Kawasaki Z1000SX

e da se moja kokos odluci ne vozit,ovo bi mi bio prvi izbor!
Da... nije nikako za dvoje. Za dvoje je Versys 1000. Ali za jednog je SX idealan. Još kad se sjedalo sredi ili ako ti odgovara originalno sjedalo, možeš s njim na kraj svijeta.
KRTC je na svakom SXu od 2014, a KRTC i ABS na svakom SXu od 2017. ABS je bio opcija od 2011 do 2016. Moj je čudna kombinacija. 2014. god sa KRTC ali bez ABSa. Nije da mi fali jer su kočnice odlične i možeš ih fino dozirati, ali bih ga volio imati za onaj jedan put kad ti može glavu spasiti.
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Da... nije nikako za dvoje. Za dvoje je Versys 1000. Ali za jednog je SX idealan. Još kad se sjedalo sredi ili ako ti odgovara originalno sjedalo, možeš s njim na kraj svijeta.
KRTC je na svakom SXu od 2014, a KRTC i ABS na svakom SXu od 2017. ABS je bio opcija od 2011 do 2016. Moj je čudna kombinacija. 2014. god sa KRTC ali bez ABSa. Nije da mi fali jer su kočnice odlične i možeš ih fino dozirati, ali bih ga volio imati za onaj jedan put kad ti može glavu spasiti.
Da bas to,honda u tri godine dva puta upalila abs,da ga nije bilo,lako moguce nebi bilo ni mene,bar ne u ovakvom stanju
 
  • Like
Reactions: A.A.B.K.
Moj je 2016. godište, ABS je solidan. Pali se samo kad treba. U 35000km svega 2-3 puta. Teško da bi ikad više kupio motor bez ABSa. Na novijim modelima pretpostavljam da je još bolji.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Ako ima remote adjuster za stražnji amortizer, ima i KRTC. Korisno je po gradu, dok su hladne gume i asfalt. Generalno za commuting je korisno.

Dakle - ima.
 
Last edited:
Oprosti, ne vozim motor vec 15ak godina pa sam ispao malo iz tih stvari. Gdje vidim ima li taj remote adjuster?
 
Cek, sta si mi ti objasnio osim tog "cincilatora"? Usput, fora ti datira iz mojih predskolskih dana, a meni je 40 evo.
I kaze meni lik "radi nesto u svom zivotu", hej! 😄😄
Aj majstore produzi ako nemas sta pametno reci. Nije da sam tebe nesto pitao.
 
Oprosti, ne vozim motor vec 15ak godina pa sam ispao malo iz tih stvari. Gdje vidim ima li taj remote adjuster?

Na motoru iz tvog linka, ovaj crveni 'knob' poviše suvozačkih oslonaca za noge s desne strane motora. Nalazi se na modelima '14+
 
Na motoru iz tvog linka, ovaj crveni 'knob' poviše suvozačkih oslonaca za noge s desne strane motora. Nalazi se na modelima '14+
A ok. Predpostavljao sam da je to, ali rekoh nije zgoreg da upitam :)
Hvala!
 
Ekipa ste živi, utihnula grupa.Sretna nova 2021 svima puno zdravlja i sretnih kilometara ;) .Jesu krenule pripreme za sezonu (y)...
Pripreme...slabo.
Gledaju se slike od prošle sezone...
 

Attachments

  • Kaiser-Österreich 09-2020.jpg
    Kaiser-Österreich 09-2020.jpg
    327.1 KB · Views: 55
Kako to?
Kolko sam popratio, dosta ekipe ga se brzo rješava, ko da su malo razočarani motorom :unsure:
Pozdrav ma nije nitko razočaran sa motorom.Besparica,Corona i potresi ništa se ne prodaje. Imam upita ali svi čekaju da prvo svoje prodaju tako da je u tom problem.Ljudi zovu ne mogu reći, ali jbg situacija je takva kakva je :(.
 
Pozdrav ma nije nitko razočaran sa motorom.Besparica,Corona i potresi ništa se ne prodaje. Imam upita ali svi čekaju da prvo svoje prodaju tako da je u tom problem.Ljudi zovu ne mogu reći, ali jbg situacija je takva kakva je :(.

Cudo, ja mislija da su takve stvari, bas i razlog za prodaju luksuznih stvari????
Al sigurno nije tako, jel je oglasnik nikad manji i cijene nikad vece.
 
Pozdrav ma nije nitko razočaran sa motorom.Besparica,Corona i potresi ništa se ne prodaje. Imam upita ali svi čekaju da prvo svoje prodaju tako da je u tom problem.Ljudi zovu ne mogu reći, ali jbg situacija je takva kakva je :(.
Nisi me dobro shvatio. Ne mislim da je tvoj motor loš, nego opcenito z1000sx brzo odlazi od vlasnika. Rijetko tko ga ima više sezona.
 
Moj je u mene 4 sezone, bio je neki mlaki pokušaj prodaje, ali mi se iskreno nije dalo gnjaviti s idiotima s njuškala, pa sam odustao. Ima ljepših, bržih, jačih, lakših, advenćurskijih motora. SX po ničemu nije osobito poseban, dosadan je i zato mi paše.
 
  • Like
Reactions: A.A.B.K.