KAWASAKI ZXR 750 90god

jovo

Guest
kakva iskustva imate s tim motorom,i tko ima djelova za njega?? :D
 
Imao sam taj motor davno prije i nikada ništa samo servis i gas savršenstvo. Dijelovi nisam nikada ništa trebao ,ali imaš u Njemačkoj dijelova koliko ti srce želi malo na internet jedna od stranica je Motoscaut 24.de
 
vozim ga i nebi ga dao za kašetu banana!!!! to se nemre ubit i uništit!!!malo je napravljena prerada ali uboica 90-tih
 
jurko3 said:
vozim ga i nebi ga dao za kašetu banana!!!! to se nemre ubit i uništit!!!malo je napravljena prerada ali uboica 90-tih
Ajde za rep još i OK, ali šteta za prednju masku, izgubio je identitet... dobro da si mu ostavio ova crijeva na tanku pa se vidi da je ZXR...
 
jurko3 said:
vozim ga i nebi ga dao za kašetu banana!!!! to se nemre ubit i uništit!!!malo je napravljena prerada ali uboica 90-tih

jezuš kristuš !!!

pa kaj si to napravil? pokrij to z dekom.
 
Pila svih vremena,a i danas.
Mozda nisi treba mjenjat masku jer to sad vise nije to,ali o ukusima se ne raspravlja.

Vozio ga dugo i nikad prežalio šta sam ga proda.

evo i slikice
 
vidi mog prerađenog zxr-a vozio ga ja sezonu i pol napravio 20-tisuča s njim i nikakvih problema!!!!pali i vozi!!! šteta što ga je ova štetočina jurko3 ubio i napravio totalku!!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: