Kawasaki ZX7R ?

felix312

New member
Pozdrav.
Razmišljam o kupnji ZX7R-a pa eto. Prije sam vozio samo APN-ove,skutere,Jawe i većinom MZ-ove
Zanima me općenito mišljenje o Kawasakiu ZX7R
Čitao sam i o njima i svi kažu različito mišljenje.
I evo par pitanja vama koji ste ga vozili.
Dali je to motor na kojeg mogu prijeći s gore navedenih motora?
Koliko je udoban za duže vožnje?
Kako prima gas s obzirom da je karburator i dali ima problema s karburatorima?
Je li kvari?
Dali je isplativ?
I koliko je trom?
Položaj vozača (nisam baš visok)

Dali mi je pametnije ZX7R (više me privlači) ili GSXR SRAD?

Hvala unaprjed
 
Oba motora su odlična , naravno , ovisi o stanju  ... ako nemaš divljanja u planu , bolji je zx7 , inače srad , po mogučnosti 98/99  (y)
 
Samo ako ga netko zna iz Njemačke, vidiš da je uvoz. Vjerojatno ni prodavatelj ne zna puno.
 
Sto bi jedan kolega reko " probao je jedan prdnit pa se usro " 😁

Tako bi vjerojatno bilo i s ovom sedmicom
 
Pozdrav.
Razmišljam o kupnji ZX7R-a pa eto. Prije sam vozio samo APN-ove,skutere,Jawe i većinom MZ-ove
Zanima me općenito mišljenje o Kawasakiu ZX7R
Čitao sam i o njima i svi kažu različito mišljenje.
I evo par pitanja vama koji ste ga vozili.
Dali je to motor na kojeg mogu prijeći s gore navedenih motora?
Koliko je udoban za duže vožnje?
Kako prima gas s obzirom da je karburator i dali ima problema s karburatorima?
Je li kvari?
Dali je isplativ?
I koliko je trom?
Položaj vozača (nisam baš visok)

Dali mi je pametnije ZX7R (više me privlači) ili GSXR SRAD?

Hvala unaprjed
1. Nemozes
2. Za voznje do 100km odlican
3.vuce ko lud dok se ne sjebe
4.da
5.nije
6.zavisi od vozaca
7.fino se sjedi
8.do 98 isto govno..poslije srad
 
A osmim pitanjem/odgovorom se vraćaš na prvo pitanje/odgovor.
 
Ja sam se isto mucio s tim pitanjem i mogu rec da nisam pogrijesio sto sam uzeo.. isto nisam imao prevelikog iskustva prije i bio mi je prvi ozbiljniji motor ali brzo je to sve sjelo na mjesto i pasao mi je polozajem i nacinom voznje... naravno imao sam zrna u glavi pa nisam trazio granice dok se nisam upoznao s njim i kako se vozi..
Bio mi je djecacki san i samo njega sam gledao i zato sam ga uzeo...
Ide motor jako lijepo i ima momenta i nije mrtav u niskima... slabiji i tezi od srada ali ulijeva neko pouzadnje dok ga vozis jer je masivan... vjerujem da je sa sradom ipak malo lakse zivjeti sa verzijom od 98 jer je doslo el. Ubrizgavanje u suzukiju...
Sa karburatorima ima zafrkancije al i to se slozi i nije neki bauk.. a kad je slozeno nema problema...
Meni nije neudoban visok sam 187cm i 90kg i jako mi pase polozaj.. siroki guvernal, nisko se sjedi, sjedis u motoru a ne na njemu, malo visoki fuzasteri ali nista sto nemozes 200-250km napraviti u cugu.. kasnije treba mala pauza u birtiji jer bole ruke... isao sam s njim na more i uzivao sam... ti ako si nizi bit ce ti jos bolji...
Od kvarova te moze ocekivat svasta al to je sve stvar kakav motor ulovis... staro je to i ako netko nije brinuo ceka te neočekivano.. al to je tako sa svim tim kramama.. to su krame bile i prije 15 godina kamoli ne danas...
Ali po pitanju izrade dosta je to sve solidno i kvalitetni napravljeno i slozeno...
Po pitanju isplativosti mislim da se isplati jer su polako poceli dobivati na cijeni i postaju ikone tako da ako se budes brinuo o njemu da nećeš izgubiti na njemu jer postoji veliki krug ljudi koji ga i dan danas zele i vole.. eto to je to u par crtica...