Kawasaki ZR7 topic - Koliko nas ima???

Pozdrav ekipa. Negdje sam pročitao da se ZR 7, može nadodati, prilično jednostavno, 12 konja, pa ak je netko upozna s procesom, lijepo bi bilo, a bio bih mu i zahvalan, da se javi i uputi me u tajne 😁👍! LP
Ne viruj svemu šta pročitaš.
 
  • Like
Reactions: Vulbi
Pozdrav ekipa. Negdje sam pročitao da se ZR 7, može nadodati, prilično jednostavno, 12 konja, pa ak je netko upozna s procesom, lijepo bi bilo, a bio bih mu i zahvalan, da se javi i uputi me u tajne 😁👍! LP
Frend koji je vozio ZR7 zna sto treba, nije jeftino ali se moze no ipak dobijes 10 konja ne 12


@teo2
 
  • Like
Reactions: Vulbi

Attachments

  • Polish_20230328_111820075.jpg
    Polish_20230328_111820075.jpg
    5 MB · Views: 0
S obzirom da je agregat zr7 potomak agregata kz750 ,kasnijeg unitracka750 koji je imao mislim 87 konja ,bilo bi moguće .Baš 20 konja ne znam,idu tu drugi rasplinjači,vjerovatno Keihin fcr,drugi ispuh ,a zr7 ima cca 70 konja.😎
 
  • Like
Reactions: Vulbi
S obzirom da je agregat zr7 potomak agregata kz750 ,kasnijeg unitracka750 koji je imao mislim 87 konja ,bilo bi moguće .Baš 20 konja ne znam,idu tu drugi rasplinjači,vjerovatno Keihin fcr,drugi ispuh ,a zr7 ima cca 70 konja.😎
ZR 7 je miflim 76 konja i taman bi to bilo tih 10-12 konja kaj sam čital. Auspuh sam stavil otvoreni i odmah se osjeti razlika.
 
Mislim da ima kit dizna za zr-a koji diže cca 10-ak ks. Ali iskreno, mislim da je to nepotrebno jer nema niti ovijes niti kocnice za veću snagu i brzinu. A vjerujem da bi se puno povećala i potrošnja.
 
  • Like
Reactions: Vulbi
Pozdrav! Stavil sam nove gume između cilindara i frgića i sad cica gorivs da se izljeva iz fergazera. Kaj žurno napravit da se to smanji???
 
  • Wow
Reactions: hondimir
Pozdrav! Stavil sam nove gume između cilindara i frgića i sad cica gorivs da se izljeva iz fergazera. Kaj žurno napravit da se to smanji???
Ima li tko da se dobro kuži u karburatore pa da pomogne? Imam i garnituru s membranama novim i dosta tih diznica pa da riješimo karbove!
 
Ima li tko da se dobro kuži u karburatore pa da pomogne? Imam i garnituru s membranama novim i dosta tih diznica pa da riješimo karbove!
Odnesi nekom dobrom meštru da ti složi i uštela karburatore.Nikako ne davaj u ruke velikim meštrima koji imaju dvi kacavide u garaži i misle da sve znaju 🙂
 
  • Like
Reactions: *Brzi*
Bok ekipa ,Vi kaj vozite taj tip motora vjerojatno imate negdje zabačen prednji blatobran.Ili imate nekog da ima.Da ne naručujem preko jebaya🤣,ne da mi se čekati.Ponudite,di idućeg petka trebam da mogu registrirati.Hvala i sretan Božić.👍