KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Chimpa said:
i tak me ostavljate na cesti samog ko pesa, pa mi poslije ni motor ne valja, pa onda idem tam di me ne ostave  :jesus: :jesus: :jesus:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Znači, bolji su ti pijanci, nego mladi, zgodni i veseli, dobro, dobro...  :(
 
Chimpa said:
na martinju sam .. kotlovina, rostilj i mlade vinceko .. motorcek ostaje garaziran  :wink:
Savjetujem vam da izbjegavate zagorje jer ce biti alkohola u zraku :LOL:A sad ozbiljno, pazite se, vjerojatno ce biti pijanih budala na cesti, opreza nikad dosta (y)
 
Enigm@ said:
Savjetujem vam da izbjegavate zagorje jer ce biti alkohola u zraku :LOL:A sad ozbiljno, pazite se, vjerojatno ce biti pijanih budala na cesti, opreza nikad dosta (y)
Je, tak si baš i ja nekaj mislim. Zbog toga i mrzim fucking martinje - najodvratniji "praznik" u hrvata, a i šire.
 
MacKKKo dolazi danas u Pit...jos neko? klesoo?
 
alain said:
KKK danas organizira druzenje 19 h u Pitu...svi ste dobrodosli  (y)

U ime crvenih brigada potvrđujem dolazak

Che ge vara na kartama  :skocko:

 
Prilijepi Bandicu beretku i petokraku na celo, pa ces dobiti kubanskog revolucionara... :LOL: :LOL:
 
Ljiki said:
Je, tak si baš i ja nekaj mislim. Zbog toga i mrzim fucking martinje - najodvratniji "praznik" u hrvata, a i šire.
Ma nek se ljudi vesele, ionako je premalo veselja u ovoj nasoj drzavi, ali nek ne sjedaju poslije za volan...
 
vidim da brinete za moje zdravlje i voznju poslije .. ili ce nas ici vise u jednom autu pa ce se jedan zrtvovati i ne piti .. a druga nam je solucija tamo prespavati .. zato sa mnom ide vreca pa cu vidjedi kako ce se sve zavrsiti ..

hvala Vam smima na vasoj brizi  :jesus:
 
Dosta o martinju i pijancima, ovo je moto forum.  :x    :LOL:

Onda, kaj smo za subotu?  :misli:
 
Just a friendly advice:
Ako mislite ići za Opatiju ili morske destinacije bolje odmah odustanite. Nas nekoliko je prije 15 dana išlo na Grobnik i to u najtoplijem dijelu dana pa nam u Gorskom kotaru i na Gornjem Jelenju nije bilo svejedno. A ako vi mislite ujutro palit za Opatiju onda bi Vas u Gorskom kotaru mogao zateći i koji - C na cesti. Više o temperaturama na DHMZ pa provjerite jutarnje temperature. Takve skoro ostanu cijeli dan tako da OPREZ!! (y) (y)
 
cherokee said:
Just a friendly advice:
Ako mislite ići za Opatiju ili morske destinacije bolje odmah odustanite. Nas nekoliko je prije 15 dana išlo na Grobnik i to u najtoplijem dijelu dana pa nam u Gorskom kotaru i na Gornjem Jelenju nije bilo svejedno. A ako vi mislite ujutro palit za Opatiju onda bi Vas u Gorskom kotaru mogao zateći i koji - C na cesti. Više o temperaturama na DHMZ pa provjerite jutarnje temperature. Takve skoro ostanu cijeli dan tako da OPREZ!! (y) (y)
evo napokon jedan koristan post od naseg indijanca  (y)  (y)
 
alain said:
evo napokon jedan koristan post od naseg indijanca  (y)  (y)

pa kad od vas svih zajedno nijedan koristan!! :mrgreen: :mrgreen:


šala
 
Chimpa said:
vidim da brinete za moje zdravlje i voznju poslije .. ili ce nas ici vise u jednom autu pa ce se jedan zrtvovati i ne piti .. a druga nam je solucija tamo prespavati .. zato sa mnom ide vreca pa cu vidjedi kako ce se sve zavrsiti ..

hvala Vam smima na vasoj brizi  :jesus:
Pa ajde, mozemo li onda u tvome vrtu napraviti dernek :bananarace: :macevanje: :koka:, malo cemo  :piva: , onda ce se sused pobuniti :nono:, a mi cemo ga :uzi: , ishod ce biti  :povraca: za KKK i  :polomljen: za suseda.
 
marek said:
Pa ajde, mozemo li onda u tvome vrtu napraviti dernek :bananarace: :macevanje: :koka:, malo cemo  :piva: , onda ce se sused pobuniti :nono:, a mi cemo ga :uzi: , ishod ce biti  :povraca: za KKK i  :polomljen: za suseda.

Auuuu, što se moj decko raspištoljio sa smajlijima, svaka čast deckkko!    :love10:  :cheer:
A možemo i u našem dvorištu nekaj napravit  :misli:  :misli:  :misli: