Kawasaki Versys 750 2013.

mili

New member
Kawasaki Versys 750 2013.

BMW F 800 GS dobio je opasnog konkurenta u liku Triumpha Tiger 800 kojeg su Britanci predstavili prije dvije godine. Ovaj motocikl uskoro će dobiti još jednog konkurenta iz Italije, a lako je moguće da i Kawasaki pripremi motocikl kojim bi ugrabio dio njegova tržišta. Talijanski dizajner Luca Bar vidi Versys 750 kao konkurenciju BMW-u, budućem Hypermotardu 848 i Triumphu Tiger 800…
 
nema od te ljubavi nista mada nebi bilo lose..ako bi i izaso jedne godine onda bi bio 800 posto sad izlazi z 800..uzet versus 1000 i ponudit sa motorom od 800ccm..ima logike.Uostalom zasto motori nebi bili ko auta :misli:..biras koji ces motor i nivo opreme..hocu ovo ovo necu. Kawa vec ima nesto slicno u ponudi..obicni Z i R..samo prosirit ponudu a kupci ce se nac..tu je buducnost
 
Meni bi bio vrlo zanimljiv, iako bi rađe redni 2 cilindra, nego 4.

Uz popularnu cijenu, mislim da bi imao dobar prolaz na tržištu.

gastajbarter said:
nema od te ljubavi nista mada nebi bilo lose..ako bi i izaso jedne godine onda bi bio 800 posto sad izlazi z 800..uzet versus 1000 i ponudit sa motorom od 800ccm..ima logike.Uostalom zasto motori nebi bili ko auta :misli:..biras koji ces motor i nivo opreme..hocu ovo ovo necu. Kawa vec ima nesto slicno u ponudi..obicni Z i R..samo prosirit ponudu a kupci ce se nac..tu je buducnost

Potpis velik kao kuća  (y)
 
Svakako bi se našlo mjesta u garaži za godinu dvije kad izguštam ovo što sad vozim. (y)
 
8) Ne, nikako. Ovo je allrounder, ne obični naked. A taj pojam "allrounder" iliti "funbike" svrstava Versys u klasu gradskih endura ili putnih supermota. Uglavnom povišeni ovjes koji se može kombinirati sa cestovnim ili manje cestovnim setupom. Sve je podređeno tome ali Versys u svim dosadašnjim izvedbama ionako nije bio priređen za teren pa mu ostaje uloga pravog funbikea koji može (skoro) sve. (y)
 
... cesta i putovanje da  (y)... ali mi onaj prvi post nikako ne ide uz ovaj motor