Kawasaki Z900 ABS-2017

slikaj gume da vidim kakve su.

Sa moba ne mogu uploadat slike na forum jer su prevelike. Ali, u 5800km do sada, ostalo je na "najcelavijem" dijelu gume (sredina) 2,8mm (od pocetnih 5,7). Tim tempom, na markeru cu bit na cca 9800 km, nadam se da ce to brzo jer mi se set guma kiseli u garazi vec skoro godinu dana 😊


Edit: napravio screenshot fotke koji je ok velicine za upload
 

Attachments

  • Screenshot_20200628-151416_Gallery.jpg
    Screenshot_20200628-151416_Gallery.jpg
    75 KB · Views: 166
Last edited:
  • Like
Reactions: Sturm2791
Izgleda potroseno

Ove crte koje se naziru su cca 1,5mm ili malo vise duboke na novoj gumi.
Znaci da je na dijelu na kojem se vide guma potrosena 1-1,5mm. Daleko je to od potroene gume, jako daleko. Na sredini gaznog sloja gdje je potrosnja najveca je ostalo 50% mesa do celavog
 
Je li netko kupovao LED canbus zmigavce (ali samo zarulje tako da ostane originalno kuciste)? Moze neka preporuka?

Ja sam bio kupio led obicne zarulje ali tada zmigaju kao da je jedna pregorila i blinkaju duplo brze...
Nabavi novi relej zmigavaca za led zmigavce. Najjednostavnije, najjeftinije i izgleda super. Oko 6,7 dolara su na ebayu
 
Ekipa trebam pomoc. Pri kraju su sarafi sa fuzica, ako ih jos malo poglodam necu vise moc mjenjat. Obisao sam 2 ducana sa sarafima i vele da to nije standard nego treba kupit od dilera, a orginali kostaju 3€ komad. Bas se ne isplati svakih mjesec dana trosit na komad metala 45kn. Ima netko preporuku?
 

Attachments

  • IMG_20200706_143614.jpg
    IMG_20200706_143614.jpg
    143.9 KB · Views: 134
Ekipa trebam pomoc. Pri kraju su sarafi sa fuzica, ako ih jos malo poglodam necu vise moc mjenjat. Obisao sam 2 ducana sa sarafima i vele da to nije standard nego treba kupit od dilera, a orginali kostaju 3€ komad. Bas se ne isplati svakih mjesec dana trosit na komad metala 45kn. Ima netko preporuku?
Vijci Kranjec?
 
Uf, ne sviđa mi se to, skinuo si dio s motora, pa to može bit opasno ako se ne atestira, tako nešto napraviti, a ne upisati u prometnu je grubo kršenje pravila :mrgreen:
 
ja ne znam cemu i to sluilo osim da
Uf, ne sviđa mi se to, skinuo si dio s motora, pa to može bit opasno ako se ne atestira, tako nešto napraviti, a ne upisati u prometnu je grubo kršenje pravila :mrgreen:


Livin' on the edge (bukvalno) :mrgreen:
 
  • Love
Reactions: Igor28
Ekipa trebam pomoc. Pri kraju su sarafi sa fuzica, ako ih jos malo poglodam necu vise moc mjenjat. Obisao sam 2 ducana sa sarafima i vele da to nije standard nego treba kupit od dilera, a orginali kostaju 3€ komad. Bas se ne isplati svakih mjesec dana trosit na komad metala 45kn. Ima netko preporuku?
Koj će ti to vrag. Kao što je rekao alfa,skini i vozi bez,ionako ničemu ne služe
 
Koj će ti to vrag. Kao što je rekao alfa,skini i vozi bez,ionako ničemu ne služe

Kak ne sluze? Sluze da te prestrase u zavoju, kao da u tom trenu nemas pametnijeg posla nego mislit koji k struze po cesti :mrgreen:
 
Koj će ti to vrag. Kao što je rekao alfa,skini i vozi bez,ionako ničemu ne služe
A sta ako se fuzici pocnu trosit? Skuplja investicija od sarafa🤔
M7rr dobra guma, set mi je trajao 9000tis km, sada sam na pireli DR3 i pokazale su mi se jos bolje za 20tak %, zato se i trose sarafi fuzica 😂