Kawasaki Vn900-koliko nas ima?

Endeavour said:
Može li tko preporučiti koje prednje pakne da uzmem za VN 900?
ja uzeo zamjenske u AutoKreši i skroz su OK ;)  (y)
 
Neki pišu po forumu a VN-ovci se izgleda voze .
Pozdrav ekipi .

Imam pitanje . Kupio bih VN-a , ali bi želio prvo probati jel mi uopće leži motor. Znate li nekoga ko iznajmljuje VN , ili ako netko od vas ima slobodnog za neki vikend . Naravno , ne mislim besplatno već da ga iznajmim uz plaćanje .

Lp. Kruno
 
Ima ko da se vozi?

ili se samo pije?


:LOL:
dizanje teme iz mrtvih
 
Bok ljudi, ima li još koga na ovom threadu? Kupio sam vn800, prerađenog u bobbera, pa imam podosta pitanja o samom motoru, vožnji i iskustvima 

Ako je netko još aktivan i voljan dati pokoji savjet, nek se javi. Plaćam pivu  :wink:
 
pdasovic said:
Bok ljudi, ima li još koga na ovom threadu? Kupio sam vn800, prerađenog u bobbera, pa imam podosta pitanja o samom motoru, vožnji i iskustvima 

Ako je netko još aktivan i voljan dati pokoji savjet, nek se javi. Plaćam pivu  :wink:
Di je ta piva ?
Piši kaj te zanima pa da malo dignemo temu preko zime dok su motori na suhom i toplom , a vani temperatura u minusu .
 
Imam cca 100 pitanja  :mrgreen: Piva može di god u bilo kojoj varijatni


Nisam dosta godina vozio, a iskreno nikad nisam imao motor s preko 200kg i ovakvim voznim svojstvima.

- Počeo sam si tražiti/raditi štender. Koristite li štendere preko zime i koja izvedba je najbolja za custome po Vama?
- Koliko često paliti preko zime? Motor mi je u Lici u garaži do proljeća, pa starog svako malo cimam da ga malo upali, već lagano pizdi.
- Održavanje izvan sezone/prije sezone? Kada i kako? Kako konkretno pripremiti vn-a 800 za proljeće?
- Znate li nekoga s garažom na Utrinama ili u blizini Utrina? Mogu se pridružiti kao cimer, ili solo ako je neka povoljnija, Pitao bih na oglasniku, ali još ne mogu postati tamo.
- Kakav je vn800 po gradu za vrijeme viših temperatura? Treba li paziti na temperaturu?
- Postoji li kakav indikator za rezervu? Na kojoj poziciji držite switch za gorivo i da li je potpuno automatski? Možete li mi poslikati smjer na kojem vam stoji? Gledao sam po originalnom upustvu, no nisam u potpunosti skužio.
- Atestirani su mi topovi 2u1, koji više nisu gore. Moram li to slagati prije tehničkog, ili se može progurati i ove? Koliko je rigorozno? Također, kakva je situacija sa glasnoćom zvuka na tehničkom?
- Vozim se dosta sporo za sad, ali me zanima do koje se brzine vn uredno ponaša i koliko ste svoje vozili?

Vjerojatno neka pitanja zvuče blesavo, ali eto, relativno sam tek početnik, pa me sve zanima. Motor je prekrasan i uživam u svakoj vožnji za sad. Trenutno ima nešto manje od 30tkm, iz 2003. je i kompletno je prerađen.

Evo link s Oktanskog sindroma koji je slagan s bivšim vlasnikom - http://www.oktanskisindrom.com/2016/12/kawasaki-vn-boober-dobrodosli-na-tamnu-stranu-ep-7/

Ja ga planiram urediti u svom stilu, pa ću neke sitnice početi slagati već nakon nove godine.

Hvala unaprijed na odgovorima,
Pavle

Plinko1 said:
Di je ta piva ?
Piši kaj te zanima pa da malo dignemo temu preko zime dok su motori na suhom i toplom , a vani temperatura u minusu .
 
Ne treba ti štender.
Ne moraš ga palit prek zime, ne maltretiraj oca.
Toppaj ga gorivom do vrha, eventualno stabilizator goriva ako imaš ubaci.
Možda prođeš na tehničkoj možda ne, ovisi na kog naletiš, ak im se da zajebavat s tobom onda će te zajebavat,
ak ne onda će te mrko pogledat nešto mrmljat u bradu i reć "ko te jebe" i pustit.
Glasnoću zvuka ne mjere, mogu, al isto, ovisi kolko im se zajebava.


Prvo mu skini taj okvir za slike koji neko misli da je lijepi crash bar.
 
Fala ti na savjetima.

Crash bar ide dolje, originalni far gore, mat lak preko ovih tetovaža i još neke sitnice oko topova i sl..

DickDastardley said:
Ne treba ti štender.
Ne moraš ga palit prek zime, ne maltretiraj oca.
Toppaj ga gorivom do vrha, eventualno stabilizator goriva ako imaš ubaci.
Možda prođeš na tehničkoj možda ne, ovisi na kog naletiš, ak im se da zajebavat s tobom onda će te zajebavat,
ak ne onda će te mrko pogledat nešto mrmljat u bradu i reć "ko te jebe" i pustit.
Glasnoću zvuka ne mjere, mogu, al isto, ovisi kolko im se zajebava.


Prvo mu skini taj okvir za slike koji neko misli da je lijepi crash bar.
 
Imam mali problem: Imam VN900 Custom 2009 Special Edition (crn sa naranđastim ukrasima). Po katalogu i slikama taj motor ima okvir (frame) metalno smeđe boje ali je moj frame skroz crn (sjajno crna - ko na rezervoaru).
Zanima me dali ima neko od vas to godište motora i kakva vam je boja okvira.
 

Attachments

  • VN900.jpg
    VN900.jpg
    321.3 KB · Views: 308
Samo vas je toliko na forumu, rijetko tko šta objavi. Čim prodam versysa eto me. Pratim samo oglase za sad, nedostaje mi koja tisućica imam drugih obaveza, ali nadam se uskoro. Da i clasic obavezno.
 
Teška srca prodajem svoj VN800 bobber, zbog odlaska u CH. Motor je tip-top.

Nemam pristup oglasniku, pa tek toliko da se znam, ukoliko nekog zanima:)
 
Lipo,lipo! Cijena? Jel bio uvoz ili kod nas kupljen. Zanima me  jer sam na vagi šta kupit nakon što se i ako se proda moj fazer. Imao sam prilike kratko provat ovaj motor, nisam ništa još zaključio, osjećaj u vožnji totalno različit, naravno čoper,  ali svi su izgledi da ću i ja po vn-a. Prijatelj je kupio nedavno jednog 2011tu sa 11tkm u top stanju. U njemačkoj je dao 5400e.