Kit na vxr 200!?

uglavnom da zaključimo da mu bolje vozit standardnog nego radit tunning ako mu je slab vxr nek kupi jačeg jer če potrošit para i para i opet če mu bit slab  (y)
 
banley said:
uglavnom da zaključimo da mu bolje vozit standardnog nego radit tunning ako mu je slab vxr nek kupi jačeg jer če potrošit para i para i opet če mu bit slab  (y)

Ja se slazem, iako znam da i tuning ima svojih cari. Po meni - tuning da, ali kao hobi i to na min. "drugom" vozilu u garazi.

I jos da te nadopunim, potrošit ce para i para + šarafiti ce, a ne se voziti.

A ove sitnice, tipa multivar, tvrđe sustice, sportski auspuh, ako ljude veseli, zasto ne. :D
 
Ma gledo sam ja taj kubler i sve je to ljepo al onda opet rastavljanje blokova pa radilicu stavljat pa ovo pa ono jos puno stvari koje nisam planiro i za koje nemam para(ipak sam ja student pa mozete si zamislit)! uglavnom mislim se pozabavit prijenosom i neki spuh a bregasta ako bude para a sto se tice spuha sviđa mi se deak i ako se ne varam za njega ima db killer? a to mi je bitno a ovog 4road-a ima frend i nije mi bas nes(jadan izmjenjo sve boje) neznam mozda je kvalitetan al ja bi deak.
Sta niko nezna nekog za plastifikaciju felgi, kljesta,opruga na podrucju Rijeke i ako moze neka iskustva sa plastifikacijom?
 
Sviđa mi se sbk-full ali me malo strah cijene po nekoj logici bi trebali bit dosta skuplji od 4road a to je onda stvarno dosta!
 
zasto nitko nije napisao da multivar voli pozderat zube na radilici :)

kao i da je serdarevic krenio fuserat sa spuhovima, drze se serijale il deaka  :mrgreen:
 
biker4life said:
Mozda nijansu tvrđe opruge na kvacilu, jer VXR ima nesto blaži start od npr. SP-a.

a šta misliš na serijsko kvacilo da stavim malosijeve opruge??
rekli su mi da ako nemam kit, neisplati se mjenjati kvacilo jel nedobijem skoro nista (e sad za opruge neznam)

auspuh me uopce ne zanima, nedobijes nista s njim osim vece potrosnje za oko pol litre, mrvicu boljeg odziva na gas i par km krajnje.
 
DiNoVxR said:
Sviđa mi se sbk-full ali me malo strah cijene po nekoj logici bi trebali bit dosta skuplji od 4road a to je onda stvarno dosta!

Mislim da nije velika razlika u cijeni između 4Road-a i SBK programa za skutere. Najbolje da nazoves uvoznika ili nekog od distributera pa pitas.

brko151 said:
a šta misliš na serijsko kvacilo da stavim malosijeve opruge??
rekli su mi da ako nemam kit, neisplati se mjenjati kvacilo jel nedobijem skoro nista (e sad za opruge neznam)

auspuh me uopce ne zanima, nedobijes nista s njim osim vece potrosnje za oko pol litre, mrvicu boljeg odziva na gas i par km krajnje.

Pa nebih ni ja na tvome mjestu kupovao novo sportsko kvacilo. Da, mislio sam da na  serijsko kvacilo stavis nijansu tvrđe (znaci, odmah sljedecu tvrdoću) opruge (od Polinija ili Malossija).

A glede performansi koje si naveo za otvoreniji auspuh, nadam se da znas da je i to pitanje, i to nakon doslovno mucenja sa ustelavanjem i smjese i prijenosa. Sa Leo Vince jos nekako, ali sa ovim home-made, na tako malim ccm... dosta tesko nastelati.
 
biker4life said:
Pa nebih ni ja na tvome mjestu kupovao novo sportsko kvacilo. Da, mislio sam da na  serijsko kvacilo stavis nijansu tvrđe (znaci, odmah sljedecu tvrdoću) opruge (od Polinija ili Malossija).

E sad sta bi znacilo nijansu tvrdje opruge, s obzirom da imam serijsko kvacilo ( ko ce ga znat kakve su trenutno na njemu?!?!)

 
Uvijek kad ja nes odlucim uzet neko kaze nesto sto me opet potakne na razmisljanj!!!ne zelim da mi ista pojede zube na radilici!!
cuo sam da je polini speedcontrol bolji i kvalitetniji ali me zanima dali neko ima iskustva s njim pa da cujem iz prve ruke?
 
brko151 said:
E sad sta bi znacilo nijansu tvrdje opruge, s obzirom da imam serijsko kvacilo ( ko ce ga znat kakve su trenutno na njemu?!?!)

Klikni na link, idi na stranicu br. 2 i tamo ti je graficki oznaceno - po tvrdoci kako idu (ne prvi graf - to je za deltu, nego drugi):
> http://malossi.com/Archivio_Files/MONTAGGIO/7311234.pdf (s time da je ovo za 50ccm ali mislim da boje idu istim redoslijedom)

U svakom slucaju, potrazi po forumu, vec je bilo govora o tome, da budes 100% siguran, a i vrlo vjerovatno ces taj podatak naci i na Malossijevim stranicama ako malo potrazis.

Kod Polinia boje idu drukcije, ja mislim.
 
sve su to isti federi, ne bitno koji vxr, vx i ostali 125-300 4t

trpaj crvene kao sto to svi rade
 
Za Leader masinu imas Malossi federi kvacila po tvrdoci rastezanja

Bili
Žuti
Crveni

Malossi ventile u serisku glavu je dosta tesko staviti kod nas ja san jedva nasa mestra sto ima adekvatan stroj da bi uspija obraditi glavu malo je sitno jedva je uspija prosiriti sic za ispusne ventile... zato me to i kostalo po usima :(
Glava sad ima sigurno 30oookm jos uvik ko singerica
 
DiNoVxR said:
Sviđa mi se sbk-full ali me malo strah cijene po nekoj logici bi trebali bit dosta skuplji od 4road a to je onda stvarno dosta!
sbk leo je oko 250 eura....dakle nista skuplji od 4 road-a  (y)