Kawasaki Z 1000 ST 1980

svaka cast..stvarno je super. ak je jos tam moram ic pogledat,svaki dan tam prolazim. Mislim da je tvoj motor,uz nove kawasakie jedino sta valja u tom ducanu i sta je ljepo...uz one odvratne autice=)hhh :mrgreen:
 
luka737 said:
svaka cast..stvarno je super. ak je jos tam moram ic pogledat,svaki dan tam prolazim. Mislim da je tvoj motor,uz nove kawasakie jedino sta valja u tom ducanu i sta je ljepo...uz one odvratne autice=)hhh :mrgreen:
Pogledaj i od gazde 12-r ,pa Gtr ,ima i jakni ,rukavica  sveggaa, (y)
 
Predivno, sinoć sam se zaustavio pored salona da bacim oko na pilu i stvarno sam ostal paf, motor je fantastičan, naravno da sam ostao sigurno 10-ak minuta, nisam se mogao nadiviti, prekrašno nešto, svaka čast stari, zavidim ti.  (y)
 
I sad sam tek skužil da...

loši auti/motori itd. izgledaju još lošije uživo, a ovi odlični izgledaju još daleko bolje, gledam sad malo slike ponovno i mogu stvarno reći da je uživo tek fantazija, nemre slika to dočarat nema šanse.
 
228hr said:
Bez uvrede svima, ali ova tema je o jednom prekrasnom motoru u kojeg je njegov vlasnik ulozio puno truda i ljubavi pa stoga  mislim da nije potrebno voditi rasprave oko zavarivanja auspuha kad za to mozete u svakom trenutku otvoriti novu temu.
Svaka čast na motoru na svim ovim iscrpnim podacima koje sdobijo od svakog pomalo ( da ne izdvajam,za se ko pomaže a ko odmaže) i evo za kraj što ne bi trebao raditi sa tim motorom,pozdrav  (y)


              http://www.youtube.com/watch?v=wv4LVQ-Vm64&feature=related
 
Pratio sam ovu preradu od početka. Sad je moram još malo pohvaliti da ne ode dalje od 1. stranice.

Što reći, ovo je nešto najljepše kaj sam vidio u svome mizernome životu (y) :D
Kaže izreka da ništa/nitko nije savršen/o. Sad znam da je to laž!!!! :wink:
 
Motorcek je ponovo kod mene...

Trenutno doradjujem sitnice koje su mi promakle u "proizvodnji".
Vozikam se i gledam sta nevalja i kako to popraviti.
Uglavnom su to sitne dorade, skrati seraf, predihtaj kuciste, pritegni, zategni  :)
Jedna od naj drastičnijih promjena koju sam morao napraviti (a to znam od prvog dana) je produživanje prednje vilice...probat cu poslikat ovih dana pa pošaljem.

Pozdrav....
 
Buco said:
Jedna od naj drastičnijih promjena koju sam morao napraviti (a to znam od prvog dana) je produživanje prednje vilice...probat cu poslikat ovih dana pa pošaljem.

Pozdrav....

e, kako misliš produžiti prednju vilicu?? ja bi želio na svom motoru upravo suprotno, skratiti ju jer je spušten zadnji kraj pa bi skratio i vilice da štapovi ne strše iz trokuta, tj. iz ovoga dobiti ovo? sori na ofu ali da te iskoristim kad si to već spomenuo :mrgreen:
 
Hm....imamo totalno razlicite slucajeve  :misli:
Ja imam USD vilice koje su pre kratke a ti obicne koje su pre duge.
Nisam siguran dali se to da napravit ali isto tako nisam vjerovao da cu moc produzit svoju  :mrgreen:

 
kruns said:
e, kako misliš produžiti prednju vilicu?? ja bi želio na svom motoru upravo suprotno, skratiti ju jer je spušten zadnji kraj pa bi skratio i vilice da štapovi ne strše iz trokuta, tj. iz ovoga dobiti ovo? sori na ofu ali da te iskoristim kad si to već spomenuo :mrgreen:

skratiti, ponovo narezati navoj za čepove i staviti kraće opruge. javi cca dužinu opruuga da pregledam pdf-ove i tko nudi opruge po raznim dužinama. IKON bi sigurno trebao imati nešto.

ili druga varijanta - napraviti (ili kupiti) nosače volana koji bi se hvatali za te komade viilica koji strše, tako bi vizualno sakrio taj višak


kruns said:
sori na ofu ... :mrgreen:

:mrgreen:
 
Buco said:
Hm....imamo totalno razlicite slucajeve  :misli:
Ja imam USD vilice koje su pre kratke a ti obicne koje su pre duge.
Nisam siguran dali se to da napravit ali isto tako nisam vjerovao da cu moc produzit svoju  :mrgreen:

daj neki opis  (y)
 
James1100 said:
skratiti, ponovo narezati navoj za čepove i staviti kraće opruge. javi cca dužinu opruuga da pregledam pdf-ove i tko nudi opruge po raznim dužinama. IKON bi sigurno trebao imati nešto.

dok dođem do te faze da ponovo rastavim motor javim i hvala! (y)
 
i ja imam na stromu vile od gsxr-a 1000 koje su morale biti produžene da motor nebi bio previše na nosu
...mr.president sa foruma si je nedavno produžio usd vilicu da je stavi na xjr-a i odlično je to napravio...pitaj ga pp-om savjet i sliku (y)
 
eo kako je jedan lik rijesio tah problem!

DSCN0803.jpg


DSCN0807.jpg


DSCN0806.jpg


DSCN0853.jpg


DSCN0855.jpg


Veri najs ...

Sretno!!!