Kawasaki ZX-7RR Superbike replica

Ne bih znao, nisam probao. Mg je vrlo osjetljiv pa felge imaju puno kraći vijek trajanja. Koliki je točno, nitko ne zna.
 
mate said:
Ne bih znao, nisam probao. Mg je vrlo osjetljiv pa felge imaju puno kraći vijek trajanja. Koliki je točno, nitko ne zna.
možda ćemo sada saznati :mrgreen:
 
Sporo napredujem sa ovim projektom. Za prednja kliješta odabrao sam provjerena i dobro poznata Brembo 30/34 kliješta, koja koristi Ducati 916 i jos dosta talijanskih modela motora. Jebada je bila oko izrade adaptera, no sada je napokon gotovo, i moze kompletan prednji dio na ramu.
 
evo za lijevu stranu, znači x2  :mrgreen:
http://www.genialmotor.it/catalog/RADIAL-LEFT-CALIPER-MONOBLOCK-CNC-P4-32-36-BREMBO-RACING-cLS
 
ako ti je skupo skini Mati ili Paulu sa motora, mislim da su takva i u M900  :D
ili možda ova  :misli:
http://www.oppracing.com/product_display/14705-brembo-racing-40mm-axial-billet-2piece-3236-gp-caliper-right/
 
Mate na 916 ima (mislim) ova 30/34, na novijima su dosla 34/34.
Nabavio sam ja i Brembo sa BMWejca 1000 RR ali su radijalanog prihvala, i na ovom motoru kojeg slazem bi izgledala previse moderno.
Da se razumijemo, Nissin ima identična klješta sa klipovima veličine 30/34, odlično koče a nekoliko puta jeftinije od Bremba  :wink:
 
gepeze said:
Jebada je bila oko izrade adaptera, no sada je napokon gotovo...

ako je bila tolika jebada, mogli ste se jebavati još 10 minuta i napraviti sa adapter prati liniju originalnog prihvata..  :jesus:
 
strasilo said:
ako je bila tolika jebada, mogli ste se jebavati još 10 minuta i napraviti sa adapter prati liniju originalnog prihvata..  :jesus:

ovo je olakšana varijanta  :mrgreen:
 
Ma kakva jebada uz autocad i cnc stroj to je pjesma
 
Ninja said:
Ma kakva jebada uz autocad i cnc stroj to je pjesma

i uz forumske stručnjake je to gotovo u 3-5 minuta računajući i pivo i ćevape, a i cijena je tu negdje ..  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ak je dal delat cukarpekaru onda je jebada,
a ak je dal delat nekom ko svakodnevno barata autocadom i cnc strojem ona je ipak to pisofkejk.

:wink:
 
Jedina jebada je to izdimenzionirat, jednom kad imaš dimenzije 3d model ovog adaptera se u programu kao što je Catia ili ProE konstruira za 20 min ... samo glodanje ipak traje malo duže :mrgreen:
 
tibor_zg said:
Jedina jebada je to izdimenzionirat, jednom kad imaš dimenzije 3d model ovog adaptera se u programu kao što je Catia ili ProE konstruira za 20 min ... samo glodanje ipak traje malo duže :mrgreen:

ma nemoguće.... to je piškin dim ..  :LOL: