Kawasaki ZZR 1400

SinoGixer600 said:
Nadam se da sam otkrio uzrok cviljenje...pošpricao sam sa WD gumene semeringe na prednjim i zadnjim kotačima i za sada se ništa ne čuje...

Onda bi bilo dobro skinut kotace, ocistit malo semeringe i namazat mascu za lezajeve (usput i distancere ocistit)
 
  • Like
Reactions: gastajbarter
Decki, moj ZZR je na njuskalu. Nazalost nemam vremena za njega uz sve ostale obveze i motore...

Sve pise u oglasu, upiti preko whatsappa ili vibera jer sam zaglavio na brodu  :misli:

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zzr-1400-split-oglas-31518057
 
SinoGixer600 said:
Nadam se da sam otkrio uzrok cviljenje...pošpricao sam sa WD gumene semeringe na prednjim i zadnjim kotačima i za sada se ništa ne čuje...
ma nije valjda :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Onda bi bilo dobro skinut kotace, ocistit malo semeringe i namazat mascu za lezajeve (usput i distancere ocistit)
točno to a ne wd40 koji je zapravo ultra-kratkotrajno rješenje jer wd40 nije podmazivač pogotovo ne za lagere
 
  • Like
Reactions: e39
Shigo said:
točno to a ne wd40 koji je zapravo ultra-kratkotrajno rješenje jer wd40 nije podmazivač pogotovo ne za lagere
Ne samo to, nego wd40 tu radi vise stete nego koristi jer odmasti i ono malo masti sto je mozda bilo. Ali do lagera nece doc, jer su zatvorenog tipa, ali ce trenje semeringa o distancere bit jos vece zbog odmascivanja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kolege problem. Danas se ugasio u sred vožnje i nema nikakvih znakova života. Baterija nova, osigurači ispravni pod naponom, na kompjuteru ima struje...
Ima li tko kakvu ideju odakle da počnem kopati?
 
Anlaser vrti a ne prima? U leru pali ili ne? Premalo podataka da bi ti netko dao pametan savjet. Ovako može biti svašta, kill switch, prekidač nogare, kuplunga, pumpa goriva,.....
 
Anlaser vrti a ne prima? U leru pali ili ne? Premalo podataka da bi ti netko dao pametan savjet. Ovako može biti svašta, kill switch, prekidač nogare, kuplunga, pumpa goriva,.....
Startni relej je uginuo. Našao sam kvar a sad trebam startni relej. Jel ima netko za prodaju?
 
Bližimo se 40k 🥰
IMG_20200710_220343_213.jpg