdote s tim motorom, ponavljam smiješne ali osim povrijeđenog ponosa koji isto može da boli :) ništa strašno za motor.
Polirani auspuh je mojih ruku dijelo tako da sam odmah prepoznao svoj rad.
Nadam se da si i štender dobio je mu je kolega sve dao šta mu god nije pasalo za BMW-a.
Samo uživaj jer motor je u boljem stanju nego neki s puno manje km na satu.
 
Prijatelj to riješio sa ovim

Istrazivao sam malo vec o ovom Boosterplugu i iskreno nisam siguran da zelim dati 150€ za nesto sa cime ljudi i nisu bas odusevljeni.
Bilo kako bilo, Versys je stvarno puno motora i puno zabave za malo novca.
 
Cestitke na motoru jako lijepo izgleda 😁

Andymancam na youtubeu kad je imao versysa imao je to. Odi pa poslusaj sto covjek kaze za taj booster...
 
Pogledao sam taj video par puta vec, ali sam i po raznim forumima citao da ljudi i nisu bas zadovoljni i da to cudo na kraju izbace. Ne znam, moram razmisliti jos sta cu. Zao mi je zamijeniti motor jer je stvarno odlican, a opet te neke sitnice me nerviraju. Najgore mi je kad sam vec u okuki i skuzim da trebam u nizu pa da ne proklize straznja guma radi tog on/off gasa.
 
Pogledao sam taj video par puta vec, ali sam i po raznim forumima citao da ljudi i nisu bas zadovoljni i da to cudo na kraju izbace. Ne znam, moram razmisliti jos sta cu. Zao mi je zamijeniti motor jer je stvarno odlican, a opet te neke sitnice me nerviraju. Najgore mi je kad sam vec u okuki i skuzim da trebam u nizu pa da ne proklize straznja guma radi tog on/off gasa.
Motor sa BP radi dosta uglađenije i puno manje je izraženo motorno kočenje. Imam ga i ja na 07. Ne kažem da baš radi čuda, ali 150 eura vrijedi.
Probaj pri ubacivanju u nižu svakako koristiti među gas pa javi