Kawasaki ZXR-750R restauracija

Nije Ljeljak neg' je Leljak  :LOL:

Koja "griješka"  :LOL: dobro da sveobuhvatnoj ijekavici nije i Lijelijak  :misli:
 
Cijeli motor sam rastavio. Odlucio sam skinuti staru boju sa felgi, rame i zadnje vilice, da se vide eventualna ostecenja.
Na svu srecu sve je u odlicnom stanju.
Ujedno sam malo i ispolirao ramu, felge i vilicu  :D

 
Na felgama je bilo 7 slojeva boje!  :?

Originalni Keihin CR Flat felgazeri imaju samo Venturi cijevi koje nigdje nisam mogao naci.
Na svu srecu, onaj koji je prije vise od 15 godina sarafio po istom motoru imao ih je u jednoj kutiji... :D
Trebalo ih je samo dobro ispolirati.

Hvala Taubi!

 
 
prekrasan motor, opčenito zxr 750 iznimno cijenim :)
 
Evo još jedan.Uvijek spreman za paljbu.Vozio je PH.Vozač Emil Mokrovčak.Nalazi se u jednoj osječkoj Garaži.




 
Sve najbolje,


 
Pala je odluka da ispoliram i zadnji kos, iako se ne vidi ispod plastika jednosjed sica.  :D
 
BABA OS said:
Evo još jedan.Uvijek spreman za paljbu.Vozio je PH.Vozač Emil Mokrovčak.Nalazi se u jednoj osječkoj Garaži.



Ak se ne varam ,Emil se baš i nije na njemu navozio ....
 
Jos jedan zxr se slaze u Zagrebu, ustvari sve je u originalu, naravno da je zelene boje,djelovi su naruceni ne pitajte koliko kosta generalka,boli glava ali bar ce dva u Zagrebu biti originalna.Usput ako neko ima za prodat originalnog zxr-a,1989,1990 ili 1991 god naravno zelenog i u originalu nek se javi istog kupujemo tako da imam dva u garazi za svaki slucaj. :LOL:
 
Kompletno ciscenje, zamjena brtvi, pokoji navoj popravljen...
Cista mehanika, ima li sta ljepse!

 
...koji gušti :slinavac: :slinavac: :slinavac: :slinavac:...i ja bi tako..prekrasno (y)
 
merlin68 said:
Jos jedan zxr se slaze u Zagrebu, ustvari sve je u originalu, naravno da je zelene boje,djelovi su naruceni ne pitajte koliko kosta generalka,boli glava ali bar ce dva u Zagrebu biti originalna.Usput ako neko ima za prodat originalnog zxr-a,1989,1990 ili 1991 god naravno zelenog i u originalu nek se javi istog kupujemo tako da imam dva u garazi za svaki slucaj. :LOL:

pa uvijek je bolje imati dva raskopana motora nego jedan :LOL: :LOL: :LOL:
 
zerp said:
ne off topicari čovjeku po temi,a za banove su ovdije moderatori i administratori,pošto nisi jedan od njih  :jesus:
Eda jesam sta bi ti radio, :ujaja: :rofl: :pandur: