Kawasaki Z900 ABS-2017

ne znam za grane, ali navodno Performance model ima top carbon-titan
Samo top razlicit (Akrapovic), grane serijske.

Btw, ovaj nije isti ko prijasnja godista, iako je moj nazivno i u prometnoj Euro 4, to je samo zato jer kad sam ga kupovao jos nisu napravili homologaciju za Euro 5 sto su u medjuvremenu napravili iako nisu radili nikakve preinake u medjuvremenu
 
  • Like
Reactions: DADO+
Čekaj Alfa pa nećeš valjda dozvoliti da ti u papirima piše E-4 kad ti je zapravo E-5o_O
Mislim da ti je vrijeme za novu homologaciju😄
Cilj je ovaj motor privest kraju bez dodatnih upisa u prometnu. Za sada mi ide odlicno :mrgreen:
 
Dario iz KMS-a preporucio je zbog cijelog akrapovic sustava da stavim varalicu Lamba sonde. Koja je njezina uloga i cemu sluzi blokiranje/onemogucavanje AIS sustava?
 
Dario iz KMS-a preporucio je zbog cijelog akrapovic sustava da stavim varalicu Lamba sonde. Koja je njezina uloga i cemu sluzi blokiranje/onemogucavanje AIS sustava?
Ako ti je dario rekao cemu daljnja pitanja ? Sigurno ti je objasnio zasto...
 
Dario iz KMS-a preporucio je zbog cijelog akrapovic sustava da stavim varalicu Lamba sonde. Koja je njezina uloga i cemu sluzi blokiranje/onemogucavanje AIS sustava?

Varalicu da lambda nebi utjecala na smjesu, a blokiranje AISa jer ne trebas upuhivanje svjezeg zraka direktno u ispuh kako se katalizator nebi zastopao/pregorio jer ga neces imat, a i nece ti pucat iz auspuha na oduzimanje gasa sto bi bio slucaja da AIS radi. Ujedno ces time imat i mogucnost podesavanja smjese na stolu ako se odlucis na to jer lambda i AIS nece utjecat na sondu koja ce ocitavat kakva je smjesa dok se stela.
 
Dok gledam ove slike od alfe, ili su stvarno nedorečeno proveli tu sajlu od kuplunga, ili je agregat spreman za ugradnju u neke nove (oklopljene) modele.
 
Dok gledam ove slike od alfe, ili su stvarno nedorečeno proveli tu sajlu od kuplunga, ili je agregat spreman za ugradnju u neke nove (oklopljene) modele.

Da, nije estetski najsretnije rijeseno, ali je zato potencijalna zamjena vrlo jednostavna :mrgreen:
 
Gledao sam Z900 u salonu i nisam ni sjeo jer me nije previse privukao, valjda treba vremena da se naviknes malo na potpuno novi dizajn... alfa kad mozemo staviti gsxsa pored pa da usporedimo,ako vec nisi? :mrgreen:
 
Gledao sam Z900 u salonu i nisam ni sjeo jer me nije previse privukao, valjda treba vremena da se naviknes malo na potpuno novi dizajn... alfa kad mozemo staviti gsxsa pored pa da usporedimo,ako vec nisi? :mrgreen:

Kad zavrsi zima i pocne proljece :mrgreen:
 
pozdrav svima.posle 14 celih godina proverenih na narandžastom versisu reših da kupim zadnji komad što je ostao u prodaji u evropi od z 900 rs cafe -a.Grafit siva metalik.Za sad pređenih 800 km do 100 na sat 4000 obrtaja,razrada.Sad već može i do 6000 pa će biti ugodnije za vožnju.Do sad je sve u redu lepo se vozi.lepo leži,dobro koči,nije neudoban ,neduva ,nekako je za sad sve obećavajuće.Kad budem malo odmakao sa vožnjom javljam utiske.Slika je sa 0 kilometara,miriše na novo.:)
 

Attachments

  • IMG_20201218_143323 (1).jpg
    IMG_20201218_143323 (1).jpg
    2.5 MB · Views: 0
Danas bio na djiru, kilometar prije kuce (na povratku) pokupio vranu sa cca 100kmh. Napukla ova siva plastika i kiler sitno ulubljen na ovom masivnom dijelu (nije mu nista).
Rastavio plastike, samo to je napuklo, nosaci i ostale plastike ko novi. Za sad stavio duck tape iznutra, al kakva sam picajzla, nabavit cu novu plastiku. Vani je cca 40-50 eura, bem bi vrane 🤣
 

Attachments

  • 20210423_144943.jpg
    20210423_144943.jpg
    1.3 MB · Views: 0