KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Ljiki said:
Auuuu, što se moj decko raspištoljio sa smajlijima, svaka čast deckkko!    :love10:  :cheer:
A možemo i u našem dvorištu nekaj napravit  :misli:   :misli:   :misli:
Naravno, pozvao bih i sva prijateljska plemena te satelite koji na nas paze, a i Bandita (Bananko, da ne bude zabune jer ima vise bandita) (y) (y)
 
marek said:
Naravno, pozvao bih i sva prijateljska plemena te satelite koji na nas paze, a i Bandita (Bananko, da ne bude zabune jer ima vise bandita) (y) (y)

Eto, i to je ideja za razmatranje...
A možemo i do Petrove Gore konačno???
:tetter:  :tetter:  :tetter: Dilema, veeelkkka dilema...  :misli:  :misli:  :misli:
 
Dajte navećer odgovore tko sve ide da se zna,a ne da se zivkamo preko moba.
 
Ljiki said:
Eto, i to je ideja za razmatranje...
A možemo i do Petrove Gore konačno???

bojim se da ce sve ostati na pustom lajanju i da nema nista od nekog coporativnog djira. Postali ste neozbiljni.
 
klesoo said:
bojim se da ce sve ostati na pustom lajanju i da nema nista od nekog coporativnog djira. Postali ste neozbiljni.
uvijek je tak ali uvijek se i vozimo.. (y)
 
tvigi said:
Dajte navećer odgovore tko sve ide da se zna,a ne da se zivkamo preko moba.
Dođite navečer u Pit Stop da se svi dogovorimo...
 
klesoo said:
bojim se da ce sve ostati na pustom lajanju i da nema nista od nekog coporativnog djira. Postali ste neozbiljni.
Tko laje? Ja ne, samo kokodačem...  :LOL:
Bit će đir, kako ne, pa moramo imati više opcija na izbor... dogovorit ćemo se, ne brini, uvijek se dogovorimo. Demokracija i anarhija vladaju našim redovima  :jiggie:
 
cherokee said:
Just a friendly advice:
Ako mislite ići za Opatiju ili morske destinacije bolje odmah odustanite. Nas nekoliko je prije 15 dana išlo na Grobnik i to u najtoplijem dijelu dana pa nam u Gorskom kotaru i na Gornjem Jelenju nije bilo svejedno. A ako vi mislite ujutro palit za Opatiju onda bi Vas u Gorskom kotaru mogao zateći i koji - C na cesti. Više o temperaturama na DHMZ pa provjerite jutarnje temperature. Takve skoro ostanu cijeli dan tako da OPREZ!!

Oprez DA zbog hladne ceste i magle, no being pussy, NO, NO ...  :no:
 
Neki nisu u mogučnosti.
Dogovara se na forumu,a ako se dogovara u bircu,na većeri i sl.onda ćemu forum?
 
AnteK said:
Oprez DA zbog hladne ceste i magle, no being pussy, NO, NO ...  :no:
Najbolje da idemo po šodru i nema brige :LOL:
 
tvigi said:
Neki nisu u mogučnosti.
Dogovara se na forumu,a ako se dogovara u bircu,na većeri i sl.onda ćemu forum?
Sve OK, tko može nek dođe, a tko ne može, nek čita   :paper: forum...
 
Do sada se nije dogodilo da je netko ostao uskracen za informaciju o konacnom dogovoru, tako da se nitko ne mora bojati za to, samo neka rece da ide i bit ce obavijesten... nema puno mudrovanja, ako se nekome vozi onda ce ici, a ako ne, cviliti ce  (y)
 
Offo nije off.
Sad mi je u firmu ušla jedna zgodna mala kaj je imala hlače tak uske da joj je ispala žemljica i prodala mi je revolucionarno sredstvo za čišćenje vizira kacige za svega 100 kn  :bonk:
Ovih ću dana ispolirati vizir i zaštititi ga tim revolucionarnim sredstvom (koje ne magli, neskuplja se voda na viziru kad padne kiša, otkriva 7 brojeva na lotu.... pa vam javim rezultate :mortal:
Ovo vam pišem da znate da nemam za cugu  :skriven:

 
cherokee said:
Just a friendly advice:
Ako mislite ići za Opatiju ili morske destinacije bolje odmah odustanite. Nas nekoliko je prije 15 dana išlo na Grobnik i to u najtoplijem dijelu dana pa nam u Gorskom kotaru i na Gornjem Jelenju nije bilo svejedno. A ako vi mislite ujutro palit za Opatiju onda bi Vas u Gorskom kotaru mogao zateći i koji - C na cesti. Više o temperaturama na DHMZ pa provjerite jutarnje temperature. Takve skoro ostanu cijeli dan tako da OPREZ!! (y) (y)

Drugacije se vozite vi juraci, a mi skrecemo volanom  i imamo kockaste gume :mrgreen:
Vidjeh prognozu i jedino je u Delnicama jutarnja ispod 0. Mislim da ce do 10 biti debelo iznad, a to je dovoljno da prodjem. Jednostavno me zove more i kavica na obali...

Dakle, tko ide u Opatiju?
:wink:
 
Zato sam i napisao,što sam napisao :misli: :mrgreen: