kawasaki z 500 ,1980g - iskustva -

davaST

New member
evo tema za one koji su vozili ovi motor.Kako u planu imam za kupnju iste zanima me kakva iskustva imate od :kvalitete,troškiva održavanja ,voznih sposobnosti,kvarovima..itd
savjeti na što pripazit pri kupnji,,, hvala
 
Star, nepoderiv, platine, udoban, ne troši puno, neide puno.....
neznam o kojoj lovi se radi, ali ima sigurno nekaj puno mlađe za kupiti,a ako baš ciljaš old skupinu, onda kupi i sve kaj trebaš buš naučil
 
hvala,, upravo si pomogao pri odluci ...  nije velika lova a uredan i u originalu  to mi donor bike za cafe proekt jednog dana
 
davaSt je zazivio projekt CR-a? Moze koja slika? U slicnoj sam nedoumici.. na njuskalu ima jedan Z500, 1100 eura.. pa me zanimaju iskustva tvoja iskustva :)
 
Pa sta se tice projekta on je u zavrsnoj fazi prikupljanja djelova i ceka se da garaza bude slobodna jer se zavrsava jedna honda.
Kawasaki je kupljen i skroz sam zadovoljan sa njime,vozi lipo a i 3 diska jako dobro koce ,kad uzmes u obzis da motor ima skoro 200 kg .
Djelova ima i lako je doc do njih .
Sta se tice izdrzlivosti tu bi treba neko drugi napisat svoja iskustva jer Kawa je u mene tek godinu dana.
Stavi link od te kawe na njuskalu pa da vidimo sta je to..
 
Zekan junior otisao.. bio je jedan tamno zeleni i jedan tamno plavi.. mislim da su oba bila cijenom do 10 000 kn.. zeleni je na slikama bio u erotika stanju.. nema ih vise na njuskalu..
 
Nisam zvao covjeka.. pratio sam ih jedno vrijeme na njuskalu i onda ih vise nije bilo.. pretpostavljam da su se prodali.. ne mogu ih naci ni kao istekle oglase..
 
Je zelena otiska za 8000 kn ,a stas doce uskoro koja na njuskalo ima tih motora po garazama .Jesi gleda onu iz zg ja mislim da je kz 650 crna pari uredna.
 
Nisam ni gledao nista preko 500 ccm.. od 250 do 500.. trazim noviji motor, ali kako na njuskalu ima svega i nista mi jos nije zapelo za oko, a u međuvremenu sam naletio na https://www.facebook.com/KawasakiZ500Project rodila se želja za cafe racerom.. kako napreduje prerada.. nema slika
 
Prvo neka zavrsimo hondu cx500 koja je od prijatelja pa prelazimo na kawu .
Onda cu bacit sliku.
 
Ta cx 500 mi je lijep motor (masina) ali jos uvijek nisam nasao neku preradu da bi mi bila zanimljiva. Agregat  je, kazu, nepoderiv. Decki samo napred i nemojte sfusati.
 
trebao bi to bit jedan interesantan projekt ijako je to i meni i priki prvi ...on ima jednu dobru viziju i siguran sam da cemo je dovest do kraja....ono po zanatu.... 8)