Kawasaki Z1000SX

Znanstveni je fakt da se ženin komfor na motoru generalno pogoršava s duljinom veze. Mojoj je bilo udobno na na hornetu kroz liku po kiši i hladnoći, u ljetnoj jakni, a nije na SXu u full opremi. Nje sam se riješio, SX je tu, bar još neko vrijeme.
 
kitomir said:
evo testa dobio uz vizir  (y)

Izgleda dobro, a i paše ti. Win-Win.  (y)

Meni je cilj eliminirat vjetar u vrat/kacigu, jer me to najviše zamara na duljim turama. Struja zraka uvijek pronađe put unutra i onda mi tuče sinuse lagano...
 
črnomerec said:
Kako je suvozacu na tom vasem motoru,uzeo bi ga rado ali sam yamahu osmicu prodo jer je zeni bilo neudobno,ne tolko tbrdoca,nego nagib  sjedenja i samim tim svaka niza i kocenje lupala je po meni,los polozaj rucki za suvozaca...jel ko preradjivo sic?jel dobio kaj time?moji đirevi nisu ispod 500km u danu,dulja putovanja,od 5000na vise

Vidiš kako je dobro pitati, ja sam bio uvjeren da je na 8-ici, koju sam isto gledao za uzeti, to dobro riješeno, a eto, nije.

p.s. za SX ne znam, ali na velikom Versysu je sigurno dobro, ja veće ručke za suvozača nisam vidio  :mrgreen:
 
gvo said:
Znanstveni je fakt da se ženin komfor na motoru generalno pogoršava s duljinom veze. Mojoj je bilo udobno na na hornetu kroz liku po kiši i hladnoći, u ljetnoj jakni, a nije na SXu u full opremi. Nje sam se riješio, SX je tu, bar još neko vrijeme.

Ha, čuj...svi mi se od 100 vožnji 95 puta vozimo sami, ali onih 5!!! Tad nam prisjedne  :mrgreen: Osobno, uglavnom se vozim solo, ali kad odem na godišnji, onda se sa babom vozikam, zašto ne? I jebi ga, razumijem da joj odostraga nije svejedno, pa već kad biraš, pogotovo neki sport touring, to je važno.
 
gvo said:
Izgleda dobro, a i paše ti. Win-Win.  (y)

Meni je cilj eliminirat vjetar u vrat/kacigu, jer me to najviše zamara na duljim turama. Struja zraka uvijek pronađe put unutra i onda mi tuče sinuse lagano...
da razlika je ogromna i puno se bolje vozi motor nisam vjerovao dok nisam probao  (y)
 
shegyman said:
Ekipa prodaje li mozda netko Z1000sx?

ja prodajem  (y)

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z1000sx-2014-1043-cm3-oglas-30124310
 
Ja kupio (motor od Bojana)  (y)  evo me sad u ovoj grupi, dosad bio u grupi TDM, dosad uglavnom zadovoljan motorom, zaštita od vjetra upitna mada nema turbulencije kao na TDM-u, vožnja sa koferima traži privikavanje, okretanje u mjestu mali problemi, puno više dobrih stvari, ogibljenje odlično, snage i previše, zvuk Akrapa uuuuh, KTRC daje sigurnost, kočnice, putno računalo, potrošnja, ergonomija, dizajn sve ok

Pozdrav grupi  :D
 
  • Like
Reactions: bojan
Evo onda i jedna moja..od maloprije
 

Attachments

  • 20200530_181615.jpg
    20200530_181615.jpg
    361.1 KB · Views: 137
Postoji li dobra duša koja bi mi prodala ili posudila uz novcanu naknadu nosac tablice sa zmigavcima (z1000sx)?
Paše li od nekog drugog modela?
Imam trenutno neku sa led zmigavcima i bojim se da necu proc unos/registraciju.
Hvala
 

jel poznat nekome...?
 
Trebao bi nosač kofera (top case) za 2014 god. ali za model sa originalnim nosačima bočnih kofera.
Ne nađem nigdje, ima samo za model bez nosača bočnih kofera.
 
Trebao bi nosač kofera (top case) za 2014 god. ali za model sa originalnim nosačima bočnih kofera.
Ne nađem nigdje, ima samo za model bez nosača bočnih kofera.

Nisam kasnije gledao ali kad sam ga ja kupio 2017 nisam moga pronaći. Ima za tri kofera koplet sve drugo ali da ide na ova dva orinalna kofera nisam još vidio?