Kawasaki ZZR 1400

00561_0768x0597.0000-0000-2192-2867.jpg

Pozdrav svima,
zna li netko gdje mogu nabaviti polovni cylinder head cover(dio 14091 na slici)za ZZR1400 2011. god.?
 
U nedjelju sam dobar dio vremena na D8 vozio iza Bele. ZZR se vozi ko 2 broja manji motor :cool:(y)
Istina....najsmješniji su mi one legende kad vele...kaj voziš tu kravu...???...i onda im dam da se sjednu,ali na mjestu i skuže da je zzr lakši od njihovog....zadnji slučaj sa suzuki b king...
 
Motor nije Ninja šestica po voznosti, ali je respektabilan i impresivan u svakom pogledu i vrlo uspješan spoj više svjetova u motociklima. Izgled svako sudi kak oće, međutim, kočnice, ovjes, doziranje gasa posebna priča kao i stabilnost, završna obrada, sve je ko grom za cestovnu upotrebu u serijskoj izvedbi i serijskom setup-u, osim preloada naravno. Čak je i voznost suprotnost od onog kaj gabariti sugeriraju, ali nije baš sportak, osjeti se masa posebice na prebacivanjima. Tamo gdje su mi na Ninji ostajale žute štrafte po gaćama kad sam pogodil v nekaj na cesti, ovaj ni da mrdne. S druge strane, ako budeš motoru sudil po tome kaj more na Veternici, bu ispalo da je obično sranje, jer jedan Z1000 ga jednostavno tam izuje. Obrnuta je situacija na svim dionicama od 120+kmh.

P.S. Svi navedeni modeli +ZX12R su neposredno isprobani uz zamjenu siceva u realnom vremenu, i nakon 3 pive (y)
 
Istina....najsmješniji su mi one legende kad vele...kaj voziš tu kravu...???...i onda im dam da se sjednu,ali na mjestu i skuže da je zzr lakši od njihovog....zadnji slučaj sa suzuki b king...
bking je krava, hayabuse bez oklopa, ajde da je čovjek sjeo s cbr-ke 600 pa se čudil :mrgreen: isprobavanje motora na mjestu nebum komentiral
 
Istina....najsmješniji su mi one legende kad vele...kaj voziš tu kravu...???...i onda im dam da se sjednu,ali na mjestu i skuže da je zzr lakši od njihovog....zadnji slučaj sa suzuki b king...

Nedavno je jedan frend sišao sa svog Panigale 1299 i napravio đir na mom ZZR-u...
Komentar je bio i ovo su njegove riječi doslovce:

"Pa ovo je motor za autoškole! Tako se lako vozi!".
:LOL:


bking je krava, hayabuse bez oklopa, ajde da je čovjek sjeo s cbr-ke 600 pa se čudil :mrgreen: isprobavanje motora na mjestu nebum komentiral


Meni se busa također odlično vozi...
Zapravo, nakon đira na njoj sam si riješio nedoumicu i potvrdio da je ZZR pravi odabir, jer se on vozi samo bolje.
 
Last edited:
Alo ekipa...dosta mi je ovih žvakača od guma koje ne traju niti jednu sezonu...ima tko kakva iskustva sa pirelli angel gt gumama....navodno da dobro drže i traju duplo više...hvala..lp
 
Prednja skoro do graničnika na 4000 km zadnja je još OK. Dakle ne bih rekao da su baš trajne.
 
Angel Gt II stavljene prosli tjedan. Vidit cemo koliko mogu izdrzati ali osjecaj je vrhunski s obzirom da je to sport touring guma.
 
Alo ekipa...dosta mi je ovih žvakača od guma koje ne traju niti jednu sezonu...ima tko kakva iskustva sa pirelli angel gt gumama....navodno da dobro drže i traju duplo više...hvala..lp

razmisli i o Michelin Road 5

za te vase mamute cak i preporucljiva guma.
 
Alo ekipa...dosta mi je ovih žvakača od guma koje ne traju niti jednu sezonu...ima tko kakva iskustva sa pirelli angel gt gumama....navodno da dobro drže i traju duplo više...hvala..lp
ima iskustva na više motora. angel gt traju preko 10000km normalne vožnje u dvoje. ja uzimam one 1600kn u setu i zadovoljan njima
 
Jesi imao m7?i ako jesi koliko km si napravio?
Ja vozim samo touring gume, a ni njih ne koristim do ruba. Ali za usporedbu, sa Touring Force sam napravio 6000 km podjednako potrošena prednja i zadnja. Zadnja Pirelli će izdržati 6000 km, ali prednja me iznenadila. Napomena, vozim K 1600 GT, a ne ZZR.
 
Imam na Blackbirdu Pirelli Angel GT2 i dosad se pokazale odlične! Ptica nije ZZR1400 ali je sličan đir motora!
Nakon 4000km srednjeg inteziteta vožnje u svim uvjetima, suho, kiša, auto put, lokala! Gume drže dobro, po kiši odlične, stabilne na pravcu priko 200, troše se ravnomjerno!
Mislim da voze 10000km bez priblema!
 
Kolege otisla bobina mitsubishi F6T560 oznaka idena zzr, 636...itd. Ako netko ima za prodaju ili zna tko ima bio bih zahvalan. Mi smo ovdje na jugu na kraju svijeta upomoć