Kikovica RIP

Status
Not open for further replies.
Krivo piše, raskrižje Konj nije između Gornjeg Jelenja i Delnica nego na izlazu sa autoceste na Grobniku, prije naplatnih kućica iz smjera Rijeke.
Svi koji dolaze na Motodrom sigurno dobro znaju tu raskrsnicu koja je široka, pregledna i promet je zanemarivo mali ....no sve to nije bilo dovoljno neopreznom vozaču teretnog vozila koji je svojim "ko ga jebe" skretanjem usmrtio čovjeka.
Sto metara dalje je restoran Putnik gdje je na isti način prošle godine stradao domaći dečko, također od skretanja teretnog vozila, "ko ga jebe" sistema i nepoštivanja prednosti motorista..... ni tamo nema nikakvog prometa.

I u jednom i u drugom slučaju nemože me nitko uvjeriti da je brzina dolaska motorista u jednom i u drugom slučaju uzrokovala "nepažnju" vozača teretnih vozila, ....dobro poznam lokacije da me netko u to može uvjeriti, sve je dobro vidljivo, samo dečke u kamionima boli kurac.  Sad je kasno.

Šteta čovjeka R.I.P.

 
Prometni vještak prrocjenio brzinu kretanja motora na 65 km/h......Da je kreten samo na stotinku pogledao da li tko ide s druge strane,vidio bi ga..Ravnica je duga bar 500 metara.Ja bi na robiju s njim,samo šta je najgore proći će s uvjetnom i za tri mjeseca opet operirati područjem "ko ga jebe" sistemom.R.I.P. Jordane...
 
Status
Not open for further replies.