Kawasaki Z900 ABS-2017

btw, jucer narucio sa aliespressa (prva kupovina u tom ducanu, bas me zanima kako ce to proc) ukrasnu plastiku za spuh (kazu karbon, al otom-potom :D ) za 30€ (preko 100€ je ista takva od Akrapovica, a ovo je njegova kopija), Leo Vince isto preko 100€...... Top, ta plastika, atest: 285€ ukupno: i nije neka cifra, godisnje 20.000km i to se "utopi" u trosak bez da se primjeti :mrgreen:
Ako to atestiras imaš od mene rucak/večeru..., i to će mi biti dokaz u ovih 10-15g što sam tu da si odlijepio 🤔🤦🏻‍♂️
 
Ako to atestiras imaš od mene rucak/večeru..., i to će mi biti dokaz u ovih 10-15g što sam tu da si odlijepio 🤔🤦🏻‍♂️

Pa vec je atestiran. Moze dostava po mom izboru, ne idem s nepoznatim muskima po restoranima? :mrgreen:
 
IMG_20230301_181019.jpg
Skinuo sam gljive gdje sam cuo od vise ljudi da prilikom pada vise stete nego koristi. Tako da stavljam "bolji" sistem zastite. Kupio sam od sw motecha, ne izgledaju preglomazno.
 
View attachment 759521Skinuo sam gljive gdje sam cuo od vise ljudi da prilikom pada vise stete nego koristi. Tako da stavljam "bolji" sistem zastite. Kupio sam od sw motecha, ne izgledaju preglomazno.
Mislim da ovim modernim ramama nema pomoći kad otreseš kako triba,ove pizdarije štite od eventualnog manjeg pada i klizanja s mista kad može doći do ozbiljnih oštećenja iz ničega 👍
 
Hvala na odgovorima, ima jedan na oglasu 2017 s tim display-om. a čini mi se da su i plastike od novijeg modela.
 
Da taj je, u papirima je 2017, rekao je da je "skliznio", pretpostavljam da je skroz polupan i pitanje koliko je prešao. I uvežen je iz Njemačke.

Ovaj sa slika je gotovo sigurno 2020 jer osim boja: sve plastike, sve naljepnice, boje deklova mashine, ispusne grane (vjerojatno su od uskopljene verzije na 70 ili 35kW jer su sumnjivo tanke) i prvog prigushivaca koji je veci na starijim modelima, svi zmigavci, vozacko sjedalo koje je vise od modela 2017-2019...., polozaj vilica u gornjem trokutu koji je razicit u odnosu na starije modele......



E da, zadnji lancanik je drugaciji, a motor ima niti 7000km...... Takav lancanik se stavlja na uskopljenu verziju od 70kW koji se cesto smanjuje na 35kW kako bi ga u EU mogli vozit mladi vozaci kao A2 kategoriju (u Njemackoj vrlo popularan model za one koji imaju A2 kategoriju).....
Mislim da se na jednoj slici vidi i da ima kontrole na lijevom dijelu upravljaca od 2020 i novijeg (za odabir modova (Sport, Road, Rain, Rider)




Da ne duljim, taj oglas smrdi na kilometre, na slikama je Z900 2020. godiste 35/70kW model za EU trziste :D
 
Last edited:
Ovaj sa slika je gotovo sigurno 2020 jer osim boja: sve plastike, sve naljepnice, boje deklova mashine, ispusne grane (vjerojatno su od uskopljene verzije na 70 ili 35kW jer su sumnjivo tanke) i prvog prigushivaca koji je veci na starijim modelima, svi zmigavci, vozacko sjedalo koje je vise od modela 2017-2019...., polozaj vilica u gornjem trokutu koji je razicit u odnosu na starije modele......



E da, zadnji lancanik je drugaciji, a motor ima niti 7000km...... Takav lancanik se stavlja na uskopljenu verziju od 70kW koji se cesto smanjuje na 35kW kako bi ga u EU mogli vozit klinci kao A2 kategoriju (u Njemackoj vrlo popularan model za one koji imaju A2 kategoriju).....
Mislim da se na jednoj slici vidi i da ima kontrole na lijevom dijelu upravljaca od 2020 i novijeg (za odabir modova (Sport, Road, Rain, Rider)




Da ne duljim, taj oglas smrdi na kilometre, na slikama je Z900 2020. godiste 35/70kW model za EU trziste :D
Vidio papire piše 2017 i provjerio broj šasije, hvala svakako na informacijama, bježim od ovog.