KBC kacige - Louis ???

*Brzi*

Active member
  Nisam dosad baš čuo za ove kacige pa me zanima da li netko nešta zna o njima ili još bolje da li tko ima kakvih iskustava, s obzirom da su trenutno na sniženju u Louisu, a dizajn mi se dopada.

  Evo jedan od modela koji je s 300€ snižen na 150€ :

 


KBC VR-2 Mirage Gunslinger Integralhelm

Material: Tri Composite Advanced Aramide (Carbon, Kevlar, Fibrecomp)
Gewicht: ca. 1450g
Visier: kratzfest, klar
Belüftung: Stirn- und Kinnbelüfung, verstellbar sowie Hinterkopfbelüftung
Futter: komplett herausnehmbares, hautfreundliches, waschbares antiallergisches Innenfutter
Verschluss: Doppel-D-Ring
Prüfungen: ECE 22.05

 
kaj se tehnickih podataka tice, ne zvuci lose za tu lovu

 
nikome nije cudno:

Material: Tri Composite Advanced Aramide (Carbon, Kevlar, Fibrecomp)
Gewicht: ca. 1450g

preteeeskoooo  :?
 
vozi onaj papak i neznalica Mat Mladin. zadnjih četiri godine bio prvak AMA Superbike prvenstva u Americi

kažu da se jako dobro prodaju u tim Amerikama

ništa drugo neznam
 
ima jedna kolko sam vidio i u firmi Janbo (ili kak se vec zove) u Luckom, tamo di prodaju Dynojet. Sa 2 metra udaljenosti mi izgleda isto ko Suomy Gun Wind (to nije ovaj model sa slike).
 
demza said:
nikome nije cudno:

Material: Tri Composite Advanced Aramide (Carbon, Kevlar, Fibrecomp)
Gewicht: ca. 1450g

preteeeskoooo  :?

a što bi tu trebalo biti čudno????? pa to je standardna težina najmanje 80% proizvođača!!!
 
4rijeke said:
a što bi tu trebalo biti čudno????? pa to je standardna težina najmanje 80% proizvođača!!!
ali ne race karbon kevlar kaciga :wink:
 
4rijeke said:
a što bi tu trebalo biti čudno????? pa to je standardna težina najmanje 80% proizvođača!!!

za 2000kn uzmes hjc ac11 trikompozitnu kacigu koja tezi 1250g... da ne spominjem dupont coolmax za unutrasnjost
 
demza said:
za 2000kn uzmes hjc ac11 trikompozitnu kacigu koja tezi 1250g... da ne spominjem dupont coolmax za unutrasnjost

aha trebaš vidjet kak ta kaciga zgleda nakon godinu dana



srki
 
Srki said:
aha trebaš vidjet kak ta kaciga zgleda nakon godinu dana



srki

Imam jednu doma na polici, ako misliš na HJC...ništ joj ne fali...zgleda skoro ko prvog dana...nekoliko ogrebotina ima.
 
demza said:
nikome nije cudno:

Material: Tri Composite Advanced Aramide (Carbon, Kevlar, Fibrecomp)
Gewicht: ca. 1450g

preteeeskoooo  :?


aj sad lepo pogledaj kolko je jedna RX7 teska 8)
 
speed attack said:
aj sad lepo pogledaj kolko je jedna RX7 teska 8)

oko 1350 su skoro sve kvalitetnije
 
Pusti to što piše na kacigi. Treba ju staviti na vagu jer često se ono šta piše na kacigi ne podudara sa stvarnom situacijom na vagi (naravno uglavnom su teže već što piše).
 
imam 2 komada AC-11 koje su prosle sito i reseto na Grobniku kod Sinise i Mate i mogu samo reci da je to za te novce definitivno izvanredna kaciga a u prilog srki evo ti slike tih kaciga nakon sezone unistavanja na grobniku sa padovima.

:jesus: :jesus:


 
demza said:
za 2000kn uzmes hjc ac11 trikompozitnu kacigu koja tezi 1250g... da ne spominjem dupont coolmax za unutrasnjost

    Sve je to OK ali 150 € x 7,4 = 1110 Kn - povrat poreza bi bilo cca 950 Kn, znači za jednu ac11 dobim dve ove, pa nisam baš siguran jel toliko vrijede ! Još ako pogledate kaj vozim, znači da rijetko i krato idu brzine prek 120 km/h  mislim da mi tih 200g ne igra preveliku ulogu kao na RRRovima.

    U biti najviše me zanimalo ako tko zna kakva ima je kvaliteta izzade, magljenje i kopčanje vizira i sl.

    U svakom slučaju hvala svima na odgovorima !  (y)
 
u americi je popularna,odmah uzmi rezervni vizir i mehanizam i mislim da neces imati problema

pozdrav
 
speed attack said:
aj sad lepo pogledaj kolko je jedna RX7 teska 8)

a sad pogledaj mala slova, da težina vrijedi samo za XXXS veličinu  :mrgreen:
rx7 je vrhunska kaciga, ali ipak je rađena od "zemaljskih" materijala  :D
 
*Brzi* said:
    Sve je to OK ali 150 € x 7,4 = 1110 Kn - povrat poreza bi bilo cca 950 Kn, znači za jednu ac11 dobim dve ove, pa nisam baš siguran jel toliko vrijede ! Još ako pogledate kaj vozim, znači da rijetko i krato idu brzine prek 120 km/h  mislim da mi tih 200g ne igra preveliku ulogu kao na RRRovima.

    U biti najviše me zanimalo ako tko zna kakva ima je kvaliteta izzade, magljenje i kopčanje vizira i sl.

     U svakom slučaju hvala svima na odgovorima !  (y)

nemamo di pogledat

da imas fino popunjen profil, mozda bi i imali di pogledat :palacdolje: