Kawasaki ZZR 1400

Gdje ste , dečki iz pilane ! Svaka čast na nastavku zzr 1400 , samo budite dobro i zdravo , pogotovo Bela - on je evidentan u ljubavi prema zzr-u i svim ostalim motoristima. Vrijeme leti , star sam motorista , dok svijet ostaje na Vama mlađima. Zato čuvajte se , i vozi BRZO - kolko vidiš a znaš da možeš stat ! Smiješna je danas slika hero2 , ali je pokušaj zajedništva ostao zabilježen . Puno sretnih kilometara želi Vam ddugali5 i naravno , zzr iz garaže !
Kawasaki ZZR 1400 CROATIA BIKE TOUR part3 HD - YouTube
ZZR 1400 Croatia "Scanna Tour" - Adriatic Road N° 8 - YouTube
 

Attachments

  • 20160522_154948[1].jpg
    20160522_154948[1].jpg
    121.1 KB · Views: 94
Last edited:
Evo ekipa....nakon štelanja ventila,umjeravanje vakuma,nove svječice,novi dihtung poklopca ventila,novo ulje u kočnicama i motoru,novi filter ulja,očiščeni k@n filter,izvađeni db iz gpr-ova,montirane pirelli angel 2 motor smo stavili na stol na mapiranje.Trenutno imamo 189 ps na zadnjem i max speed na stolu 345(u stvarnosti cca 320)....poštelani ventilator na ranije paljenje i poništeni limiter max brzine.U donjem dijelu okretaja fenomenalna promjena na tvorničke postavke,,,motor je agilniji i brže reagira na gas i ispucava od 2000 na dalje....nema više pucanja iz auspuha i ljepše radi u svim područjima.....trenutno nemam grafove ali čim ih dobijem stavljam gore.......uglavnom.....hvala Dr.Alenu ....
 
Prijatelj prodaje, stanje novo. Da imam sredstava nebi se mislio
 
kakvo nepotrebno pitanje..ajde da si pitao na koji tlak ih pumpati bi razumio..
 
a koje pa najjeftinije !

angel gt i m7rr su ti kod bimbe 1400 kn pa biraj oš se tjerat il vuć po cesti
 
za tRRkački uber stroj samo najbolje.... nebu valjda mitase čovek del na taj najbolji i najružniji motor na svetu

PS meni piše da ima na lageru