Kawasaki Z900 ABS-2017

@Dene MT09 super mi je to sa tri cilindra al ne mogu prožvakat ovaj novi far nikako, i čini mi se položaj malo previše supermoto :LOL:, možda se varam al eto.

@cadjo - slažem se, mislim da je kao paket Z900 optimalan za neku "pametniju" vožnju. Što se tiče 200ks, a jbg, ponese te kad gledaš, znaš kako je. Od Z900 završio na Tuonu. Pratim MCN i tamo je Tuono V4 zadnjih 6 godina najbolji hypernaked i reko to je ono što mi treba. Onda skužim da pokraj posla, kuće i klinaca stignem ukrasti par sati mjesečno za vožnju i da se vozim puuno opreznije nego prije tako da sam ga prodao.

@Mr.steady a od KTMa bi uzeo samo SuperDuke 1290 ali to je opet overkill, a Triumph ne znam koliko je pouzdan. A koliko košta taj healtech-ov qs?
 
Zato sam i rekao,ako nije stvar u izgledu,meni isto taj far nije najbolje riješenje ali svatko ima svoj ukus. Ali osim fara motor izgleda super pogotovo u kombinaciji s narančastim felgama.
 
Meni osobno,kad je izašao z900 me toliko oduševio izgledom da sam se svaki dan divio kako dobro izgleda. Trenutno mi ni jedan motor nije toliko lijep,ok ima Sportiva koje su mi još i puno lijepše ali govorim o nakedima. Tako je i s mt09,nije me oduševio ali lijep je,kao što sam rekao osim prednjeg svijetla. Ali ono što me privlači kod njega je bolji položaj za suvozačicu,z je previše napravljen kao Sportiva i loš je položaj za suvozača. Trenutno mi je zato interesantan cb650r.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Z900 u odnosu na mt9 ima i prednost na duljim djirevima, ugladjeniji motor (cilindar vise), mozes stavit nosac i kofer koji se lako skida, vidi sliku (4 serafa, rijetko ga koristim pa skidam i nosac osim dijela koji je fiksan na motoru, skinut djeluje skoro kao da ga nema), suvozacica se ne buni za sat vremena u komadu, zastita od vjetra je bolja, pogotovo sa visim vizirom, ja kupio oem poviseni jer estetski izgleda kao da pripada tom motoru, a radi solidno. Mt mi je vise za divljanje, voznju na zadnjem itd, a i nekako mi djeluje manji od Z900.
 

Attachments

  • 20211101_135106.jpg
    20211101_135106.jpg
    1.6 MB · Views: 0
Last edited:
Dene vozio sam CB650 ali nakeda i ima brutalno dobar ovjes...i jbt vozi se po gradu ko litra jer ima dosta momenta i na nizim okretajima u 5-6 brzini... jako ugladjen motor

ali je zavrsna obrada slicnija kinezu nego Hondi. Sramota..
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Dene and cadjo
Dene vozio sam CB650 ali nakeda i ima brutalno dobar ovjes...i jbt vozi se po gradu ko litra jer ima dosta momenta i na nizim okretajima u 5-6 brzini... jako ugladjen motor

ali je zavrsna obrada slicnija kinezu nego Hondi. Sramota..
Ja san zbilja veliki fan Honde i vjerovatno bi opet iša na nju ali Honda već duuuugo ne nudi ništa da ti krv prokuva na prvi pogled,upravo to mi se desilo sa 900RS i nisan požalija 😎
Jedini motor trenutno od Hondw vridan gledanja je Africa ali to bi kupija isklučivo kao motor za put ovako kad moran naći sve u jednom motoru naked mi je uvik najbolje riješenje 😎
 
  • Like
Reactions: SpoRRi and Dene
Slažem se,z900rs bi mi bio prvi izbor ali cijena mu je 95tkn a cb650r naked je 66tkn. Jednostavno prevelika razlika u cijeni a meni ta Honda izgleda dobro i paše mi za suvozača
 
  • Like
Reactions: SpoRRi and cadjo
Dene vozio sam CB650 ali nakeda i ima brutalno dobar ovjes...i jbt vozi se po gradu ko litra jer ima dosta momenta i na nizim okretajima u 5-6 brzini... jako ugladjen motor

ali je zavrsna obrada slicnija kinezu nego Hondi. Sramota..
👍
Meni taj cb650r izgleda ok. ali najveći adut mu je cijena, 66tkn novi motor
 
Ja san zbilja veliki fan Honde i vjerovatno bi opet iša na nju ali Honda već duuuugo ne nudi ništa da ti krv prokuva na prvi pogled,upravo to mi se desilo sa 900RS i nisan požalija 😎
Jedini motor trenutno od Hondw vridan gledanja je Africa ali to bi kupija isklučivo kao motor za put ovako kad moran naći sve u jednom motoru naked mi je uvik najbolje riješenje 😎
Meni recimo cb1000r nije loš, naravno suvozačicu zaboravi
Screenshot_20211101-172629_Instagram.jpg
 
  • Like
Reactions: Dene and cadjo
Slažem se,z900rs bi mi bio prvi izbor ali cijena mu je 95tkn a cb650r naked je 66tkn. Jednostavno prevelika razlika u cijeni a meni ta Honda izgleda dobro i paše mi za suvozača
Kupiš za te pare Z900RS godinu dvi starog...
 
Meni recimo cb1000r nije loš, naravno suvozačicu zaboravi
View attachment 737659
Jedan od boljih ali preskup 😭
Ipak priča koja stoji iza Z900RS mi je posebna,uvik san obožava Z900/Z1 seriju koji je obilježija povijest kao jedan od prvih superbike modela,najslavniji Kawin model plus priča oko Mad Max-a koja ga je uzdigla u visine...
U motor je uloženo puno pažnje i detaljno je rađen da bi nastavija taj duh starog Z-a i po meni su napravili pun pogodak 😍
Osim šta volim tu staru školu volim i odličnu ciklistiku tako da mi je jednostavno to to 😎😎
Osićan se kada vozin Z900 i 1976 koji je proša kroz ruke AC Sanctury-a 😜😜😜
 

Attachments

  • 20210926_103137.jpg
    20210926_103137.jpg
    5.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
Jedan od boljih ali preskup 😭
Ipak priča koja stoji iza Z900RS mi je posebna,uvik san obožava Z900/Z1 seriju koji je obilježija povijest kao jedan od prvih superbike modela,najslavniji Kawin model plus priča oko Mad Max-a koja ga je uzdigla u visine...
U motor je uloženo puno pažnje i detaljno je rađen da bi nastavija taj duh starog Z-a i po meni su napravili pun pogodak 😍
Osim šta volim tu staru školu volim i odličnu ciklistiku tako da mi je jednostavno to to 😎😎
Osićan se kada vozin Z900 i 1976 koji je proša kroz ruke AC Sanctury-a 😜😜😜
Motor ti je super, jedino ga ne znaš poslikati kak se spada :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: cadjo and Dene
Motor ti je super, jedino ga ne znaš poslikati kak se spada :mrgreen:
Istina 🤣🤣,baza je u tome da još u ovih 2000 km nisan iša ne neke lokacije za slika je nego ovako opalim u nekom brzinskom đjiru neku sliku...
Bit će i umjetničkih 😜