KIWI KACIGE?

-alen-

New member
ventura_YELLOW_L.jpg


Vlasnik sam gornje kacige (s prozirnim vizirom).

Nakon šest mjeseci korištenja mogu reći da uopće nisam zadovoljan sa njom. Vjetar mi je otpuhao jedan od ovih poklopaca sa strane, bučna je, puše mi oko vizira na par mjesta, magli se toliko da ujutro prvih 5 km moram voziti sa lagano otvorenim vizirom, mrvicu mi je i malena, boja mi više ne paše treba mi plava i sa kime god sam pričao svi je hvale kako je njihova Suomy super ??? Ukoliko ima zainteresiranih - prodajem, cijena nove je bila 1800 kn.

Ovo gore sam napisao da uvjerim Vas i sebe da mi treba nova kacige, ponajviše sebe... :D
... i tako krenem ja danas u potragu za novom, prvi dućan, prva kaciga koju ugledah plava Kiwi, probam, savršeno...

... kaže tip odi probaj đir,... ???? m.. molim ? da, da, odi probaj đir ...

...ni pet ni šest eto me na motoru, prva, druga, slušam, čuje se, za razliku od Suomy-a koji urla.... treća, 150, divota, ne baca mi glavu lijevo-desno, ne puše, ma čudo,... :cool:

...par minuta kasnije objašnjavam tipu neka je stavi sa strane eto mene za dan dva po kacigu, samo da vidim kako ću riješiti tih 2520 kn... a on mi odgovara, pogledajte još malo okolo, znate nema zastupnika u hr. pa je malo problem sa vizirom i djelovima...

... ma dobro mislim se pa nije Trst preko svijeta, jedan dan na kavu i riješim probleme,...

... i tako sjednem ja za komp da pogledam malo slikice na netu, podjelim ih sa Vama, kad tamo ?!?!??

Stranice od Kiwi-ja više ne postoje, nigdje niti jedna slika, nikakvih informacija, a vjerujte mi tražio sam dobrih dva sata, niti jedna trgovina koja je imala njihove kacige više nema ništa u ponudi, čak niti u google-voj arhivi nema ničega...

Što da radim?
 
znam ja jednog lika koji prodaje lem kacigu ak kome treba,s veličine.traži 1k kn,neznam točno koji model,da je koštala 320 eura.
prodao je motor i kaciga mu više ne treba
 
-alen- said:
ventura_YELLOW_L.jpg


Vlasnik sam gornje kacige (s prozirnim vizirom).

Nakon šest mjeseci korištenja mogu reći da uopće nisam zadovoljan sa njom. Vjetar mi je otpuhao jedan od ovih poklopaca sa strane, bučna je, puše mi oko vizira na par mjesta, magli se toliko da ujutro prvih 5 km moram voziti sa lagano otvorenim vizirom, mrvicu mi je i malena, boja mi više ne paše treba mi plava i sa kime god sam pričao svi je hvale kako je njihova Suomy super ??? Ukoliko ima zainteresiranih - prodajem, cijena nove je bila 1800 kn.

Ovo gore sam napisao da uvjerim Vas i sebe da mi treba nova kacige, ponajviše sebe... :D
... i tako krenem ja danas u potragu za novom, prvi dućan, prva kaciga koju ugledah plava Kiwi, probam, savršeno...

... kaže tip odi probaj đir,... ???? m.. molim ? da, da, odi probaj đir ...

...ni pet ni šest eto me na motoru, prva, druga, slušam, čuje se, za razliku od Suomy-a koji urla.... treća, 150, divota, ne baca mi glavu lijevo-desno, ne puše, ma čudo,... :cool:

...par minuta kasnije objašnjavam tipu neka je stavi sa strane eto mene za dan dva po kacigu, samo da vidim kako ću riješiti tih 2520 kn... a on mi odgovara, pogledajte još malo okolo, znate nema zastupnika u hr. pa je malo problem sa vizirom i djelovima...

