Kawasaki Z900 ABS-2017

Sve dizu u nebesa. 2018 ili 2019 je bio na akciji 65tkn
To je akcija,realno cijena mu je bila od 72000 do 75000 i to je ok cijena s obzirom što nudi i u usporedbi s ostalim. To je ok cijena za stari model za novi sa svi ovim što ima taj od ovjesa... i što ima u usporedbi sa starim modelom cijena kad bi bila 85000 bi bila isto ok. Pogledaj koliko ti tracer košta a siromašan je u usporedbi s ovim. Što se tiče onog suzukija koji spominješ to je bila super akcija i to se ne može uspoređivati,sad je cijena oko 100tkn. Z 900 daje jako puno za novce koje košta,i sigurno je prema većini konkurencije bolji u uloženo dobiveno. E sad problem je što će taj što se ovdje spominje biti 100tkn i to nije dobra cijena ali ako bi stvarno bio 85000 kao što piše u cijeniku onda bi bila dobra cijena
 
Mislio sam opcenito na sve proizvođače a ne samo na kawasaki. Tracer 900 je 2018 bio 76500 kuna na akciji a sad je 91500 kuna jer je dobio ekran u boji, malo bolji ovjes, radialnu pumpu, i jos par sitnica.

Cijene se drastično povećavaju a po meni ne opravdavaju taj proizvod ali sve to tržište diktira. Zato i jesu danas na njuskalu takve lude cijene 😀
 
Mislio sam opcenito na sve proizvođače a ne samo na kawasaki. Tracer 900 je 2018 bio 76500 kuna na akciji a sad je 91500 kuna jer je dobio ekran u boji, malo bolji ovjes, radialnu pumpu, i jos par sitnica.

Cijene se drastično povećavaju a po meni ne opravdavaju taj proizvod ali sve to tržište diktira. Zato i jesu danas na njuskalu takve lude cijene 😀
Samo da prokomentiram novog Tracera 900,tako gadan motor davno nisan vidija 🤮
Prošla generacija je svjetlosnu godinu isprid po pitanju dizajna.Vjerovatno se isto vozi,ne virujen da tu ima mista velikog poboljšanjima,samo se trpa elektronika i podižu cifre 👎
 
Mislio sam opcenito na sve proizvođače a ne samo na kawasaki. Tracer 900 je 2018 bio 76500 kuna na akciji a sad je 91500 kuna jer je dobio ekran u boji, malo bolji ovjes, radialnu pumpu, i jos par sitnica.

Cijene se drastično povećavaju a po meni ne opravdavaju taj proizvod ali sve to tržište diktira. Zato i jesu danas na njuskalu takve lude cijene 😀
Ok. To je istina,ali i sami smo si za to krivi, danas motor mora imati veliki ekran, modove rada... i to i u ovoj jeftinoj klasi i normalno da ona više nije tako jeftina. Tako je i s autima,današnji gradski auti imaju sve od opreme,materijali koji se koriste u unutrašnjosti su super kvalitetni...,sigurno i to utječe na cijenu auta
 
Samo da prokomentiram novog Tracera 900,tako gadan motor davno nisan vidija 🤮
Prošla generacija je svjetlosnu godinu isprid po pitanju dizajna.Vjerovatno se isto vozi,ne virujen da tu ima mista velikog poboljšanjima,samo se trpa elektronika i podižu cifre 👎
Stvar ukusa,ali u živo izgleda puno ljepše i meni je lijep. Što se tiče kako se vozi, vidio sam kako ybr vozi s njim i vozi se odlično.
 
🤔
 

Attachments

  • Screenshot_20210918-143456_Facebook.jpg
    Screenshot_20210918-143456_Facebook.jpg
    458.7 KB · Views: 0
Nije toliko problem sto je skuplji 11500kn od obicnog, nego sto je obican 84246kn.
 
Nije toliko problem sto je skuplji 11500kn od obicnog, nego sto je obican 84246kn.
To sam i mislio,cijena je previsoka,ulazi u klasu 1000. A što se tiče običnog i on je preskup. Kad je izašao imao je odličnu cijenu,novi model na tržištu,po dosta toga najbolji u klasi sa redovnom cijenom najprije 75000 kn a kasnije i 72500
 
On je preko 116.000kn, nece ih puno biti na cesti kod nas
Vjerovatno ni jedan kod nas ali i općenito ih neće biti baš previše. Ali navodno izlazi z650rs koji bi trebao isto izgledati tako da bi se toga moglo nešto prodati
 
Vjerovatno ni jedan kod nas ali i općenito ih neće biti baš previše. Ali navodno izlazi z650rs koji bi trebao isto izgledati tako da bi se toga moglo nešto prodati
Prodat će se vani di je standard dobar.Itekako.
Kod nas naravno neće ali bi se moga pojavit koni komad.Motor je bomba...
Evo baš san se vratija sa Visa sa svojim,baš ga je gušt voziti 😎
 
  • Like
Reactions: Dene