Kawasaki Z900 ABS-2017

Volim te M7RR.... Sada kad su 500kn jeftinije, no b
A sta ako se fuzici pocnu trosit? Skuplja investicija od sarafa🤔


Ali i vise nagiba, pa ako se trose, nek se trose. Inace, puno je i do stelunga ovjesa, Z900 zna bit mekan ako je vozac tezi, pa je visina od tla preniska, pogotovo u jacoj voznji kad i sile sabijaju ovjes. Ja do sada nisam imao kontakt fuzera sa podlogom, ali,, ja sam jos na serijskim gumama koje su uzas, ali i kad bi strugali fuzici, radje nek struzu oni nego "pipaljke" ispod njih :)
 
A sta ako se fuzici pocnu trosit? Skuplja investicija od sarafa🤔
M7rr dobra guma, set mi je trajao 9000tis km, sada sam na pireli DR3 i pokazale su mi se jos bolje za 20tak %, zato se i trose sarafi fuzica 😂
Šarafi ti smetaju,od njih se ne možeš normalno voziti,ja sam ih odmah skinuo, samo zapinju bez veze.
 
  • Like
Reactions: ybr125
Volim te M7RR.... Sada kad su 500kn jeftinije, no b



Ali i vise nagiba, pa ako se trose, nek se trose. Inace, puno je i do stelunga ovjesa, Z900 zna bit mekan ako je vozac tezi, pa je visina od tla preniska, pogotovo u jacoj voznji kad i sile sabijaju ovjes. Ja do sada nisam imao kontakt fuzera sa podlogom, ali,, ja sam jos na serijskim gumama koje su uzas, ali i kad bi strugali fuzici, radje nek struzu oni nego "pipaljke" ispod njih :)
Sad je cijena M7RR stvarno odlična (y)
 
7250km do sad, bas mi ide 🤣

Sredina zadnje gume, potrosnja se svela na sitno ispod 0,5mm/1000km sto znaci do granicnika 9500-10000km. Nevidjeno do sad (obicno ispadne 0,6-0,7mm/1000km na raznim sport gumama koje sam koristio i to na motoru sa bitno manje momenta) 🤣 Tlak 2.6 na hladno.

Srecom, drzi nesto bolje po trenutnim temperaturama za razliku od 3. i 4. mjeseca, ali i dalje to nije ni do koljena prosjecnoj sport klasi gume, a potrosnja to i pokazuje - traje i traje
Screenshot_20200709-173543_Gallery.jpg
 
Last edited:
Nije nista za se cudit.
Na mom također socialnom nakedu Dunlop road smart 3 zadnja 12000 a prednja preko 20000, sa tim da su obje mjanjane kada dosle do granicnika.
 
Ove moje originalne (tvornicke) ce do zakonskog limita izdrzati 5500-6000 km. Taman jos godinu dana (do druge registracije)... Z900 2019. god
 
pux , super sve,ali kad vidim kacigu na podu najruznija asocijacija,
neznam zasto ljudi da bi slikali stavljaju kacigu na pod
 
pux , super sve,ali kad vidim kacigu na podu najruznija asocijacija,
neznam zasto ljudi da bi slikali stavljaju kacigu na pod

Moja kaciga je oduvijek na podu i ona od 200€ i ona od 700€ jednostavno zato jer joj motor pravi hladovinu pa nije vruca ako je negdje na suncu , ujedno nemre past dalje od zemlje/poda ,a i nije bas na oko svakome ko pogleda motor!

Zasto je po tebi to negativno?
 
Ko zna koji su sve tu psi i mačke pišali i srali, pijanci rigali, curilo ulje, antifriz i ostale izlučevine... a ti to posli stavljaš na glavu...
Bljak.
😬😁😂
 
Ko zna koji su sve tu psi i mačke pišali i srali, pijanci rigali, curilo ulje, antifriz i ostale izlučevine... a ti to posli stavljaš na glavu...
Bljak.
😬😁😂

Tko zna kolko je onih mrtvih muvetina kaj ih je na kacigi ostalo sletilo na govno🤣

jer u bajkerskim vjerovanjima to navodno donosi nesreću, kao i stavit kacigu na stol, ako nisi praznovjeran, onda te to ne dira previše :)

Obzirom da nisam bajker jer slusam i stranu glazbu i ne pohadam edukacijske satove po susretima vjerojatno se to praznovjerje na mene ne kapci 🤪
 
Last edited:
pux , super sve,ali kad vidim kacigu na podu najruznija asocijacija,
neznam zasto ljudi da bi slikali stavljaju kacigu na pod
Inace ostavljam kacigu na motoru, ali je malo puhalo pa mi nije svejedno da kaciga od 500€ pljusne na pod.
 
9050km..... skoro na granicnicima, slijedeci tjedan ih mijenjam. Ok su po ovom vremenu, nista specijalno, samo dovoljno (ocjena 2 do 3 od 5 za vrucine, manje od toga kad je hladnije).
Inace, tu kilometrazu u zivotu nisam dozivio sa gumama, najvise je bilo sa Metzeler M7RR koje su bile potrosene i preko granicnika na 8500km, dok je drugi par istih dozivio istu sudbinu na 8000km. Ali, te gume su mi pruzile puuuuuuuuno vise zadovoljstva i zesce voznje, tako da zapravo nije usporedivo (doduse, vozio sam ih na Z750, ali ne izvlacim zadnji atom snage na motoru, manje vise je tempo isti)
 

Attachments

  • 20200729_150221_resize.jpg
    20200729_150221_resize.jpg
    198.5 KB · Views: 107
Last edited:
  • Like
Reactions: kokolo_f