... ma dobro mislim se pa nije Trst preko svijeta, jedan dan na kavu i riješim probleme,...

... i tako sjednem ja za komp da pogledam malo slikice na netu, podjelim ih sa Vama, kad tamo ?!?!??

Stranice od Kiwi-ja više ne postoje, nigdje niti jedna slika, nikakvih informacija, a vjerujte mi tražio sam dobrih dva sata, niti jedna trgovina koja je imala njihove kacige više nema ništa u ponudi, čak niti u google-voj arhivi nema ničega...

Što da radim?

Imam ja par komada u dučanu.Javi se pa PP i reci što te zanima
 
Imam jednu informaciju za vas. Navodno, firma LEM više ne postoji jer je bankrotirala. Iako ima kaciga u ING-KARTu, iz gore navedenog razloga se ne mogu nabaviti viziri i oprema. Pretpostavljam da je i KIWI ugašen pa samim tim se dešava da nema ništa na internetu.
Pokušaj sa Šarkom ili HJC. Shark sam isprobao (moj 3 god.) i sigurno znam da je dobar, a HJC je djevojka kupila početkom sezone i za sad je OK.
 
spox said:
Imam ja par komada u dučanu.Javi se pa PP i reci što te zanima

Zanima me ako imaš par rezervnih vizira i po kojoj cijeni, za KIWI kacigu, model SUZUKA KIWI - K5001822.







EDIT: DODAO SAM MODEL
 
Grawe RR said:
propal kiwi, raspad sistema, navodno se sad zovu mango
:mrgreen:

... idi, prijatelju, zamalo sam pokrenuo google... :twisted:
 
niksa said:
. Ako ti je to skupo pogledaj i nolanove prijatelj mi je kupio (mislim n 83) i prezadovoljan je.
pitaqnje je sto se dogada sa nolanicama kad malo jace tresnes... :?
osi mtoga kod kacige su mi najbitniji faktori zastita, unutrasnjost, aerodinamika, tezina, sve ostalo tipa buka, viziri i ostalo se da rijesiti i tak dalje, a dobor i sara mi je bitna posto sma ja sminker mora sve bit stylerski
 
Kupi Shark-a, za sličnu lovu kao ova Kiwi možeš dobit dobru kacigu. pogeldaj na www.novema-nova.hr
Na prolječe sam bio uzeo novu RSF2i i nemam primjedbi - za preporučiti.
 
usporedba suomy i shark sto se tice ovih drmanja trzanja i ostalog je nebo i zemlja, aerodinamika i tezina suomy je daleko nenadjebiva.
1200g naspram 1400-1450 sharka.

i jos uvijek ne vjerujem da ti je suomy trgal glavu, vrlo vjerojatno si kupil dva broja prevelku.
 
Shokrefumi said:
grawe, nije isto dal imas model SPEC-1R ko ti i Ventura kao on. mozda slicno izgledaju, al nije to to.

Slazem se. Tako isto ne treba usporedjivati Suomya od 1800 Kn i Kiwi od 2500 Kn. Pogledaj sto Suomy nudi za tu cijenu makar ti on ne mora biti konacni izbor. Moj prijedlog ti je da se uputis u Novema-Novu i pogledas sto zastupnik ima od Sharka i HJC-a. Lager je sigurno najveci u HR-u, a ako ti ne pase Shark, mozda ti pase HJC i obrnuto. Skokni i do Migo-Mota i pogledaj sto oni nude od Premierre programa. Mabarem po pitanju kaciga postoje opcije. Nemoj kupovati kacige za koje ne postoje zastupnici u HR-u.
 
-alen- said:
spox said:
Imam ja par komada u dučanu.Javi se pa PP i reci što te zanima

Zanima me ako imaš par rezervnih vizira i po kojoj cijeni, za KIWI kacigu, model SUZUKA KIWI - K5001822.







EDIT: DODAO SAM MODEL

Ostali su mi samo za K 280