Klasa 50 ccm --> APN 6

burnout

Active member
Dakle , zanimam se za trke u klasi 50ccm , sad bi molio ove koji imaju iskustva da vele koju mašinu , koju ramu , koje gume , paljenje i sl.... Kolko bi to koštalo......
Thanx
 
burnout said:
Dakle , zanimam se za trke u klasi 50ccm , sad bi molio ove koji imaju iskustva da vele koju mašinu , koju ramu , koje gume , paljenje i sl.... Kolko bi to koštalo......
Thanx

Ajmo sutra na kavu, da ti sve objasnim!!!
8) 8)

I kažem šta možda napravim ako bude love i vremena 8) 8) 8) 8)
 
joj......blade samo nemoj ti objašnjavati,kako ti motor ide 125........ :mrgreen: .....lolčina
 
zeto said:
joj......blade samo nemoj ti objašnjavati,kako ti motor ide 125........ :mrgreen: .....lolčina

Pa u ćemu je problem?
:|
 
pa problem je što pričaš da ti motor ide 125 na sat............
 
zeto said:
pa problem je što pričaš da ti motor ide 125 na sat............

Nemoj me ljutit :D
 
Daj ajd se skoolirajte nisam ovo otvoril da se prepucavate koji ima brži apn nego da mi neko da neke pametne savjete. Kaj vas je možda strah konkurencije? Nemorate se bojati jer ionako mi bu to motorin za voziti se marofu po stazi , i za odvoziti utrke : Križevci , Bjelovar i Eventualno još koja , dakle to mi je za GUŠT!!!!!!!!
 
burnout said:
Daj ajd se skoolirajte nisam ovo otvoril da se prepucavate koji ima brži apn nego da mi neko da neke pametne savjete. Kaj vas je možda strah konkurencije? Nemorate se bojati jer ionako mi bu to motorin za voziti se marofu po stazi , i za odvoziti utrke : Križevci , Bjelovar i Eventualno još koja , dakle to mi je za GUŠT!!!!!!!!


Ne prepuavamo se, zeto me zaje... :wink:
Kakve konkurencije, ja se ne bojim nikog, meni se uvijek dogodi neko sranje,ja se dakle ne bojim!!! :mrgreen: :mrgreen:

I daj već jednom da odemo na tu kavu da ti objasnim sve!!!! :evil:
 
BLADERIDER said:
burnout said:
Daj ajd se skoolirajte nisam ovo otvoril da se prepucavate koji ima brži apn nego da mi neko da neke pametne savjete. Kaj vas je možda strah konkurencije? Nemorate se bojati jer ionako mi bu to motorin za voziti se marofu po stazi , i za odvoziti utrke : Križevci , Bjelovar i Eventualno još koja , dakle to mi je za GUŠT!!!!!!!!


Ne prepuavamo se, zeto me zaje... :wink:
Kakve konkurencije, ja se ne bojim nikog, meni se uvijek dogodi neko sranje,ja se dakle ne bojim!!! :mrgreen: :mrgreen:

I daj već jednom da odemo na tu kavu da ti objasnim sve!!!! :evil:


A budemo išli , danas nikak nisam mogel , mislim mogel sam al bi moral frentati il prvi il zadnji sat , a stari mi još ni u školu bil. Tak da bi me opet zbog toga zajebaval. Kad bum s autom išel u školu onda se lako najdemo. u ponedjeljak imam prva dva sata frei