Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???

Mayco

Member
Koliko nas ima koji vozimo kawu ZR7 ili ZR7S?

Teme o tom motoru su svuda razbacane pa pomislih da se okupimo u jednom topicu, malo raspravimo o svojim bike-ovima, možda i kakvu vožnjicu dogovorimo (y)...

Kako ste zadovoljni sa svojim motorom, koliko sam skužio većina ga smatra tromim, nevoznim i zastarjelim u svakom pogledu, a ja ga volim BAŠ zato što je takav, zadnji primjerak starih klasičnih japanskih zračnjaka (uz bandita SACS, naravno); okrugli far (ZR7), bijeli satovi s kazaljkama i auspuh tamo gdje i treba biti ( još da mu je samo 6. brzina...) no ja sam ionako nepopravljivi zaljubljenik u klasične nakede...
A vi?

Moj ZR7 2003, 15000km. So far so good!
 
Mayco said:
Koliko nas ima koji vozimo kawu ZR7 ili ZR7S?

Teme o tom motoru su svuda razbacane pa pomislih da se okupimo u jednom topicu, malo raspravimo o svojim bike-ovima, možda i kakvu vožnjicu dogovorimo (y)...

Kako ste zadovoljni sa svojim motorom, koliko sam skužio većina ga smatra tromim, nevoznim i zastarjelim u svakom pogledu, a ja ga volim BAŠ zato što je takav, zadnji primjerak starih klasičnih japanskih zračnjaka (uz bandita SACS, naravno); okrugli far (ZR7), bijeli satovi s kazaljkama i auspuh tamo gdje i treba biti ( još da mu je samo 6. brzina...) no ja sam ionako nepopravljivi zaljubljenik u klasične nakede...
A vi?

Moj ZR7 2003, 15000km. So far so good!


Sitnica !
2002 , 33000 km.  :mrgreen:
 
:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

Strojo zna zasto

Drago mi da ste otovrili temu, jos uvijek se nadam da cu se pridruziti
 
Julius
Strojo
flOorKilla
mazgun
Worf
gsostar4
Mayco
frosty
MAFIJOZO
vatrogasac
...
ma ima nas još, sigurno  :mrgreen:
 
I kak ste zadovoljni s pilama, jel bilo kakvih problema, jel se što preradilo, dajte neke slikice, ja svog ove zime vjerojatno oslikavam...
 
Nikakve prerade za sada,mozda kasnije.Motorom sam zadovoljan,problemi, jedino koje sam napravio sam.Slike stavim kasnije ili sutra.
 
Ja za sada imam vizir i male žmigavce, rekoh da namjeravam napraviti airbrush, a volio bih nabaviti još i undertail i nosač tablice da maknem onaj plastični blatobran pa da se zajedno polakira, ima netko slikicu tako čega ili undertail s kojim ne zna što bi? :mrgreen: :wink:
 
Ivek said:
Hehe, tebe nema i nema, a onda samo frkneš van kad se pojavi tema o ZR-u!  (y)

Ma bi ja češće, ali moji poslodavci se drže trenda ove gospodarske krize pa su nam svima ukinuli internet na poslu.
Doma ima dial up pa mi se baš neda puno surfat.
Znaš i sam kak je to  :wink:
 
Mayco said:
I kak ste zadovoljni s pilama, jel bilo kakvih problema, jel se što preradilo, dajte neke slikice, ja svog ove zime vjerojatno oslikavam...

Problema nikakovih.
Toči i vozi.
Još su gore originalni lanac i lančanici.
Od prerada imam : izgrebani lijevi dekl,plastiku, blatobran i ručku.
To je zbog toga jer bivši vlasnik nije volio izgled simetričnog motora pa ga je malo "doradio"  :mrgreen:
 
u potpunosti potpisujem prvi post. osim toga, bajk uopce nije trom.. mislim, ako cemo usporedjivati jurilicama  il kakvim danasnjim novim nakedima onda jest ali takva usporedba nije na mjestu.
btw moj je bio 'S', sada vise nije  (y)
od tuninga nista posebno, carbon look siri i nizi volan, carbon look mali zmigavci, carblook retrovizori, wings top, bocna zastita masine od pada, okrugli far, satovi od 'S' verzije..
u planu undartail, mozda bugspoiler
 
32000km jos pogonski lanac nije mijenjan sve ka novo.Mala prerada iz dosade
 
Prijatelju je dopizdilo okruglo svitlo pa se malo poigra,lipse izgleda uzivo
 
eto i mene (y) ja imam zr7s već godinu dana motor ima 43tkm i zadovoljan sam sa motorom 8)
ajd da malo pokrenem raspravu recite mi ekipo koje ulje koristite u motoru ja sam koristio motul 5100 ester 15w50 i nisam baš zadovoljan jer sam već nakon 3000km osjetio da kvačilo otvrdnjava :palacdolje: jel ima ko kakav bolji prijedlog za ulje
 
frosty said:
eto i mene (y) ja imam zr7s već godinu dana motor ima 43tkm i zadovoljan sam sa motorom 8)
ajd da malo pokrenem raspravu recite mi ekipo koje ulje koristite u motoru ja sam koristio motul 5100 ester 15w50 i nisam baš zadovoljan jer sam već nakon 3000km osjetio da kvačilo otvrdnjava :palacdolje: jel ima ko kakav bolji prijedlog za ulje

Fuchs silkolene comp 4 10w40, zadovoljan   (y)
Strojo said:
Od prerada imam : izgrebani lijevi dekl,plastiku, blatobran i ručku.
To je zbog toga jer bivši vlasnik nije volio izgled simetričnog motora pa ga je malo "doradio"  :mrgreen:

.. lijevi dekl, udubljenje na tanku kod sica, ručka kvačila, retrovizor, far...
isto ga jebala simetrija  :mrgreen: