KAWASAKI Z750 pomoc

Zvonimirko

Member
Poz svima,
Eto doslo i moje vrijeme za "zeca" :)

pa eto ako ima neko malo vremena da malo pomogne. Naravno teska je situacija u državi pa se uzima rabljeni :)
Nasao sam neke pa ako ima ko kakav savijt (izdvojio sam par komada), budzet je 40000kn :/
Na sto paziti pri kupnji itd...mislio sam svaki koji sam zainteresiran na, kako su mi rekli analizu u ovlasteni servis.

1) http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z-750-750-cm3-oglas-5184109

DEF favorit, al prelazi budzet :) mozda bi mogo malo spustit cijenu :)

2) http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z-750-750-cm3-oglas-5104770

3)http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z750-abs-750-cm3-oglas-3242295
    16000km

4)http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z750-oglas-5275722
          ovaj mi se cini prejeftin? mozda nesto cudno?

5)http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-z750-750-cm3-oglas-5110381
28000km nekakpuno? :)

Ako netko ima kakav prijedlog jos nek slobodno javi :) eto da bude zanimljivije, ak netko predlozi a bas taj uzmem, ima pivu, dve, tri, pet :)


 
ti mater kad sam ja novog 2007. kupoval platil sam ga manje nego kaj ovaj 1. polovni danas dođe dvije godine star, pa neko veli da su cijene pale...
 
dok se nevidi u živo teško je išta reći al mislim da bih prvo otišao vidjet ovaj pod brojem 4 

realna kilometraža,vidljiva sitnija oštećenja,ima račune od motora i servisa.... ako je sve OK skidaj cijenu jer ističe rega za mjesec dana a i gume su vjerojatno loše  :mrgreen:

naravno povedi nekog tko se kuži bar malo u motore ili odi na provjeru u servis po TVOM izboru  (y)
 
Incredible said:
pa taj jedini ima koliko toliko realnu cijenu, ovi su svi drugi precijenjeni...

zato i kažem s obzirom na sve da prvo pogleda 4 jer se čini kao najrealnija ponuda!  (y)
 
Gledam sve su cijene tak, ovaj koji svi predlažete mi se cinio sumljivim :)
Ak i vi decki nekaj nadjete predlozite slobodno :pP
Ps. jel to trud jer volite pomagat ili su u pitanju pive :))
 
U 2 godine koliko ga vozim (kupio novog) ne znam sto reci na sto paziti. Motor nije imao ni najmanji kvar.  :LOL:

A ono sto bi zapravo gledao je stanje lanca, disk plocica, guma.... To su stvari koje nisu prejeftine, pa ako su za zamjenu, treba racunat na taj trosak. Tu je i najcesce izmjena ulja sa filterom, filter zraka... Ima se sto ulozit u motor i ako je savrseno ispravan.

Mozda najbitnije od svega - uredna servisna knjizica. Nije nikakva garancija, ali smanjuje napetost  :mrgreen:
 
Na kraju krajeva završnu cijenu diktira isključivo kupac, moj savjet ti je da malo "prošetaš" vidiš par modela i onaj koji ti "sjedne" taj bu tvoj, uvije se da neka cijena spustiti, pogotovo ako imaš cash (y)

Osobno ne bih dao iznad 6000€ za polovnog z-a, razlog ti je malo prije u postu naveden...pa nije nešto previše skuplji novi... (y)
 
3alfa3 said:
U 2 godine koliko ga vozim (kupio novog) ne znam sto reci na sto paziti. Motor nije imao ni najmanji kvar:LOL:

A ono sto bi zapravo gledao je stanje lanca, disk plocica, guma.... To su stvari koje nisu prejeftine, pa ako su za zamjenu, treba racunat na taj trosak. Tu je i najcesce izmjena ulja sa filterom, filter zraka... Ima se sto ulozit u motor i ako je savrseno ispravan.

Mozda najbitnije od svega - uredna servisna knjizica. Nije nikakva garancija, ali smanjuje napetost  :mrgreen:

Naravno, pa to je Kawasaki, a on se ne kvari! :LOL: :LOL: :mrgreen: :LOL: :LOL: (y) :LOL: :LOL:
 
Zvonimirko said:
Poz svima,
Eto doslo i moje vrijeme za "zeca" :)


4)http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z750-oglas-5275722
          ovaj mi se cini prejeftin? mozda nesto cudno?

