kdx125

vragec

New member
molio bih sve koji znaju nesto o kawaskiju kdx 125 da mi kazu nesto o njemu probleme,dobre stvari itd..
 
Ima jedan veliki problem, nema ga nigde za kupit... (y)
 
e hvala,ponudila mi se prilika povoljna za ti motor ,masina je skroz sredjena klip,lezajevi,brtve...
 
niksa said:
Ja svog nisam nikako otvarao... dok ide-ide. Prosao je oko 80000 km bez kvara. Doduse na 80kkm prstena vise nije bilo, ni prstena ni onih federa ispod uljnog prstena.


ja ovo ne mogu vjerovati... ne kažem da nikša laže, ali 80,000km da nabravi 125cc od 32ks ja meni nevjerovatno... pa toliko napravi XT600 koji je jaci za 5ks od KDXa. a ovaj još cvajo... taj motor onda stvarno mora biti vrhunske kvalitete
 
Meni se isto ukazala prilika ali baš ne vjerujem Kawasakijima :D
Nekak ja to bacam u isti koš s kineskim baotianima i slicno...

Ja radije za te pare kupim neku Hondu CRM isto 125 a 34ks i sigurno je kvalitetniji od kawasakija.
A ovo da je isel 80000 je moguče ali koj kurac če ti motor nakon 60000km kad več pušta kompresiju ako nema karika i snaga mu je smanjena jako?
Ako je tolko izdrza da je uopce radil onda super ali mi niko ne garantira da bude i moj tak dugo radil...
 
nije na bracu,ma kakvo uspoređivanje kawasakija i kineza,to je nebo i zemlj naki misaju japan i kinu nepravedno jer su japanski motori najkvalitetniji barem po meni i nikad se nebi odluci na nista osim japanca a o kineskoj kvaliteti je suvisno trosit rijeci jer svi znamo da su to motori za "jednokratnu" upotrebu,cim se pokvari bacis ga i kupis novog.
 
vragec said:
ima kad se potrudis,kao sto sam ja. :mrgreen:

Da, al ja se trudim za onog 200 ili 250 pa sam več trudan ostal :shock:

A vi kaj pričate gluposti za kawasaki ste to u kupusnom listu pročitali?  :jesus:

Jebla vas honda... :palacdolje:
 
z-1000mk said:
Da, al ja se trudim za onog 200 ili 250 pa sam več trudan ostal :shock:

A vi kaj pričate gluposti za kawasaki ste to u kupusnom listu pročitali?  :jesus:

Jebla vas honda... :palacdolje:

Ma evo taj kawasaki koj ti je u avataru to je gore od kineza kak se kvari...

Nisu svi Kawasakiji loši ali večina se kvari malo prečesto :D
Njega mozes ganjati i ide ko vrag ali ti bude kratko trajal :D

Ne velim da nebi htel imati kawasakija jer nemam ništ pa bi mi i baotian bil dobar do rijeke drave i da ga onda bacim a prije da mu u tank bacim ručnu granatu, ali kad bi mogel birati on bi mi bil negde na zadnjem mjestu od japanaca.
 
Moj z1000 1978 u životu se ni dogodilo da ne upali iz prve... :mrgreen:

Čak i bez benzina ostane kad upeljam u moju ulicu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Brijem da nisi nikad vozil kawasaki... :palacdolje:
 
z-1000mk said:
Moj z1000 1978 u životu se ni dogodilo da ne upali iz prve... :mrgreen:

Čak i bez benzina ostane kad upeljam u moju ulicu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Brijem da nisi nikad vozil kawasaki... :palacdolje:

Vozil sam krosera kx 250 ali po kroseru nemreš prmjeniti misljenje jer svi idu otprilike jednako i isto se kvare...

Meni je z1000 zakon motor po izgledu ali čul sam previše priča da se kvari previše :D



 
kad budem kupva jaci motor to ce sigurno bit ili ninja ili r6,svi se motori kvare,neki manje neki vise ali japanci su po izgledu,kvalitrti i performansama ipak najbolji.
 
vragec said:
kad budem kupva jaci motor to ce sigurno bit ili ninja ili r6,svi se motori kvare,neki manje neki vise ali japanci su po izgledu,kvalitrti i performansama ipak najbolji.

Po izgledu su mi tak tak
Kvaliteta tak tak a neki i katastrofalno loši
Performanse? Ajde to im opraštam jer su brzi

Da se mene pita Ducati je najljepši motor, kvalitetan jako, performanse hmm preko 200ks ima jedini u klasi  (y)
 
Ja sam imao jednom Kawasaki KMX 125, imao je 30 ks, bio je dosta izdrzljiv s obzirom sta sam mu sve radio! U 15.000 km jednom sam radio generalku i to je to! Bio sam super zadovoljan! Evo i slike! (y)
 
Zildjian said:
mislim da je aprilia RX najjaca... 34ks

Jest dok ide, a to je rijetko... :palacdolje:

Dva puta na sezonu sam mjenjo klip i cilindar, onda sam stavio pollini 155ccm (42ks) i duže je trajo od originala  :misli:

Ljudi ne kupujte motore od cigana... :jesus:
 
Stone said:
Vozil sam krosera kx 250 ali po kroseru nemreš prmjeniti misljenje jer svi idu otprilike jednako i isto se kvare...

Meni je z1000 zakon motor po izgledu ali čul sam previše priča da se kvari previše :D

Sa z650 1977 sam napravil 70 000km bez kvara, samo sam štelal frge i platine, kupil sam ga polovnog i još danas se čovjek vozi...tak da neznam kome se z kvari... :?
 
ja govorim o motociklima dostupnim nama smrtnicima,po meni je nova mv agusta f4 c.c. 1100 jedan od najljepsih motora ali k vragu sve ipak kosta 100.000 eura pa se ti misli a ima samo 8 konja vise nego nova r1 koja kosta 109.000 kn cjena je astronomska i to si niko s normalnim prihodom nemoze omoguciti tako da situaciju treba sagledati objektivno,a ne odma ducati ducati!
 
nofear111 said:
Ja sam imao jednom Kawasaki KMX 125, imao je 30 ks, bio je dosta izdrzljiv s obzirom sta sam mu sve radio! U 15.000 km jednom sam radio generalku i to je to! Bio sam super zadovoljan! Evo i slike! (y)

KMX 125 je imao 24 KS, a KMX 200 je imao 30 KS. 15.000 km za KMXa je znak
lošeg održavanja ili slično, prelazili su oni višestruko više bez "generalki" .
 
AnteK said:
KMX 125 je imao 24 KS, a KMX 200 je imao 30 KS. 15.000 km za KMXa je znak
lošeg održavanja ili slično, prelazili su oni višestruko više bez "generalki" .

Svog KMX-a sam ja malo nabrijao, i nisam ga ja lose odrzavao´, nego sam ga ja dobro ganjao! Sa kmx-om sam probao sve sto se je mogolo probat! (y)