kazaljka obrtomjera skace

Bas je na samom pimpliču zicica..ebes mi sve.Ja to ne znam drugacije napravit :(
Jedino je dobro sto je cijeli konektor onda zasticen gumom koja ide na taj sat tako da se i taj dio zice nalazi zapravo u gumi.Ali sam ju omotao izolirkom da nebi dirala pored,ili stanja znam sta vec.

Mi u Dubrovniku nemamo bas kvalitetne servise pa je sve onako..snadji se kako znas.

Zasad je ok al cu pricekat frenda pa cemo smislit zajedno nesto.
Bolje se kuzi u struju nego ja...ja pojma nemam sta je uopce ta smedja zica.
 
Ne može u auto/moto struji, mehanički nije isto, krimp će držat žice spojene dokle kod bakar fizički ne pukne ili se izolacija ne izuje sama, a lem može bit dobar koliko god, teško je imat konstantu da svaki lem bude jednako kvalitetan, a i da je opet nikad neće imat čvrstoću ko krimp.

6rHGVr4.jpg


Ovo sam sebi stavljao neke gluposti u urice i ne znam dal bi bilo kakav lem ovdje bio uredniji a da ne pričam čvršći. Isto ovako bi trebao Faber spasit svojih 3 cm žice, pogotovo jer se radi o konektoru koji je u pičkoj materini i ako se ta izolacija samo malo sjebe opet će mu počet điri skakat pa onda opet raskopaj pola motora i plastika i tih pimplavih sitnica da dođeš opet do iste žice.

Ja tako gledam na stvari, napravi jednom ali kako treba, npr. ja znam da ako meni taj moj drek šta sam stavljao u urice crkne, znat ću da sigurno nije do žica, nego do wifija ili šta god već.

A znam da ima ekipe koja bi uzela dva kraja žice, skinula izolaciju, zafrkala malo krajeve i provukla bužir preko hahah...al ok...opet kažem svako radi kako misli da je najbolje.
Slozimo se da se ne slazemo. 😁
Ili bar djelomicno.
 
ta sguljena izolacija,.ako se ne dira sa drugima ili sa masom, nije bitno šta je oguljena, bitno da sama žica nije oštećena, pa prekida..a pitanje je zašto je oštećena i da li je još nešto oštećeno, pa se ne vidi..može žica biti u prekidu u izolaciji, ali dobro provjeri konektor da nije nategnut i da ima dobar spoj..
 
Da je to na autu, rekao bi ti da pogledaš spoj na alternatoru,al nije to problem naci,samo treba vrimena za zabavit se malo iz hobya...