Kawasaki zx6r 2008. god. mane, prednosti?

ban

Member
Znaci zanima me koje su prednosti a koji nedostatci tog motora? Pruza mi se prilkuzet jednoga pa me zanima na sta pripazit. Hvala
 
Prednost - nosi ninja znacku, ko zna zna  8)

Nedostatak - to je chick bike, utegni si dupence  :mrgreen:
 
KING RR said:
Prednost - nosi ninja znacku, ko zna zna  8)

:shock:  :chainsaw: :flamed: :bonk: :tomato: :vatrica: :uzi: :cijpadrva: :flamed: :zid: :rofl:      :prsti:
 
Ti sektaru jerk off  :prsti:    :belj:

Čak i to nedonošče za djevojčice je za onaj tvoj kolibrić spejs šatl    :jesus:  :LOL:
 
:njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja: :njanja:
 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx6r-600-cm3-oglas-13218069
ovoga mi susjed prodaje...nedavno sam gleda motor i ko novi je...on ga kupio sa nekih 12 iljada i ostale kilometre uglavnom je skupio na stazi ako ti to ne smeta...cijelo vrijeme su na njemu bili oklopi za stazu tako da ovi original nemaju ni tockicu, motor bas izgleda ko nov osim sta je postruga štafne i poluge kočinice i mjenjača kako je po stazi vozio...ulje je mjenjao svako 3iljade itd...gume su 212 gp...itd. motor je stvarno ko novi i ima opreme...cijena je malo viša al sigurno se da pregovarat...
 
Onda ti je bolja opcija ako raspolazes sa 6 soma eura, moguče se bude nest i spustilo, zeleni 2008, 9000km, nikad na stazi, vozem samo vikendima jer covjek radi na terenu, nema ogrebotine, registrirani, Varazdinska zupanija, prvi vlasnik, covjek ima 40-50 godina, ak te interesira posaljem ti broj.
 
Zašto su te ninje po ijadu eurića otprilike jeftinije od istog godišta r6 il cbr a il gsx a. Zato što su za kuac ili što je u pitanju
 
piljun said:
Zašto su te ninje po ijadu eurića otprilike jeftinije od istog godišta r6 il cbr a il gsx a. Zato što su za kuac ili što je u pitanju
to prvo haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nemojte da vas čuje KING  :mrgreen:
 
meni je super,ja sam ga bio novog kupio,još ga imam ,nikad ni jedan problem s njim ,pali vozi i redovito servisirati.stavi K&N filter ,tri zuba veći lančanik i odma ti je drugi motor
 
kava007 said:
Onda ti je bolja opcija ako raspolazes sa 6 soma eura, moguče se bude nest i spustilo, zeleni 2008, 9000km, nikad na stazi, vozem samo vikendima jer covjek radi na terenu, nema ogrebotine, registrirani, Varazdinska zupanija, prvi vlasnik, covjek ima 40-50 godina, ak te interesira posaljem ti broj.

Mene zanima, pošalji broj ako možeš.
Ima još jedan sa 9800 u ZG-z za 6000.