kle 500 ili aprilia ie 650

jedimaster said:
prije 5 godina sam imao istu dilemu  , KLE ili Pegaso...probao jedan i drugi i nakon toga više nisam imao nikakve dileme...Pegaso je avion za KLE...i da budem iskren jebalo mi se za jeftiniju regu na KLE...užitak u vožnji ne daje jeftinija rega!

meni se ne sviđa ni jedan od ta dva motora :mrgreen:
honda je ipak honda ;)

igrom slučaja sam postala vlasnik kle-a :LOL: i nisam mogla dočekati dan,kad ću ga se riješiti :LOL: ,a evo kod mene je već petu godinu :mrgreen:
no uz puste mane(kojih sam ja osobno svjesna) ima i prekonekoliko vrlina :LOL: kad ovo lito dojdeš do Grada(ono koliko me pamčenje služi nešto smo Robija spominjali :LOL: :LOL: ) i sam ćeš se uvjeriti u neke stvari :LOL: :LOL:
 
ZLO said:
meni se ne sviđa ni jedan od ta dva motora :mrgreen:
honda je ipak honda ;)

igrom slučaja sam postala vlasnik kle-a :LOL: i nisam mogla dočekati dan,kad ću ga se riješiti :LOL: ,a evo kod mene je već petu godinu :mrgreen:
no uz puste mane(kojih sam ja osobno svjesna) ima i prekonekoliko vrlina :LOL: kad ovo lito dojdeš do Grada(ono koliko me pamčenje služi nešto smo Robija spominjali :LOL: :LOL: ) i sam ćeš se uvjeriti u neke stvari :LOL: :LOL:

ako Bog da , evo mene drugi tjedan kod Robija  :bis:

p.s. ja ne tvrdim da je KLE smeće ali mi je smiješno da ga se proglašava nekim uber motorom...štatijaznam...kad to jednostavno nije!
 
jedimaster said:
ako Bog da , evo mene drugi tjedan kod Robija  :bis:

p.s. ja ne tvrdim da je KLE smeće ali mi je smiješno da ga se proglašava nekim uber motorom...štatijaznam...kad to jednostavno nije!


nije uber alles al je opstao ;)
znam što je proživio moj :LOL:
 
jedimaster said:
prije 5 godina sam imao istu dilemu  , KLE ili Pegaso...probao jedan i drugi i nakon toga više nisam imao nikakve dileme...Pegaso je avion za KLE...i da budem iskren jebalo mi se za jeftiniju regu na KLE...užitak u vožnji ne daje jeftinija rega!
mislim da ti pišeš o stradi, koju si i na kraju i kupio.
 
jedimaster said:
prije 5 godina sam imao istu dilemu  , KLE ili Pegaso...probao jedan i drugi i nakon toga više nisam imao nikakve dileme...Pegaso je avion za KLE...i da budem iskren jebalo mi se za jeftiniju regu na KLE...užitak u vožnji ne daje jeftinija rega!
uf...avion... ili cepelin?
 
Uuuu je mi ogadiše motor.
Ja imam KLE-a i skroz sam zadovoljan.
To je možda zato što sam početnik i skroman i nezahtjevan.
Uz to sam još romantičan,hrvat,katolik,nepušač i antialkoholičar, te tražim dobru dušu sličnih ili istih osobina radi zajedničke prodaje 25 kubika rezane bukove građe.
Ponude na pp.
 
:mrgreen: (y)

ma to je najbitnije, da si ti zadovoljan, (dok ne probaš nešto bolje)  :mrgreen:
 
forgas said:
Uuuu je mi ogadiše motor.
Ja imam KLE-a i skroz sam zadovoljan.
To je možda zato što sam početnik i skroman i nezahtjevan.
Uz to sam još romantičan,hrvat,katolik,nepušač i antialkoholičar, te tražim dobru dušu sličnih ili istih osobina radi zajedničke prodaje 25 kubika rezane bukove građe.
Ponude na pp.
:LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
forgas said:
Uuuu je mi ogadiše motor.
Ja imam KLE-a i skroz sam zadovoljan.
To je možda zato što sam početnik i skroman i nezahtjevan.
Uz to sam još romantičan,hrvat,katolik,nepušač i antialkoholičar, te tražim dobru dušu sličnih ili istih osobina radi zajedničke prodaje 25 kubika rezane bukove građe.
Ponude na pp.
i to je najbitnije u svemu ovome  (y) uvik ima nešto bolje od nečeg,ali uzima se ono šta je najprihvatljivije u određenom vrimenu,a tu može bit presudna lova,snaga čak i sic za suvozačicu,a šta uzeja da uzejas triba imat i malo sriče jer tehnika u današnje vrime sklona je i kvarovima :misli: :misli:
 
forgas said:
Uuuu je mi ogadiše motor.
Ja imam KLE-a i skroz sam zadovoljan.
To je možda zato što sam početnik i skroman i nezahtjevan.
Uz to sam još romantičan,hrvat,katolik,nepušač i antialkoholičar, te tražim dobru dušu sličnih ili istih osobina radi zajedničke prodaje 25 kubika rezane bukove građe.
Ponude na pp.
moj savjet ti je da ako nađeš srodnu dušu ne prodaješ tu bukovu građu...zajednički izradite namještaj , a u trenutcima odmora nezahtjevo i skromno uživajte u romantičnoj vožnji  :mrgreen: :wink:
 
forgas said:
Uuuu je mi ogadiše motor.
Ja imam KLE-a i skroz sam zadovoljan.
To je možda zato što sam početnik i skroman i nezahtjevan.
Uz to sam još romantičan,hrvat,katolik,nepušač i antialkoholičar...

Džaba ti to sve kad nisi gay, to je danas najbitnije... :mrgreen: