Kilometar sat GSXR 1000 K1 crko!

Sheva

New member
Kilometar sat mi prestao radit, jel ima ko kakva slična iskustva s tim prije nego ga raskopam,  konektor nije odštekan, jel ima još šta što bi moglo bit osim senzora ...
 
kako misliš prestao radit, ne pokazuje baš ništa ili...
 
pokazuje 000 i ponekad u leru kad mu daš gasa zna dobit neko očitanje tipa 34 km/h il neš tak mutavo a stojim na mjestu, ali to jako rijetko
 
vjerojatno senzor...
 
Sheva said:
ak je on onda je veselje, a kak da provjerim jel on u pitanju, tj. da li se on da kak ispitat?


potrazi service manual za svoj model na internetu, unutra bi trebalo bit objašnjeno

možeš i ode malo pogledat ako znaš engleski http://www.gixxer.com/forums/index.php
 
objašnjeno je da mi treba specijalan alat i njegova šifra, mislio sam ak se može kak drukčije s nekim multimetrom il nes takvo.
Hvala za link ;)
 
rastavio sam sve, očistio(i kontakte i sam senzor i one zupčanike koje broji), spojio nazad i sad mi 30% vremena očitava brzinu, ostatak samo 0 stoji.
Na što bi vi posumnjali, loš spoj negdje ili senzor?
I da li ima netko iz okolice siska ili zagreba, eventualno kutine da probam zamijenit senzor na 15 min da vidim jel u njemu problem, platim pivo, čevape, što god, samo da ne naručujem novi ako nije greška u njemu...
 
jesi uspija riješit problem? ima li suza još kakvih problema,tija sam ja sebi kupit taj model,al neznam niša o njemu,pa se nečkam
 
Moj savjet je kupuj nema nekih mana,taj model je peri deri,jedino ako ga netko nije satro.....
 
cb900bd said:
jesi uspija riješit problem? ima li suza još kakvih problema,tija sam ja sebi kupit taj model,al neznam niša o njemu,pa se nečkam

bio je problem u zicama na senzoru, malo kad ih piknem unutra proradi, treba raskopat senzor, prelemit i zalit plastikom kao orginal,
inace ja sam taj model uzeo jer je "zadnji veliki", nakon toga su mi svi nekak mali i nije mi to to, ovaj je nesto teze voziti nego novije modele ali kad se naviknes to je to, ko klinac sam si zacrto da cu ga imat i ostvario sam si san s njim...
a problema ima, trosi zadnju gumu ko munjen  :D