Kawasaki ZZR 1400

(y)

šteta što te ne puste na putnom "setup-u" (s koferima) da vidm kako to izgleda na Grobniku,
iako, jednom sam i to vidio, tj. nešto sl. (Zalužani) :mrgreen:

BTW
"Mandalorian" , he, he (y):mrgreen:
 
Samo gušti! 🥰

IMG_20210612_204027_045.jpg


IMG_20210612_205529_853.jpg


IMG_20210612_205529_875.jpg


IMG_20210612_201848_114.jpg
 
Pozdrav ekipa. Ja nisam toliko aktivan na forumu, ali sam procitao negdje da se spominje neko okupljanje ZZR-ova. Jel samo ostalo na prici ili ce biti realizirano? ✌️
 
Nemoj me krivo shvatit...zzr je 10/10 ali kuferi mu ne pripadaju.
Sa zenom điram na skuteru i od opreme nosim samo novčanik.
 
  • Like
Reactions: leCo
Nemoj me krivo shvatit...zzr je 10/10 ali kuferi mu ne pripadaju.
Sa zenom điram na skuteru i od opreme nosim samo novčanik.

Ma kaj bih te krivo shvatio, ali mene zanima gdje po mišljenjima ljudi onda on točno pripada? Na autocestu?

Ovaj motor kao i prošli, kod mene autocestu vidi samo od Lučkog do Karlovca jer mi se stara Karlovačka već godinama gadi.

Osobno na njemu ko prasac uživam u svim tipovima vožnje. Bili vikend napadi sa ovim zagrebačkim luđacima na magistralu, trotjedno kruzanje po Jadranu, bacakanje po Grobniku ili razgledavanje Alpi.

Sport
Tourer


U pravom smislu tih riječi.

Koferi meni ni na jednom ne izgledaju dobro, ali su praktični i nužno zlo. Ta 3 tjedna ih istrpim prilikom promjene lokacija.

A na godišnji idemo motorom jer ovaj torpedo ispreskače sve gužve i gradove i kilometre. I radi to udobno. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
6.5 - 7.2 l/100km po računalu.
Nisam jedan od onih koji provjeravaju ispravnost putnog računala, kad se približi rezervi natočim i ne pitam puno. :mrgreen:

Glupo mi uopće gledat potrošnju na motoru od 1441ccm3 sa 210ks.

Ali moram reć da me xy puta iznenadila činjenica da na vožnjama točim identično onoliko koliko i onaj ispred mene.