Kawasaki zx6 636 ide do bola

Kawah

Well-known member
Dakle ,imam na ponudu dotični bajk .Prijenos malo produžen. Vance &Hines na njemu .Pokazuje na ravnici malo iznad 270. Jel' to moguće?Samo komentari vas koji ga imate ,ili ste ga imali .,nekad ,sad! Hvala .Roba je vruća ,isplata do 10 sutra ujutro.Hvala. :cool: :cool: 🍸 😁🍸
 
Ma idje to i 3 stoje ako je na stolu bio
 
Last edited:
ak jebena efica s -1 ide 280 po satu (nemapirana, bez spacetech. spulje), ne vidim zašto 636 nebi išao 270 :mrgreen:
 
sve je to meni jasno, ali ne vidim zašto je čudno tih 270, idu dobro ti motori, pogotovo 2005., a i kvalitetno lažu kao i svi japanci
 
636 2006 stvarno ide jebeno za jednu R600 (kao bivši vlasnik to tvrdim), i zbog dobro pogođenog prijenosa ii aerodinamike postiže dobrukrajnju brzinu Nije sve u konjima koji pišu na papiru. Sveupuno, apsolutno nebitno :mrgreen:
 
Obzirom da je produžen prijenos, po gps-u bi triba pokazivat' isto ili čak više.

Motor pa tvornickom podatku ide 270 ( interesira me koliki je taj vozac sa kojim su izmirili tu brzinu ) a motor koji ima 115 konja na kolu ( tvornicki ) pa
produzit prijenos je beskorisno jer i ovako je sta se moze vidit po ovom filmicu 1000 okretaja ispod crvenog

Inace gps tracker mozes instalirati samo ce biti gadnih razocarenja i objasnjavanja kako je svih 12 ili 36 satelita po kojima se dobiva izracun brzine jednostavno presporo za tu kawu
 
Motor pa tvornickom podatku ide 270 ( interesira me koliki je taj vozac sa kojim su izmirili tu brzinu ) a motor koji ima 115 konja na kolu ( tvornicki ) pa
produzit prijenos je beskorisno jer i ovako je sta se moze vidit po ovom filmicu 1000 okretaja ispod crvenog

Inace gps tracker mozes instalirati samo ce biti gadnih razocarenja i objasnjavanja kako je svih 12 ili 36 satelita po kojima se dobiva izracun brzine jednostavno presporo za tu kawu
Nije ni meni jasno 'ko stavlja duži prijenos na takav motor.
 
  • Like
Reactions: Nero
Vidim da se diskusija rastegla. Meni osobno nije bitno koliko ide na špici.Interesiralo me samo kolko laže brzinomjer,a znam da laže .Imam i usporedbu prema gpsu.Ako moj stari zxr pokazuje skoro 260,a gsf600 preko realnih 200 ,ne znači da tako vozim.Nekad prije da ,danas samo probe radi.Nemam 54 ,imam nešto manje. :cool: 🍸
 
636 2006 stvarno ide jebeno za jednu R600 (kao bivši vlasnik to tvrdim), i zbog dobro pogođenog prijenosa ii aerodinamike postiže dobrukrajnju brzinu Nije sve u konjima koji pišu na papiru. Sveupuno, apsolutno nebitno :mrgreen:

istina. Ta linija 636 05/06 ide predobro za jednu 6-icu...i u ubrzanju i na kranjoj 😀

i s dvoje na zadnji 😀... sto mi linija 08 nije bas sa dvoje isla...

Na toj 08 sam stavljao -1 naprijed i onda se malo ubrzanje popravilo

i s tim prijenosom je isto po satu ispisivala 280 :mrgreen:
 
A po GPS-u 276, to se zove preciznost, i nije loše za 18 godišnjakinju.:)
 

Attachments

  • IMG_20200905_140907.jpg
    IMG_20200905_140907.jpg
    221.3 KB · Views: 110
Last edited: