Kawasaki Z900

ja  i streetfighter te vidjeli na grobniku, još smo se divili motoru, da smo znali da je piva u pitanju sigurno bi se došli pozdravit :LOL: :LOL:
ak si ovdje na slijedećem happeningu vidimo se :bananapivo: :bananapivo: :bananapivo:
 
svka čast, još kod nas nisam vidio da je neko tako sredio stari bike. odlično izgleda!!! (y) (y) (y) (y) (y)
 
Joj popizdit cu...pisem vec 10 min i sve mi ode..
U kratko me zanimalo imas li jos problema sa svjetlima i pregaranjem? Buduci da sam i ja nabavio takve farove za neku buducu preradu i malo me sokiralo sto na prednjem staklu pise da su zarulje mislim H7 - 12V 5/6 W!!! sto me iznenadilo jer je klasicna ista takva od auta 45/55W mislim. malo sam se raspitivao i moj mi je serviser rekao da se i njemu cini da postoje posebne zarulje za motore..ali se od onda nisam interesirao jer mi jos ne treba. Ako jos imas isti problem vidi ti malo dalje od ovog mog.
Jos jednom i moje cestitke za motor i mala provokacija.. :wink:  najgluplje pitanje glupana na svijetu..''pa jel ti se isplatilo toliko love potrositi na taj stari motor... :D :wink: (y)

Pozdrav i mozda se negdje vidimo
 
stavio sam naj manje zarulje sto sam nasao 45/55,i evo sad se vozim vec 2500km.sve ok,samo kad se zaustavim,prebacim na poziciju,i kad se po danu vozim kroz mjesto,ili po gradu sporo,vozim s pozicijom!

Isplativost!?
nesto sto imas namjeru prodavat,tu se moze pricat o odnosu ulozeno/dobiveno!
Ja na noj samo dobijam,i jos mislim ulagat!
A prodat je vjerovatno necu nikad!mozda kupim jos jednu,ako naleti!
 
Bole , motor izgleda odlicno ! ! !  (y)
Svaka cast za ukus , motor je do detalja uradjen !
Ja verujem da posle toliko ulozenog truda i novaca tebi tvoja kawa vise znaci nego neka nova 10-ka .

Pozdrav !
 
evo ovako planiram sredit masinu za sezonu 2007

slike su sa IMOT 2005,jedna firma koja se bavi samo Z modelima,i CBX(sestak),RF-Biketech

i felge san nasa(zbice)ali su hebeno skupe,1850 eura,to ce malo pricekat!
 
Majstore svaka cast  (y)
 
motor je odličan. sviđa mi se sto je svaki detalj urađen do savršenstva i na sve se pazilo.

sto kaze policija na tablicu?  :misli:
 
sven54 said:
motor je odličan. sviđa mi se sto je svaki detalj urađen do savršenstva i na sve se pazilo.

sto kaze policija na tablicu?  :misli:

hvala!!


jos nista  :mrgreen:
 
Čestitam majstore na odličnoj preradi legendarne Z900! (y)

Pošto sam i sam radio ovakvu hard preradu na Kawi ali GPZ 900r točno znam kakve sve glavobolje čovjeka
zadese tokom izrade ovakovih "umjetničkih dijela".
Dolazimo (Vukopas i ostali sa Kvarnera) na Sjene pa da se upoznamo i naravno zalijemo pivom uspješnu preradu!

Vidimo se! :D
 
bole said:
  nastavak!

-malo bolja slika hvatista mono amortizera(dvije)
-prednji kraj
-masina


Dobar var na hvatishtu amortizera. Ne morgu se sad mucii od cega je zadnjica, nego jel aj var na slici kod hvatishta je vash ili je tood zadnjice....sve mislim da ste i dovarivali to  TIG-om.
Z 900 rules by the way, svidja mi se, retro je, fajter je, custom je.
Vjerujem da ce mozda i u bliskoj buduchnosti dobiti bolji sustavm ispuha ili ti auspuha kako ih zovete, nekakav radikalniji od stanliess stella (inoxa). Skoro i da se ne poznaje gde su spajani....no kompleteno novi one off ajtem je one off, inache ostalo sve je u pravom pravcu.
Good Effort-Well Done  (y)  (y)  (y)
 
Evo  jedna slika nakon 5000 km(dva puta na grobnik,zagreb,porec,...)
Sada je cijela,stavljen je lancobran i rollbar!
Slika je s motosusreta Sjene-Kastela !
 
Svaka čast, ovakve pile ja cijenim. Mislim kada stranci dođu u Split uvijek ćr se sjetiti  lijepog grada, splićanki i kawe z 900
 
Baš neki dan bili kod frenda u garage, a tranu GSX 1100 prerada, Honda 750 four i BMV choper (55/3  :misli:) i došla ekipa iz švabije i dive se big blokovima,  Ja sam uvijek mislil kak kod njih ima više starih pila nek kod nas  (y)

Evo i mog s desktopa (slikano mobom)