Broj 4 ti je moj  :D. Cijenu ne spuštam ni kune, gume su u dobrom stanju (mojim načinom vožnje bi trajale još i iduću sezonu). Dođi, vidi bez obaveza. Ova oštećenja sam napisao, ali nisam morao. Mogao sam ih podvaliti pod "ogrebao sam uz zid garaže", ali sam potpuno iskreno napisao sve što se sa motorom događalo. Ako ti je sad skupo, ja planiram motor i registrirati i napraviti redovni servis u sedmom i mislim da cijenu nebum mijenjao. A cijena je takva, jer motor nažalost mora otići. Nisam planirao prodaju, ali je kriza napokon i mene pogodila...

E da, možemo ići u koji god servis želiš, da provjeriš stanje motora, ali bolje da ne bude neki tutlek koji jedino što zna je u mjestu odvrnuti gas u blokadu.
 
Motor pod brojem 3) ti je pal vlasniku prilikom kretanja s disk lokotom, ogrebotina i oštećenja nema jer je to sanirano (imao kasko). Motor je tip top, al od opreme koja piše u oglasu, ima samo vizir i nosače za kofer. Meni malo neshvatljivo, ali vlasnik je dosta paranoičan, nikom ne vjeruje, neda ti da vidiš papire od motora, motor nemožeš ni isprobat prije nego potpišeš papir,  voza se po Zagrebu bez tablice (zbog svog identiteta). Al sve u svemu, kupoval sam ga prije 3 mjeseca i nudil luđačkih 5700 eura (tad je trebalo napravit servis još) međutim čovjek ga nije dal za te novce a sad mu stoji u oglasniku.  :D
 
Jebote cijene za te krame od zeca, nemogu vjerovat.  :shock:
Pa ko bu to tim cijenama kupil, il se dotičnima ne žuri prodat...no hard filings...
A kramu mogu prosudit jer sam i sam bio vlasnik dotičnoga, odvalio 60.000 km bez kvarova i tako dalje, da ne ulazimo u sfere trkeljanja...al dat te pare za zeca? Jebote za te pare imaš R da se zaseru svi zecovi odavde do Tirane.
 
loooney711 said:
Može biti, ili čak i stariji. 2010. su se nudile samo crna, bijela i narančasta.

2009 je. Plavi, sa crnim vilicama i bijelim zmigavcima  (y)
 
Direktor said:
Jebote cijene za te krame od zeca, nemogu vjerovat.  :shock:
Pa ko bu to tim cijenama kupil, il se dotičnima ne žuri prodat...no hard filings...
A kramu mogu prosudit jer sam i sam bio vlasnik dotičnoga, odvalio 60.000 km bez kvarova i tako dalje, da ne ulazimo u sfere trkeljanja...al dat te pare za zeca? Jebote za te pare imaš R da se zaseru svi zecovi odavde do Tirane.

Sto ljudi sto čudi... :LOL: :LOL:
 
Direktor said:
Je, i 100 žena, 200 sisa i 300 rupa...

Ha, ha točno! (y)  Vidiš da se kužimo! :mrgreen:
 
loooney711 said:
Broj 4 ti je moj  :D. Cijenu ne spuštam ni kune, gume su u dobrom stanju (mojim načinom vožnje bi trajale još i iduću sezonu). Dođi, vidi bez obaveza. Ova oštećenja sam napisao, ali nisam morao. Mogao sam ih podvaliti pod "ogrebao sam uz zid garaže", ali sam potpuno iskreno napisao sve što se sa motorom događalo. Ako ti je sad skupo, ja planiram motor i registrirati i napraviti redovni servis u sedmom i mislim da cijenu nebum mijenjao. A cijena je takva, jer motor nažalost mora otići. Nisam planirao prodaju, ali je kriza napokon i mene pogodila...

E da, možemo ići u koji god servis želiš, da provjeriš stanje motora, ali bolje da ne bude neki tutlek koji jedino što zna je u mjestu odvrnuti gas u blokadu.

Ni kune? a koji evric? :pP
Vjerovatno se cujemo tokom tjedna ;)

A koji