Kawasaki Z650RS

Jel netko vozi Z650RS? Frend ga je htio pogledati, ali nemaju ga u Viktoru i narucit bi se eventualno mogao kroz par mjeseci ak ostane lager u Americi/Svicarskoj ako sam ga dobro shvatio. Pa ako netko ima da bi ga htio pokazat i popit pivu usput, javite se 🙂
 
185 cm je, probao je sjesti na z900rs u salonu, bio mu je ok, al svejedno bi htio vidjeti i ovaj ako se ukaze prilika.
 
Po specifikacijama je Z900RS 3,5 cm duzi, 6,5 siri i 3,5 vislji, a visina sjedala razlika 1,5 cm.

Ne kuzim, kaj bi zbog par cm razlike trebao automatski otpisat motor koji nije ni vidio uzivo? Recenzije su svakakve, bas sam citao jucer jednu gdje ga je vozio frajer 6'3", sto bi bilo cca 190 cm, i nije imao problema. Nisu svi ljudi iste visine isto gradjeni. Uostalom, kak sam napisao - 900 mu je ok kad sjedne, ali bi htio vidjet i 650 bas zato da nista ne zakljucuje iz samih brojeva. Drugi put citat s razumijevanjem pa ne bude potrebe za kvazi smijesnim analogijama.
 
A po ostalim specifikacijama se uspoređuju kruške i jabuke. Nije bezveze tolika razlika u cijeni, meni je smiješno uspoređivati ta dva motora.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Meni je z900rs bio na popisu zelja i super mi je legao dimenzijama, nisam se bas mogao pruziti za 900 pa sam otisao i zagledao 650rs, i kako god da sjednem ili se namjestim, kao da sjedim na tomosu.

Normalno sam graden i visok 183 cm, za info.

E sada moze i neko od 160 sjesti na visok motor i reci ok mi je, kao i taj od 190, ali kada istreses pare a nije to to… Nije bas najbolja situacija.
 
A po ostalim specifikacijama se uspoređuju kruške i jabuke. Nije bezveze tolika razlika u cijeni, meni je smiješno uspoređivati ta dva motora.
Nije mi uopce jasno o cemu sad pricamo. Covjeka zanima 650, otisao u salon, nema ga, sjeo na 900 na kojem mu se polozaj cinio ok. 650 je manji i htio bi ga svejedno vidjeti da vidi jel mu ergononski uopce pase prije nego ga otpise samo na temelju brojki i polozaja na devetstotki. Da, ne pricamo o 40tkn skupljem motoru, on je spomenut samo zbog ergonomije, nije opcija za kupnju. Uostalom, pitao sam samo jel ga itko ima i bi li ga htio pokazat i da covjek eventualno sjedne na njega da vidi kak mu pase. Nista drugo. Zasto sad pricamo o specifikacijama, pogotovo sto ja ni ne kupujem motor, nemam pojma.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Meni je z900rs bio na popisu zelja i super mi je legao dimenzijama, nisam se bas mogao pruziti za 900 pa sam otisao i zagledao 650rs, i kako god da sjednem ili se namjestim, kao da sjedim na tomosu.

Normalno sam graden i visok 183 cm, za info.

E sada moze i neko od 160 sjesti na visok motor i reci ok mi je, kao i taj od 190, ali kada istreses pare a nije to to… Nije bas najbolja situacija.
Zato bi ga i htio vidjet uzivo. 900 mu nije bio opcija jer nije predvidio toliki budzet za motor. A 650 bi htio vidjeti uzivo prije nego ga otpise zbog velicine, a na slijepo ga nece narucivati (i pitanje dal ce se moci naruciti)
 
Zato bi ga i htio vidjet uzivo. 900 mu nije bio opcija jer nije predvidio toliki budzet za motor. A 650 bi htio vidjeti uzivo prije nego ga otpise zbog velicine, a na slijepo ga nece narucivati (i pitanje dal ce se moci naruciti)
Evo ja bi prije da 10 000 eura za 900RS godinu,dvi star i sa koju tisuću na satu nego kupija novog 650 😉
650 je lipuškast motorić a 900 sve šta mi triba 😃
 

Attachments

  • Screenshot_20220624-161421_Gallery.jpg
    Screenshot_20220624-161421_Gallery.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: stipe_zxr